Page 3 of 5

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 20:15 19. Nov 2010
by Bahnak
Bahnak tedy jede a bere si spacák a padika na nocleh v klubovně.
Nepřítomnost sprchy je potěšující zpráva, alespoň se mám na co vymluvit.
((ale modlím se alespoň za jedno WC či umyvadlo))
veselá zpráva pro další spící v klubovně: prý hlasitě chrápu, už se určitě všichni těšíte! :twisted: :mrgreen:
((ne že si vy mudrcové přibalíte roubíky a izolepu, to by byl podvod :mrgreen: ))

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 20:40 19. Nov 2010
by Radim
Není třeba,takovej šumák taky umí svoje ten tě naučí nechrápat :mrgreen:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 21:33 19. Nov 2010
by -darkvision-
Já se omlouvám, ale nedorazím. 29.máme uzávěrku v práci, takže to vypadá, že budu musit i víkend strávit pracovne :wall:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 21:35 19. Nov 2010
by Rejty
Bahnak wrote:((ale modlím se alespoň za jedno WC či umyvadlo))
WC i umyvadlo tam je...

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 13:28 20. Nov 2010
by kucik
Bud bez starosti. Me se snazili probudit uz lecjaci kumstyri a pokud nedas aspon 100dB, tak nemas sanci.

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 18:40 20. Nov 2010
by Radim
Když jsme byli s ženuškou a Bahňákem na Karlštejně tak mi poradil dobrou věc jak ho přinutit aby nechrápal.Jistě si na to pamatuje,ale je mi ho líto pokud k tomu dojde :mrgreen:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 15:05 23. Nov 2010
by Rejty
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, Berserk, Kucik, Radim, Pepa48, Bahnak, Theogil, Awadar, RES, Magratela
Tahle sestava platí? Ať vím, pro kolik lidí zamluvit hospodu. :var_49:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 16:01 23. Nov 2010
by Glumišek
Rejty wrote:
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, Berserk, Kucik, Radim, Pepa48, Bahnak, Theogil, Awadar, RES, Magratela
Tahle sestava platí? Ať vím, pro kolik lidí zamluvit hospodu. :var_49:
No u nás zatím nepočítat, auto je bez značek (zatím, rozlouskne se to zítra - snad) a cestování vlakem mě neláká, 6 hodin ve vlaku a druhý den zase brrr.

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 16:11 23. Nov 2010
by Radim
Já dorazím

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 15:35 24. Nov 2010
by Rejty
Glumišek wrote:No u nás zatím nepočítat, auto je bez značek (zatím, rozlouskne se to zítra - snad) a cestování vlakem mě neláká, 6 hodin ve vlaku a druhý den zase brrr.
Koukejte přijet! :weap_7:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 18:59 25. Nov 2010
by Bahnak
Ze zdravotnch důvodů musím oznámit, že do Plzně na sraz nedorazím.
Přeji všem dobrou zábavu.

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 19:02 25. Nov 2010
by Rejty
Acho, takže to bude plzeňský sraz a staví se na něm Kucik a Radim...

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 19:06 25. Nov 2010
by Radim
Takže to zřejmě nemá smysl jak to tak vypadá :wall:

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 19:21 25. Nov 2010
by Rejty
Proč by to nemělo smysl?

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

Posted: 19:41 25. Nov 2010
by Pajule
to je tim odpornym datumem..:D kdyby to bylo 20. jel by kráta a já !:D a z toho důvodu určitě plno osob