Page 3 of 3

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 01:41 24. Nov 2010
by Rejty
-darkvision- wrote:A budou i dole? :o)
Samozřejmě.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 07:23 24. Nov 2010
by -RoF-
Glumišek wrote: A to já zase ano, přes obratnost, s devastem grátis třeba na luk nebo dvě zbraně, která jiná postava mi kompenzuje při obourukosti absenci štítu než RDD s bárdskou písní, snad jen bárd a BG přes diviny, ale ..... ta doba trvání divinů je veměs krátká. On i devastátor na luk by stál za to, ale tam potom postrádám to AA, ale to už je práce Rofa a další z jeho poletuch z jiného světa. Je pravda, že ten lučištník nebude top, ale pokud dá jednou kritikal tak to bude velmi štípat (za devasty +2k6, x4 a to na vzdálenost co 24 palcový monitor dovolí) jauvajsky.
Mimo téma.....

Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu :).
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda :twisted: :D

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 08:40 24. Nov 2010
by Glumišek
-RoF- wrote: Mimo téma.....
Ty jo on si někdo vzpoměl na Lilyu :).
Sem netušil že si ji pamatuješ. Tady sem ji chtěl hrát, ale bard/rdd na luk, no šlo by, ale hůř no. Já hrál zaklinač/rdd/AA a to byla sranda :twisted: :D
Copak Lilya, ale ta její čudka malá protivná. :mrgreen: Tak mám tušení, že je to ta co ji máš teď jako awatara tady na fóru. :mrgreen:
Jojo nebyly to špatné časy.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 15:46 24. Nov 2010
by gimlicek
Rejty: kapuce s moudrostí se ušít dají, Kucik to teď nedávno už opravil (díky Kuciku :) )

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 16:50 24. Nov 2010
by Derken-
Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 17:11 24. Nov 2010
by Rejty
Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Asi jsi hledal špatně...

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 17:56 24. Nov 2010
by Molly23
šak také hledám... jen se optám, je to jedna osoba? A vyskytuje/jí se někde v obydlených oblastech a ne někde třeba uplně zašitých lokacích? :)

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 17:57 24. Nov 2010
by Rejty
Ve městech. Každej obchod u jiný osoby.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 21:54 24. Nov 2010
by Z´harra
Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to bylo :-D

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 22:36 24. Nov 2010
by Derken-
Z´harra wrote:
Derken- wrote:Máme ho i dole? Objehnul jsem Hagol, Chell, Charx, starej trh, Olath a nemůžu ho najít :)
Já našla jen rukavice na monka, nevim jestli už to bylo :-D
Jo, to je jediný co jsme nakonec našli no :) Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.

Re: Platova zbroj X saty

Posted: 08:54 25. Nov 2010
by Rejty
Derken- wrote:Možná bych rejtyho ještě poprosil o velmistrovskou munici i do luků k šípaři v Hagolu. Má tam jen do kuší.
OK, dodám, toho jsem si nevšiml.