Page 3 of 9

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 10:35 11. Feb 2011
by Krata
tak já zkusim někde opět najít Jonnyho a zkusíme taky dorazit, snad to vyjde

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 00:48 14. Feb 2011
by mandos
Tentokrát se taky budu snažit přijet, stím že bych teda spal na té klubovně :)

ps: kdyby náhodou někdo jel z Prahy a chtěl mě vzít uvítám, popřípadě pokud někdo jedete vlakem že bych se kvám připojil třeba :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 00:50 14. Feb 2011
by Pajule
joo doraž! :D poznam tu svojí přítulu magickou hh

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 00:59 14. Feb 2011
by mandos
No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim. :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 01:44 14. Feb 2011
by -speck-
mandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim. :)
Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitrem :lol:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 02:39 14. Feb 2011
by mandos
-speck- wrote:
mandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim. :)
Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitrem :lol:
Jo tak to by bylo supr kdybys mě vzal :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 11:56 23. Feb 2011
by -speck-
mandos wrote:
-speck- wrote:
mandos wrote:No, ten víkend se mi uvolnil tak dorazim. :)
Nic neslibuji, ale měl bych jet taky autem. Takže jedno místo by se našlo myslím. Jestli to chceš risknout a jet s panem Yitrem :lol:
Jo tak to by bylo supr kdybys mě vzal :)
Čus, hele prosimtě vyskytl se menší problém. Takže auto mít nebudu, tudíž Tě nemohu ani vzít. Sory chlape.
Je tu sice 15% že by se mi mohlo povést auto sehnat, ale nechci se spoléhat jen na 15%. Kdybych ho samozřejmě tejden před srazem sehnal, dám Ti vědět.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:47 28. Feb 2011
by Rejty
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, B@hn@K, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, Krata, Žorž, mandos, Firefox_, Theogil, Awadar, Daanri

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

- Miell, Grunt
Ještě někdo další dorazí? Rád bych už pomalu zamluvil hospodu, ať se tam vejdeme.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:03 28. Feb 2011
by Theogil I
Rejty wrote:
Rejty wrote:Jedou :mus_3: :

- Rejty, B@hn@K, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, Krata, Žorž, mandos

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

- Miell, Grunt
Ještě někdo další dorazí? Rád bych už pomalu zamluvil hospodu, ať se tam vejdeme.
Nó možná my dva s bráchou, máme to napsaný v deníčkách, ale zatím to není na 100% spíš tak někde na 80%.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:09 28. Feb 2011
by Firefox_
Taky pojedu

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:43 28. Feb 2011
by tao kan
Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:46 28. Feb 2011
by Daanri
So mnou to vyzera taky mozno, i ked velmi slubne - tak na 90% by som mal dojst.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:17 28. Feb 2011
by Bahnak
tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Žoržííí, chcou se nás zbavít!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:43 28. Feb 2011
by tao kan
Bahnak wrote:
tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Žoržííí, chcou se nás zbavít!
Sakra, prokoukl nás !
Nó hele Bahňáku, po včerejším questíku tě nemohu odmítnout :-D. Domluvte se mezi sebou kdo půjde z auta ven :).

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:45 28. Feb 2011
by -speck-
tao kan wrote:
Bahnak wrote:
tao kan wrote:Ty dvě místa v autě ruším, jedou s náma původní nájemci Derken a Špek.
Žoržííí, chcou se nás zbavít!
Sakra, prokoukl nás !
Nó hele Bahňáku, po včerejším questíku tě nemohu odmítnout :-D. Domluvte se mezi sebou kdo půjde z auta ven :).
Bahňák do kufru :D
I když, možná bych si ho vzal na klín :P