Page 3 of 5
Re: Drovove u Ivory
Posted: 19:32 13. Nov 2010
by Derken-
sendys wrote:Bouzel problem rad bych hodil scren ale ten se mi posral a ja sel pak spat pac jsme
na to nemel naladu odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul 
coz me docela zamrzelo cekal bych trochu vic
Takže přiznáváš že si zautočil bez odporu?
Re: Drovove u Ivory
Posted: 19:41 13. Nov 2010
by menderon
Sendysi nemusís mit v tomto případe screen hrač se přiznal, screen je nadbytečný výpověď všech se shoduje....
Edit: Pokud Darkwision nalovu nedal všm odpor, zřejmě se jedná o další překročení pravidel. případně se jedná o přečin obou dvou ne jen jednoho trestem v tomto připadě by asi mohlo byt varování

Re: Drovove u Ivory
Posted: 21:08 13. Nov 2010
by sendys
ne dal sem mu ho nez jsem zautocil a predtim stale nemel Gs tim sem si jistej jeste neco ?
Re: Drovove u Ivory
Posted: 21:05 15. Nov 2010
by -RoF-
Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní.
Díkas
Re: Drovove u Ivory
Posted: 22:49 15. Nov 2010
by sendys
-RoF- wrote:Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní.
Díkas
zapoml si pripocist ze ja jsme pri tom na nej zautocil
Re: Drovove u Ivory
Posted: 23:24 15. Nov 2010
by Firefox_
A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul 
Re: Drovove u Ivory
Posted: 00:51 16. Nov 2010
by sendys
Firefox_ wrote:A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul 
precti si prosim kompletni prispevek a pokud ses na to moc linej

tak nepis

dekuju
Re: Drovove u Ivory
Posted: 08:05 16. Nov 2010
by Glumišek
Pajky to řekla dobře a já se opět přidávám, zrušit GS úplně. Takto kvalitní hra těch "pravých a správných" drowů tu není na přetřesu poprvé. Hrál jsem drowy dlouho, ale takovéto chování mi přijde neúnosné. Pamatujete na přesvědčování zvířat, ovládání NPC, vyvolání z 10 a 11 kruhu, Time Stop, černý meč atd. také fungovali jak měli dokud to nebylo zneužíváno a GS je na řadě. Dostanete přesně to o co si koledujete, dejte na má slova.
Re: Drovove u Ivory
Posted: 12:58 16. Nov 2010
by pilnik
ja bych GSko zas nerusil, by tady za chvili taky nemuselo zbyt nic.
Ale jak uz jsem rek a nekteri hraci napsali stejny nebo obdobny navrh, udelejte GSko na kolo/za level pripadne za 2 levely.
Z cihaciho , pripadne creepovaciho kouzla se stane vic unikove, bo mag/clerik na 20 lvl ho bude mit cca 2 minuty ...4 minuty v prodlouzene verzi, ale ta taky neco stoji, vzlast u maga.
jednoduse pri stretu dvou frakci to uz bude zalezet na umu hracu a iniciative jestli se podari magovi/klerikovi do GSka zdrhnout nebo ne....zaroven bude v CvC daleko vetsi vyuzitelnost zlodeju rangeru mnichu a vsech Hideru, kteri mohou pak napr. procesavat okoli Ivory zda tam nejaky drow neciha ...to se samozrejmne muze aplikovat i naopak
ps/ aspon bude aj vetsi motivace hrat dexovou postavu

Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:14 16. Nov 2010
by -RoF-
Něco podobné sem tu psal
-RoF- wrote:Jo jinak k tomu GS.
GS moc nepodporuje CvC, páč jak mám bojovat proti někomu koho nevidím?
Potom, když vypiju lektvar proti GS a zaútočím, tak se dočkám obvinění, že sem měl vyplý odpor a buguju.
Asi bych byl proto, aby se ten lektvar proti GS radši zrušil.
A taky bych navrhl, aby se GS upravilo v následujích kombinacích.....
1 - zkrátit dobu, po kterou bude GS funkční. Třeba na kola.
2 - GS se zruší sesláním jakéhokoliv kouzla a nebo jakoukoliv akcí, kromě chůze.
3 - po seslání GS, by další GS šlo seslat po XX minutách.
4 - pokud postava bude GS používat často, tak jí to hodí do jiné sféry, z které se dostane jedině, když obětuje nějaké XP a nebo nějakou cennost.
Jako možnost 1 a 3 by byla asi ideální.
Zase na druhou stranu na to budou dost mágové trpět no, ale je hodně těch co toho zneužívají s ou od meditu do meditu v útočišti.
Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:17 16. Nov 2010
by pilnik
jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal?

Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:17 16. Nov 2010
by sendys
myslim ze magove jsou dost silni samy o sobe a GS je uz jen takovy doplnek:)
Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:43 16. Nov 2010
by menderon
Sendysi vznesl jsi oficialni požadavek na GM team s popisem odlogu Darkvisiona? pokud ne, myslím, že je to chyba a měl by jsi ji napravit.
přilož výpověd DV zde uvedenou a je vše podstatené k dispozici.
Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:47 16. Nov 2010
by Urlraen
pilnik wrote:jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal?

Jo to jsem už někde psal, že by to tak mohlo být

Ale tady šlo o to, že hráč neměl na drowa odpor pokud se nepletu. To je věc druhá. Takže nešlo o bug.
Re: Drovove u Ivory
Posted: 13:49 16. Nov 2010
by sendys
ne budu to tu psat tisickrat prosim prectete si uz konecne ten prispevek celej odpor sem daval hned jeste nez jsem po nem vystrelil