Page 3 of 5
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:49 19. Jan 2011
by sendys
protoze ji nepouzivam jak většina ví Arnormo je ted v praci .... jelikož ma nočni
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:50 19. Jan 2011
by Czech_Luthor
Rejty wrote:sendys wrote:tedy vysvetlim ... neptejte se mne proč jsem za Arnyho na foru ... ale podám vysvětlení dnešní hra s rouk jakožto postavou u arnyho semnou neměla co dočiněni kdyby měla řekla bych že by ji rovnou sundal .... on byl pouze na ingrediencich a pokud vim šlo o RP dohodu na alchymii ... ne Adalir a Arnorma nehrajeme oba ...... Arny ma Arnyho a ja mam Ad ... pokud co se tyče včerejšku .... jak jsme tě s ninou našly ...... byli jsme tam popravdě expit.... prakticky jsme tě potkali nahodou ... a jelikož ad vi jak rouk vypada napadla ji okamžitě .... nic jineho v tom nebylo kdyby nepřiběhl tvuj mili partner a nezabil nas mohly jsme si hezky zahrat......
Lol! To je fakt kamufláž, naházet tam spoustu teček a místy se pokusit o diakritiku, interpunkce opět chybí...

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:54 19. Jan 2011
by jachyra
Pána fera! Sendy, aspoň popros brata, aby ti pomohol s gramatickými chybami, bodkami a čiarkami a tiež medzerami medzi písmenami XD keď už tak ohromne chceš, aby to fakt vyzeralo, že ste dve rozdielne osoby a nie jedna ..
Popravde neverím, že by sa našli dve osoby, ktoré by písali tak katastroficky nespisovne, negramaticky a hrozne, ako ty

XD to jednoducho nie je možné
A to hlavne preto, lebo okrem teba, Sendy, som ešte nikoho nevidela tak hrozne písať

možno teda okrem brata, ktorý sa ma raz pýtal:
S akým Y(I) je slovo ľúbim? s tvrdým, že? ... skoro som umrela od smiechu .. len si to predstavte: ľúbYm ťa!
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:56 19. Jan 2011
by Pajule

ale on je dobrej bude tvrdit do posledního dechu, že jsou to dvě osoby..

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 23:59 19. Jan 2011
by sendys
to bych nenapsala ani ja ...... ale jak rikam jsme dvě osoby ... a dvě osoby budem ... Arnormo je v praci .. a v praci zustane az do rána mozny je že pise z mobilu ale pochybuju ze by tam něco stihal
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:00 20. Jan 2011
by Rejty
Dvě osoby v jednom těle!
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:03 20. Jan 2011
by Pajule
hm to je jako s Elenë a Elen no..

ale to bylo aspon jedno pohlaví

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:04 20. Jan 2011
by sendys
*pokrcila rameny* je poznat ze tu vazne nema duvod ztracet trpelivost inteligence je tu asi dole
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:06 20. Jan 2011
by Lord_Berserk
LOL Sendys ty si vocas ...

Este vylepsit slovosled a interpunkci a sezeru ti to jak s navijakem
Nejvic na tom je, ze pani friscova.cz vedela ze sem byl na srazu s cervenou dodavkou

Takze cekam obhajobu - ze to psal Sendys od pritelkyne, kdyz ji ukazoval jak se hraje na Thalii
Ale fakt dobry ... todle me hodne pobavilo. Rozdvojena osobnost
Sendys je takovej Menavec - epicky zamereni na ucty

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:08 20. Jan 2011
by Pajule
hh trefný!

to je ještě telepatie s empatii a tak bla bla bla epickým měnavcem to bylo asi vystiženo líp jak se schizofrenii
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:09 20. Jan 2011
by Czech_Luthor
Nechcete to zamknout? Já fakt nevim jak u vás, ale já chytám takový záchvaty smíchu, že mi pravděpodobně brzo pukne srdce
To je fakt hardcore, ale těžkej...
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:12 20. Jan 2011
by Rejty
Ne, mě ještě zajímá, co se tu objeví...
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:14 20. Jan 2011
by Bahnak
Já už pěkně dlouho a trpělivě čekám na Sendysuv post: "Tak jsem to na vás zkusil no, prokoukli jste to, sorry"
Schíza je mimojiné vážná nemoc, v Bohnicích prý na to mají opravdu dobré odborníky...
Se mu tady jen smějete a on je přitom nemocný. Ale myslím Sendysi, že už by pomalu stačilo. Dělat si dobrý den z lidí na fóru ještě beru jako joke, ale nic se nemá přehánět.
Navíc trofej "maskot Thalie" nejde rozpůlit, takže by bylo dobrý, kdybys prostě zase byl jedním člověkem, co říkáš?
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:14 20. Jan 2011
by Czech_Luthor
Já jen aby jedinci se slabším srdcem tohle přešli v klidu...

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 00:16 20. Jan 2011
by Pajule
no je pravda, že de i o zdraví druhých, záchvat smíchu spojený s tuberou neni nic dobrýho