B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Bahnak »

Pajky nelže, pojďte k nám, zažijete co jste ještě nezažili, uvidíte co jste ještě neviděli!

Deník turisty, návštěva podtemna - týdenní pobyt

1.den
Cestovní agentura mi výlet do podtemna rozmlouvala, ale já se nedám. Vyrážím do podtemna železnými doly v Dorenském lese. Nutno poznamenat, že jsem zklamaný neochotou agentury poskytnout mi alespoň brožurku či mapu. Pln odhodlání a zvědavosti vyrážím tedy sám do labyrintu podzemních tunelů a jeskyní s hrstkou ozbrojeného doprovodu.
Je zde tma a trochu zima, nicméně také spousta přírodních krás, nerosty zde utvářejí krásné sochy a narazil jsem na spoustu zajímavé fauny i flory.
Můj ozbrojený doprovod si pořád na něco ztěžuje, neboť právě ta zdejší flora i fauna jim působí bolest a smrt. Neumí ocenit přírodu barbaři.
Ke konci dne je můj doprovod definitivně pryč, poslední dva přeživší utekli před nějakým zajímavým ještěrem. Půjdu dál sám.

2.den
Vzbudil jsem se trošku rozmrzelý, neboť zde v tunelech není žádný hostinec, kde bych mohl pohodlně přenocovat.
Zvířátka mne mají rády a roztomile do mě boří své drápy a zuby. Hrát si s nimi mne stojí mnoho sil, hraji si s nimi tedy na honěnou.
V jedné větší jeskyni jsem konečně narazil na domorodce. Nejsou vůbec zlí jak v agentuře tvrdili. Nejdříve mne zcela zdarma zmlátili a pak svázali do kozelce a vhodili do klece, kde na mě čekali další připravení výletníci. Bohužel jsem se nemohl blíže seznámit, protože stejně jako já i oni měli roubík.
Okružní vyhlídková jízda se mi líbila, byť musím uznat, že zdejší domorodci musí zapracovat na osvětlení a volbě terénu.
Dorazili jsme do podzemního města, kde mě ti milí domorodci zmlátili ještě jednou a prodali jednomu usměvavému domorodci.
Úplně zdarma jsem obdržel pokoj s mřížemi, není sice pohodlný, ale co by dnes člověk zadarmo čekal. Ptal jsem se svého domorodce jak to bude s jídlem, na dotaz zda si můžu připlatit za polopenzi mi odpověděl kopancem a vzal mi mé věci i peníze. Asi zdejší forma obchodu. V pokojíku je to utulné, akorát zde chybí obrázky a nábytek. Toaletu a sprchový kout jsem nenašel a omylem mi asi někdo zamkl pokoj. Buším na dveře a dostává se mi opětovné fyzické rozcvičky, tentokráte věnované mému obličeji holí. Nu co, jdu spát. Těším se na zdejší folklór.

3.den
Asi na mě zapoměli... za celý den se nestalo nic, jen jsem se chtěl zeptat jaký bude dnešní program a kdy přinesou snídani, odměnou se mi dostalo pozornosti vysokého domorodce a jeho biče. Obdivuji jeho umění mi bičem vytrhávat ze zad kusy masa, musí být opravdový umělec. Jdu spát. Mám docela hlad.

4.den
Dnes už jsem toaletu hledat přestal a používám jámu v podlaze pokojíku. Po ránu jsem opět nedostal snídani, zato jsem dostal krásný domorodý nástroj, krumpáč mu zde říkají. Ten vysoký domorodec mi asi z dobré vůle věnoval i dva kovové náramky spojené řetězem a asi abych se neztratil je spojil dalším řetězem k dalším turistům.
Konečně bez roubíku jsem se začal nadšeně seznamovat s ostatními domorodci a turisty, bylo pro mě však zklamáním, když nám zakázali mluvit a mě zlomili čelist.
Dovedli nás do tunelu a konečně začala zábava. Kopali jsme tunel dál a hloub, nosili kameny na vozíky a vůbec, to prostě musíte zažít, popsat to nejde.
Domorodci se výborně bavili, stejně jako já, občas někoho s krumpáčem lehce popichovali tesáky a meči, ale to k tomu asi patří. Ukázal se i ten vysoký domorodec a já si jeho umění s bičem mohl opět vychutnat na svých zádech, páni jak ten to dělá?

5.den
Sice to dnes bylo trošilinku monotóní, ale den v tunelu s krumpáčem nám krásně utíkal. Za odměnu jsem dnes dostal misku s kaší, první jídlo, byl jsem zvědavý, konečně ochutnám zdejší delikatesy. Základem kaše byla očividně voda a zdejší prach, z dalších přísad už jsem poznal jen jakési larvy a kořeny nějaké rostlinky. Chutnalo to všelijak, ale pochutnal jsem si, buhužel žádost o nášup mi zamítli a začínám mít pocit, že už mi na zádech masa moc nezůstalo. Den pak utekl jako voda.

6.den
Dnes asi měli v tunelech volno, protože mě hned po ránu jedna milá domorodkyně vzala na procházku po domě. Ukázala mi řadu velmi zajímavých nástrojů a strojů, obvykle opatřených mnoha bodci a háky. Asi pro mé dobro a bezpečí jsem opět obdržel kovové kroužky, tentokráte i na nohy, opět spojené řetězem. Pak jsem ji asi musel něčím urazit, protože jsem se důvěrně seznámil se snad všemi nástroji a stroji kolem kterých mě provedla. Musím uznat že něco takového jsem ještě nezažil. Hodně mě to vysílilo, kaši jsem dnes nedostal a do pokoje mne museli odnést. Chudáčci, ještě aby si tak se mnou strhli záda...

7.
Hned ráno mi ten vysoký domorodec s úsměvem řekl, že se půjdeme podívat na jakési krmení pavouků, dopíšu to tedy později...

//uč se Pajky, takhle se spamuje//
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Radim »

Kvalita Bahňáku :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Jeanes »

LOL!
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Silfein
Poutník
Posts: 72
Joined: 18:44 22. Jan 2010

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Silfein »

Tak za tohle máš u mě 150 bodů z 10ti možných...
Fakt jsem se pobavil :D
Silfein R'rorrok - Drowský šlechtic se sklony k sadismu.
Drimbold "Zuřivec" - Trpaslík s prudkým slovníkem, ostrým jazykem a vždy věrný bojový kněz Helgaronův.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by DenGrasse »

Bahňák získává bludišťáka :mrgreen:

PS: podávat stížnost je stěžovat. Ztěžovat znamená dělat něco těžším.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Woxa »

jojo, pekne poctenicko :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by -darkvision- »

Woxa wrote:... Neni tak dlouho co jsme hrali povrch a na kazdem rohu bylo slyset "nechod do lesa, jsou tam drowove, bububu". Nikdo si tu nestezuje, jen se nad tim podivuji... nevsiml jsem si ve svete zadneho vyrazneho zvratu, co by k tomu mohl vest (krom toho, ze se v "online listu" neukazuji jmena obavanych drowu)
Jak rikas, v online listu ci player listu hold uz drowove videt nejsou a tak smele kazdej dela co se mu zachce, uz nejsou tak casto epici schovany ve mestech apod. Uz se smele prochazej, protoze drowove, stari drowove, jiz neloguji.
Hold vem to tak, ze tohle se tu dit bude vzdycky, tomu se, bohuzel, nevyhnes.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by jachyra »

Mne napr bolo vždy jedno, či je niekto lugnutý alebo nie, hrala som si ako sa mi chcelo .. a poviem tiež popravde, že mám prelezené podtemno krížom krážom a vždy bývavala väčšia šanca stretnúť drowa na povrchu, ako v podtemne ;) ja som napr za podtemno hrala mizerných pár dní dakedy dávno, ale i tak ho poznám tak, že som pár krát ponavigovala samotné DMká, keď robili podtemnu Quest :mrgreen:
inu viac sa vyznám dole, ako hore XD
Ale doteraz spomínam, jak sa mi triasli ruky a zastavoval dych strachom, keď som tam prvý krát išla ;) holt ale zvyk je zvyk .. čakajte, že suroviny a adrenalín vám tam dopracú veľa povrchňanov aj napriek nechutným postihom

to AFK: berte ohľad aj na nás ženy, ktoré sú na materskej :D nakoľko je fakt sprostosť ostávať AFK v podtemne .. ja sa musím napr jednoducho odlogovať, ak mi dieťa zaplače .. nemôžem ho nechať hodinu alebo dve plakať, kým sa vyplichtím na denné svetlo :D
tiež si myslím, že je to hnus rovno sa pustiť do postavy, ktorá sa hráčovi ešte len loaduje, bo nemá šancu ani len reagovať. V podstate je to zneužitie systému nwn a hry. Pokiaľ je to normálny hráč, prečo sa s ním po telli nedohodnúť, ako to vyriešiť?
pre tých, kto by tu začali breptať, že nemám hrať, ak mám deti, tak rovno upozorňujem že pozooor, nebrblite, bo dostanete kopanec do zadku, ak sa niekedy stretneme na zraze :twisted:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Woxa »

Tak je to je jeste v pohode kopanec do zadku neni jeste tak hrozny ;)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by jachyra »

to Woxa: no dobre, dobre, tak teda kopanec spredu do AU časti, že si to ty :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Pajule »

:D :D :D AU část :D .. :D do nich!! :var_16:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Woxa
Měšťan
Posts: 225
Joined: 15:15 04. Nov 2010
Location: Praha
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Woxa »

au :)
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: B(l)itka v podtemnu a exkrementy kolem ni...

Post by Derken- »

Sem línej číst to celý, ale držim Vám palce a hlavně se s tim světem sžijte :)

- v podtemnu je vynikající creep i loot - >Jste tam teď sami :)
- takových smrtí ještě bude a řeknu Vám, že tahle mi přijde ještě v pohodě. Exitují lidi co kuchají drowa hned jak vidí červenou postavičku s jménem.
- a opravdu nevěste hlavu, stojí za to vytrvat
- tuším, že těch epických drowů se určo dočkáte
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked