Re: Platova zbroj X saty
Posted: 01:41 24. Nov 2010
Samozřejmě.-darkvision- wrote:A budou i dole?)
Samozřejmě.-darkvision- wrote:A budou i dole?)
Mimo téma.....Glumišek wrote: A to já zase ano, přes obratnost, s devastem grátis třeba na luk nebo dvě zbraně, která jiná postava mi kompenzuje při obourukosti absenci štítu než RDD s bárdskou písní, snad jen bárd a BG přes diviny, ale ..... ta doba trvání divinů je veměs krátká. On i devastátor na luk by stál za to, ale tam potom postrádám to AA, ale to už je práce Rofa a další z jeho poletuch z jiného světa. Je pravda, že ten lučištník nebude top, ale pokud dá jednou kritikal tak to bude velmi štípat (za devasty +2k6, x4 a to na vzdálenost co 24 palcový monitor dovolí) jauvajsky.
Copak Lilya, ale ta její čudka malá protivná.-RoF- wrote: Mimo téma.....
Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu.
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda![]()
Asi jsi hledal špatně...Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to byloDerken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
Jo, to je jediný co jsme nakonec našli noZ´harra wrote:Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to byloDerken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít
OK, dodám, toho jsem si nevšiml.Derken- wrote:Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.