Page 3 of 5

Re: Gsko po úpravě

Posted: 15:15 26. Jan 2011
by KaTo
Derken- wrote:GARDISTI MAJ TRUESEEING(a myslim ten co dává mordva) POKUD VIM. Když sem hrál ještě drowa tak mě viděli ve 100%
Gardisti přímo ne...ale jistá část jejich vybavení jim ho propůjčuje. Ale to "vybavení" nemají všichni. Teda svého času neměli :mrgreen: .

Re: Gsko po úpravě

Posted: 23:20 03. Feb 2011
by Jeanes
Běžím z houbových tunelů do tunelu směr na hagol. Jsem v GS, nepouzival jsem zadndny druh invisu. A sekac jeskyni me videl a zautocil na me.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 23:26 03. Feb 2011
by Derken-
Vždycky to bugovalo.. vždycky ti jedno z 20 GS bugne. Je to tak a asi to tak i bude.. Těžký úkor ho mít naspané radši dvakrát :roll:

Re: Gsko po úpravě

Posted: 00:32 04. Feb 2011
by Prasokralik
Jen dvakrát? Za časů kdy jsem já hrál klerika na jiných modulech jsem používal jen dvě kouzla, Gs a Implosion

U čaroděje to budou tři, Gs, MD a kvílení

Re: Gsko po úpravě

Posted: 01:42 04. Feb 2011
by DenGrasse
nwnwiki wrote:A lingering hostile spell that affects an enemy after greater sanctuary is cast will cancel the etherealness, even if the hostile spell was cast before greater sanctuary.
Tohle je mimochodem třeba taky brát v potaz - když na někoho hodíte efekt kterej ho zraní vprůběhu GS, tak se GS taky zruší. Takže pokud dáte někomu třeba jed nebo trvající kouzlo a pak GS, tim sekundárním efektem se to zruší...

Re: Gsko po úpravě

Posted: 02:58 04. Feb 2011
by Prasokralik
Hradba mečů, šlahouny, kyselinové mraky třeba, na vysokých levelech tyhle věci vydrží hodně dlouho a stačí abyto někdo prošel a shodí to Gs i když jste v jiné lokaci tuším

dobrý postřeh

Re: Gsko po úpravě

Posted: 04:50 04. Feb 2011
by Jeanes
pred seslanim GS jsem meditoval, a zadne efekty ktere by mohli pusobit dmg po delsi dobu jsem na 99% nemel

Re: Gsko po úpravě

Posted: 06:28 04. Feb 2011
by Prasokralik
Jeanes wrote:pred seslanim GS jsem meditoval, a zadne efekty ktere by mohli pusobit dmg po delsi dobu jsem na 99% nemel
Mno tahle chybka je vcelku zjevná, GS ruší target, například když to sešleš v obklíčení nepřátel, okamžitě po tobě přestanou jít protože jim zmizí autofollow a dál uže těnvidí a i pokud vidí, nemůžou zautočit

jenže dej si dohromady serverové lagy s tím že třeba běžíš přes několik lokací a jedné z několika příšer zkrátka nedojde zpráva o tom že jsi v gs včas

jestli si správně pamatuju, v singlu se tohle nikdy nestane, pokud tam není bug s vylepšenou inviskou GS funguje přesně jak má, tohle je zkrátka záležitost mulťáku a jen mulťáku

Re: Gsko po úpravě

Posted: 10:39 04. Feb 2011
by kucik
NPC by měli mít úpravu AI, že vůbec nereagujou na postavy s nahozenym GS, pokud to nejsou ethereals.
Nebyl jsi třeba moc blízko na příležitostňák?

Re: Gsko po úpravě

Posted: 15:55 04. Feb 2011
by Jeanes
rozhodne jsem nebyl blizko. Prelezu prez prechod, stojim na miste, zmacku tab, rozhlidnu se a vidim jak si to ke me straduje sekacek jeskyni, prisel ke me, a kousl me.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 16:03 04. Feb 2011
by DenGrasse
Neni ethereal?

Re: Gsko po úpravě

Posted: 16:09 04. Feb 2011
by Jeanes
to nevim. Ethereal myslis ze je neco jako duch? Tenhle sekacek jeskyni se nikdy neschovava do unvisu, ani se nijak nezozplyva, je to obyc pavouk.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 16:13 04. Feb 2011
by KaTo
DenGrasse wrote:Neni ethereal?
To je otázka asi na Rejtyho.
Ono potvory v NWN se "někdy" tvoří nad "modelem" třeba obyčejné krysy, jen se na ní nahodí skin...třeba Yetiho.
Ta jeskyní potvora klidně může být "nějaký ethernal" se vzhledem jeskynáčka (nebo co tě to vlastně kouslo).
Jinak - není problém tu situaci nasimulovat znova pokud se bude opakovat, je to jasné. Pokud ne:
1) byl to bug
2) *raději ani neuvažuji, nad další možností* :mrgreen:

Re: Gsko po úpravě

Posted: 16:22 04. Feb 2011
by Prasokralik
Přízračný pavouk třeba?

Re: Gsko po úpravě

Posted: 16:44 04. Feb 2011
by DenGrasse
Může být. Anebo je to ten lag jak tady někdo psal - než se ti načte info že máš GS, potvora už na tebe cílí. Mám pocit, že ty chyby často vznikaj při přechodu do další lokace, zejména těsně po něm.