Page 3 of 5

Re: Drovove u Ivory

Posted: 19:32 13. Nov 2010
by Derken-
sendys wrote:Bouzel problem rad bych hodil scren ale ten se mi posral a ja sel pak spat pac jsme na to nemel naladu odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :) coz me docela zamrzelo cekal bych trochu vic
Takže přiznáváš že si zautočil bez odporu?

Re: Drovove u Ivory

Posted: 19:41 13. Nov 2010
by menderon
Sendysi nemusís mit v tomto případe screen hrač se přiznal, screen je nadbytečný výpověď všech se shoduje....

Edit: Pokud Darkwision nalovu nedal všm odpor, zřejmě se jedná o další překročení pravidel. případně se jedná o přečin obou dvou ne jen jednoho trestem v tomto připadě by asi mohlo byt varování :)

Re: Drovove u Ivory

Posted: 21:08 13. Nov 2010
by sendys
ne dal sem mu ho nez jsem zautocil a predtim stale nemel Gs tim sem si jistej jeste neco ?

Re: Drovove u Ivory

Posted: 21:05 15. Nov 2010
by -RoF-
Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní. :roll:

Díkas

Re: Drovove u Ivory

Posted: 22:49 15. Nov 2010
by sendys
-RoF- wrote:Tak zajímalo by mě teda vyjádření DM nebo tak, zda je v pořádku odlognutí, když se objeví parta vysokých lvlů z druhé frakce. Jestli to tak tedy můžou dělat i ostatní. :roll:

Díkas
zapoml si pripocist ze ja jsme pri tom na nej zautocil

Re: Drovove u Ivory

Posted: 23:24 15. Nov 2010
by Firefox_
A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :)

Re: Drovove u Ivory

Posted: 00:51 16. Nov 2010
by sendys
Firefox_ wrote:A tys jsi na něj zaútočil bez odporu ne? viz
sendys wrote:odlogoval hned po mich dvou strelach nedal si ani odpor misto toho hned odlognul :)
precti si prosim kompletni prispevek a pokud ses na to moc linej :) tak nepis :) dekuju

Re: Drovove u Ivory

Posted: 08:05 16. Nov 2010
by Glumišek
Pajky to řekla dobře a já se opět přidávám, zrušit GS úplně. Takto kvalitní hra těch "pravých a správných" drowů tu není na přetřesu poprvé. Hrál jsem drowy dlouho, ale takovéto chování mi přijde neúnosné. Pamatujete na přesvědčování zvířat, ovládání NPC, vyvolání z 10 a 11 kruhu, Time Stop, černý meč atd. také fungovali jak měli dokud to nebylo zneužíváno a GS je na řadě. Dostanete přesně to o co si koledujete, dejte na má slova.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 12:58 16. Nov 2010
by pilnik
ja bych GSko zas nerusil, by tady za chvili taky nemuselo zbyt nic.
Ale jak uz jsem rek a nekteri hraci napsali stejny nebo obdobny navrh, udelejte GSko na kolo/za level pripadne za 2 levely.
Z cihaciho , pripadne creepovaciho kouzla se stane vic unikove, bo mag/clerik na 20 lvl ho bude mit cca 2 minuty ...4 minuty v prodlouzene verzi, ale ta taky neco stoji, vzlast u maga.
jednoduse pri stretu dvou frakci to uz bude zalezet na umu hracu a iniciative jestli se podari magovi/klerikovi do GSka zdrhnout nebo ne....zaroven bude v CvC daleko vetsi vyuzitelnost zlodeju rangeru mnichu a vsech Hideru, kteri mohou pak napr. procesavat okoli Ivory zda tam nejaky drow neciha ...to se samozrejmne muze aplikovat i naopak

ps/ aspon bude aj vetsi motivace hrat dexovou postavu :ewink:

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:14 16. Nov 2010
by -RoF-
Něco podobné sem tu psal
-RoF- wrote:Jo jinak k tomu GS.

GS moc nepodporuje CvC, páč jak mám bojovat proti někomu koho nevidím?

Potom, když vypiju lektvar proti GS a zaútočím, tak se dočkám obvinění, že sem měl vyplý odpor a buguju.

Asi bych byl proto, aby se ten lektvar proti GS radši zrušil.

A taky bych navrhl, aby se GS upravilo v následujích kombinacích.....
1 - zkrátit dobu, po kterou bude GS funkční. Třeba na kola.
2 - GS se zruší sesláním jakéhokoliv kouzla a nebo jakoukoliv akcí, kromě chůze.
3 - po seslání GS, by další GS šlo seslat po XX minutách.
4 - pokud postava bude GS používat často, tak jí to hodí do jiné sféry, z které se dostane jedině, když obětuje nějaké XP a nebo nějakou cennost.
Jako možnost 1 a 3 by byla asi ideální.
Zase na druhou stranu na to budou dost mágové trpět no, ale je hodně těch co toho zneužívají s ou od meditu do meditu v útočišti.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:17 16. Nov 2010
by pilnik
jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal? :D

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:17 16. Nov 2010
by sendys
myslim ze magove jsou dost silni samy o sobe a GS je uz jen takovy doplnek:)

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:43 16. Nov 2010
by menderon
Sendysi vznesl jsi oficialni požadavek na GM team s popisem odlogu Darkvisiona? pokud ne, myslím, že je to chyba a měl by jsi ji napravit.
přilož výpověd DV zde uvedenou a je vše podstatené k dispozici.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:47 16. Nov 2010
by Urlraen
pilnik wrote:jeste mne napadla takova vtipna vsuvka..to ze GS obcas buguje, neda se to IC vysvetlit tak ,ze tu postavu jiny plan proste neprijal? :D
Jo to jsem už někde psal, že by to tak mohlo být :)
Ale tady šlo o to, že hráč neměl na drowa odpor pokud se nepletu. To je věc druhá. Takže nešlo o bug.

Re: Drovove u Ivory

Posted: 13:49 16. Nov 2010
by sendys
ne budu to tu psat tisickrat prosim prectete si uz konecne ten prispevek celej odpor sem daval hned jeste nez jsem po nem vystrelil