Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 05:40 22. Feb 2013
Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.
Tuším, že na fóru či webu o nich nic k dohledání není (tedy aspoň o těch přidaných navíc zde na TH). Přesto někdo zde zmiňoval možnost (Aulus, Caehan), že si je můžeš "prohlédnout" při postupu na novou úroveň v aréně. Jestli je to pořád možné, to netuším. Případně se domluvit s DM.J.F.Payne wrote:Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.
Jednou jsem takhle ve hře s postavou jisté nejmenované čarodějky odehrávala právě tohle "prohlížení" tvorů před postupem na úroveň a šlo to.D_E_K_A wrote:... že si je můžeš "prohlédnout" při postupu na novou úroveň v aréně. ...J.F.Payne wrote:Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.