Page 3 of 5
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 11:30 15. Feb 2011
by pilnik
Zdravím, tak nový craftový falchion funguje bezvadně, tak jak by měl fungovat(každa druhá rána, co se trefim kritik

)
Takže ještě jednou díky všem, co se na odstranění tohoto problémku podíleli.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:50 17. Jul 2011
by Temnastrana
nešem jsem asi chybku u cepových zbrání. Specializaci na zbraň si můžeš vzít na 4 lvl bojovníka(4 AB) za podmínky, že máš na danou zbraň zaměření.
Používám obouručku Falchion – dal sem si na něj zaměření(to funguje), ale na 4 lvl se mě vůbec nenabídla specializace .
Dle mého tam buď vůbec není specializace pro Falchion daná a nebo to spíš je problém s podmínkou pro její dosažení(tváří se to jako bych to zaměření neměl – když si zaměření nedáš, tak ti to specializaci nenabídne).
Doufám, že jsem to popsal dobře, když tak pisněte co bližšího potřebujete vědět.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:53 17. Jul 2011
by Shaman88
Vím kde je chyba. Cepová specializace není v souboru v 2da od fightera. Můžu to dodělat za pár minut, otázka na kucika jestli má cenu kvůli tomu aktualizovat hak s 2da.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 18:30 17. Jul 2011
by kucik
Jo, to neni problem updatnout. Kvuli tomu bych ani nemenil cislo revize. Jestli se nepletu, tak stejne staci zmena haku na serveru.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 20:08 17. Jul 2011
by Shaman88
Ok, dodělám to.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 20:54 17. Jul 2011
by Shaman88
Mohl by mi nekdo rict jestli je mezi temi cepovymi zbranemi nejaka strelna nebo vrhaci zbran?
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 22:23 17. Jul 2011
by kucik
Myslim ze ne.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 07:17 18. Jul 2011
by Theogil I
Shaman88 wrote:Mohl by mi nekdo rict jestli je mezi temi cepovymi zbranemi nejaka strelna nebo vrhaci zbran?
Taky o ni nevím, tak bych řekl že nikoli.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 10:32 18. Jul 2011
by Shaman88
Už je to opravený - je nahozená oprava že jde vzít specializaci na cepové i pán zbraně může jet nyní na cepové a pak když nějaké povolání má jako epickou bonusovku třeba epický zaměření na zbran tak mezi nima jsou nyní i cepové...
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 10:47 18. Jul 2011
by Derken-
Do cepovek spadaj rtuťovky nebo na ně je potřeba brát normální focus na long/great sword?
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 10:50 18. Jul 2011
by kucik
Jo, rtuťovky jsou mezi CEPovými zbraněmi. Nic z featů normálních zbraní na ně nebude fungovat.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 10:51 18. Jul 2011
by Derken-
Díky

Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 23:06 12. Mar 2012
by GeForce
Zdravíčko, nerad otevírám starej problém, ale mám rovnou dva :-/
Za prvé, focus na flachion mi nedává +1 a za druhé nemůžu najít vylepšený kritik na flachion v nabídce vylepšených kritků. Možná jsem jen slepej jako patrona, ale prošel jsem si to 3x ... jinak haky i tlk bych měl mít nejnovější, nwn jsem kompletně instaloval v únoru 2012
Díky moc
PS: Jde vůbec udělat wm na flachion?
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 23:35 12. Mar 2012
by DenGrasse
Zkus falchion z craftu.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 00:10 13. Mar 2012
by kucik
A vidis v ty nabidce vylepsenych kritiku prazdny radky? Jeste si nejsem jistej, jestli to neni oznaceny jako savle.