Re: marná snaha?
Posted: 16:18 26. Nov 2010
Krato, to, že píšeš stížnosti do poděkování je od tebe opravdu ubohé a už by si po té době působení v DM týmu mohl mít trochu rozumu.
Nikdo tady nezatracuje či nesmetává ze stolu hráčskou snahu, ta je naopak podporována, pokud se jedná o normální nápady a ne o syny X´ian nebo zdeděné artefakty po pradědečkovi a podobné výtvory chorých mozků, které ještě daní jedinci považují za normální.
Za sebe mohu říci, že se mi reálie, tak jak je dělá Dengrasse moc líbí a má to velmi dobře vymyšlené a dobře se to čte. Události občas korespondují s reálnými dějinami a reálie jako celek působí logicky. Kdo z vás by dokázal něco takového sepsat. Většina z vás má problém napsat i jednu větu bez chyb.
Pokud někomu chybí nějaká hráčská interakce zapsaná do dějin, má možnost o ní napsat a ozvat se hlavnímu kronikáři a s rozumným odůvodněním se tam může ta událost zařadit.
Sáhněte si do zvědomí, kolik z vás se ozvalo, když jsme sháněli dobrovolníky na psaní reálií. Pokud ano, tak by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky. Ono je jednoduchý něco kritizoval, ale udat konkrétní návrhy nebo řešení je věc druhá.
Nikdo tady nezatracuje či nesmetává ze stolu hráčskou snahu, ta je naopak podporována, pokud se jedná o normální nápady a ne o syny X´ian nebo zdeděné artefakty po pradědečkovi a podobné výtvory chorých mozků, které ještě daní jedinci považují za normální.
Za sebe mohu říci, že se mi reálie, tak jak je dělá Dengrasse moc líbí a má to velmi dobře vymyšlené a dobře se to čte. Události občas korespondují s reálnými dějinami a reálie jako celek působí logicky. Kdo z vás by dokázal něco takového sepsat. Většina z vás má problém napsat i jednu větu bez chyb.
Pokud někomu chybí nějaká hráčská interakce zapsaná do dějin, má možnost o ní napsat a ozvat se hlavnímu kronikáři a s rozumným odůvodněním se tam může ta událost zařadit.
Sáhněte si do zvědomí, kolik z vás se ozvalo, když jsme sháněli dobrovolníky na psaní reálií. Pokud ano, tak by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky. Ono je jednoduchý něco kritizoval, ale udat konkrétní návrhy nebo řešení je věc druhá.