Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 10:35 11. Feb 2011
tak já zkusim někde opět najít Jonnyho a zkusíme taky dorazit, snad to vyjde
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitremmandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim.
Jo tak to by bylo supr kdybys mě vzal-speck- wrote:Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitremmandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim.
Čus, hele prosimtě vyskytl se menší problém. Takže auto mít nebudu, tudíž Tě nemohu ani vzít. Sory chlape.mandos wrote:Jo tak to by bylo supr kdybys mě vzal-speck- wrote:Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitremmandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim.
Ještě někdo další dorazí? Rád bych už pomalu zamluvil hospodu, ať se tam vejdeme.Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, B@hn@K, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, Krata, Žorž, mandos, Firefox_, Theogil, Awadar, Daanri
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou:
- Miell, Grunt
Nó možná my dva s bráchou, máme to napsaný v deníčkách, ale zatím to není na 100% spíš tak někde na 80%.Rejty wrote:Ještě někdo další dorazí? Rád bych už pomalu zamluvil hospodu, ať se tam vejdeme.Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, B@hn@K, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, Krata, Žorž, mandos
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou:
- Miell, Grunt
Žoržííí, chcou se nás zbavít!tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Sakra, prokoukl nás !Bahnak wrote:Žoržííí, chcou se nás zbavít!tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Bahňák do kufrutao kan wrote:Sakra, prokoukl nás !Bahnak wrote:Žoržííí, chcou se nás zbavít!tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Nó hele Bahňáku, po včerejším questíku tě nemohu odmítnout. Domluvte se mezi sebou kdo půjde z auta ven
.