Page 3 of 6

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:21 11. Dec 2010
by sendys
prosim precti si to poradne :)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:23 11. Dec 2010
by XŠevyX
sendys wrote:prosim precti si to poradne :)

Já si to pořádně přečet ....

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:28 11. Dec 2010
by sendys
vazne?

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:31 11. Dec 2010
by zachy
Desmond:
Díky za odpověď :)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:32 11. Dec 2010
by XŠevyX
sendys wrote:vazne?
Jo važně ... a vůbec , se tady s tebou neminím dohadovat , mysli si co chceš a buď happy .. ;)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:34 11. Dec 2010
by sendys
sory ale ja nehulim:)

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:39 11. Dec 2010
by XŠevyX
sendys wrote:sory ale ja nehulim:)
Co tady cpeš hulení ..? :D

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:39 11. Dec 2010
by sendys
no huli se aby se bylo happy

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:40 11. Dec 2010
by zachy
Tomu se říká správný flame :wall:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:41 11. Dec 2010
by Derken-
zachy wrote:Tomu se říká správný flame :wall:
Co se do toho cpeš plameňáku?! :weap_36: :weap_7:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:42 11. Dec 2010
by XŠevyX
Áno , a můžeme se začít hádat komplet všichni ne ..? :roll:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:44 11. Dec 2010
by sendys
ja nic *nevine se podiva*

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 22:54 11. Dec 2010
by zachy
Derken- wrote: Co se do toho cpeš plameňáku?! :weap_36: :weap_7:
Mám si dupnout? :var_30:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 23:02 11. Dec 2010
by Práček
a ted to DG zas přesune do spamu :mrgreen:

Re: Stížnost na DM adepta de Aers

Posted: 23:46 11. Dec 2010
by kucik
Czech_Luthor wrote: To, že můj výrok o tom, že schovám křídla byl zkroucen tak, aby se hodil do karet dotyčnému DM, tak o tom ani nebudu mluvit, napsal jsem jak to bylo.
Upozornuji, ze tohle opet neni pravda. Dotycny DM nic neprekrucoval. Cela komunikace byla ze strany DM dolozena screeny. Naopak kdybychom meli posuzovat situaci jen na zaklade toho, co jsi napsal ty, tak se nikam nedoberem, protoze jsi ani jednu ze situaci nepopsal.
Takoveto narceni z prekrucovani tvych slov mi prijde sproste.