Page 3 of 3
Re: Přání na koně
Posted: 04:46 07. Jan 2011
by Bahnak
Hm, zlatý podtemno, tam ijáčci končej leda v salámu, v tom případě asi adekvátně odpoví jen nějaký povrchnanský DMko...
Já měl dodnes zato, že pomalá jízda je OK, na lodi jsme co si matně pamatuju cestovali do alwu s ijačkama dycky. Po Alwu sem jezdil na poníkovi celý svůj trpasličí život, nikdo nás nepeskoval. Samozřejmě pomalu, žádnej trysk a rozrážení davu. Do Khelu bych ijáka nebral, na to sem ho měl tuším moc rád abych ho nechal polykat ten písek...
Re: Přání na koně
Posted: 08:12 07. Jan 2011
by Molly23
Já bych prosil paladiny zda by opravdu neuvážili parkování na takových místech jako je Karathská severní brána. Už jen to že tam bejvá někdy asi 20 koní thalijskej je dost... a navíc ještě paladinský

. Dík.
Re: Přání na koně
Posted: 23:40 07. Jan 2011
by DenGrasse
Bahnak wrote:On je zákaz jet ve městě pomalým krokem na koni?
Ano, v Karathě ano. Kdo chce výjimku, musí si jí zjednat na radnici a zaplatit tučný obolus.
V Kelu a Alwu jízda na koni zakázána není, ale nedoporučuje se - postava může čelit IC následkům, pokud někdo usoudí že ho pocákal, podupal atd. Čili libovolná šikana ze strany DM je v tomto legální.
Re: Přání na koně
Posted: 23:56 07. Jan 2011
by Bahnak
*píše si do šikanovacího deníčku tučným písmem*
Re: Přání na koně
Posted: 21:06 20. Jan 2011
by Radim
Technická kolem koně:
Dostal jsem na prdel od drowíka a seděl jsem na koni.Následovalo přemístění a oživení.
Mám nárok na náhradu koně když jsem neumřel?
Re: Přání na koně
Posted: 21:20 20. Jan 2011
by Práček
Radim wrote:Dostal jsem na prdel od drowíka a seděl jsem na koni.Následovalo přemístění a oživení.
Mám nárok na náhradu koně když jsem neumřel?
jaká nahrada? my se už dole těšíme na konskej salám. mnam mnam
sry za spam
Re: Přání na koně
Posted: 21:57 20. Jan 2011
by Urlraen
Tys byl omráčen stínovýma zraněníma. Kůň omráčen nebyl, kopal okolo sebe, tak jsem mu škubnul vazem
SPAM - třeba mi to odpustí jako spamování práčka
Re: Přání na koně
Posted: 21:59 20. Jan 2011
by Radim
Nespamuj mi to tady

takový IC sem si k tomu sepsal tak mi to nekaž
Re: Přání na koně
Posted: 22:18 20. Jan 2011
by Bahnak
Koně končej vždycky v salámu, je to rozšířená pochoutka v Olath.
Urlaen je největším dodavatelem, možná proto mu v Olath říkají řezník.
Urlíku, udělej si nad domeček vývěsní ceduli: "Urlíkovy domácí koňské klobásky"
Re: Přání na koně
Posted: 22:41 20. Jan 2011
by Radim
Sakra to sem si ho neužil ani jeden den....semelte ho

Re: Přání na koně
Posted: 23:01 20. Jan 2011
by Práček
*slupne poslední kousek* mladé maso, výborné, lepší jak ten chcípák minule. Je to lahoda, když si někdo koupí pořádného koně.*očistí si ubrouskem usta* Co bude zítra Urlraene? *odloží ubrousek, odsune talíř a luskne na otroka, aby to odnesl*