Page 3 of 3
Re: Obranné číslo
Posted: 09:44 09. Feb 2011
by Radim
Já su bitkař ne obránce

,stačí říct a budu tankovat
Re: Obranné číslo
Posted: 17:20 13. Apr 2011
by maxik
chtěl bych se zeptat, jak je to tu přesně s bonusem do AC z akrobacie? nikde jsem nic konkrétního nenašel, jen jsem tu z příspěvků pochopil, že se asi nějak redukuje podle vybavení.... a přidává tu stejně jako v SP 1AC za 5 tumble?
Re: Obranné číslo
Posted: 17:22 13. Apr 2011
by de Aers
Přesně tak... 5bodů akrobacie máš 1bod k AC.
Re: Obranné číslo
Posted: 17:50 13. Apr 2011
by maxik
takže s 30ti body v tumble budu mít +6AC i v plné plátovce a 8 bodech v obratnosti?
Re: Obranné číslo
Posted: 17:52 13. Apr 2011
by de Aers
Ano.
Re: Obranné číslo
Posted: 18:04 13. Apr 2011
by maxik
teď koukám, že jsem tu jeden příspěvek přehlídl, kde to je napsaný, tak se omlouvám za zbytečný posty a děkuji za odpověd

Re: Obranné číslo
Posted: 18:06 13. Apr 2011
by de Aers
Není za co.