Page 3 of 3

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 05:40 22. Feb 2013
by J.F.Payne
Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 09:48 22. Feb 2013
by D_E_K_A
J.F.Payne wrote:Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.
Tuším, že na fóru či webu o nich nic k dohledání není (tedy aspoň o těch přidaných navíc zde na TH). Přesto někdo zde zmiňoval možnost (Aulus, Caehan), že si je můžeš "prohlédnout" při postupu na novou úroveň v aréně. Jestli je to pořád možné, to netuším. Případně se domluvit s DM. :)
Tady najdeš aspoň ty základní a snad na TH nezměněné: http://nwn.wikia.com/wiki/Summon_familiar

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 10:02 22. Feb 2013
by Amber
D_E_K_A wrote:
J.F.Payne wrote:Není to chyba v systému... ale bližší topic jsem nenašel. Je někde k dohledání, co ten kterej přítelíček umí, a hlavně... jak vypadá? Díky.
... že si je můžeš "prohlédnout" při postupu na novou úroveň v aréně. ...
Jednou jsem takhle ve hře s postavou jisté nejmenované čarodějky odehrávala právě tohle "prohlížení" tvorů před postupem na úroveň a šlo to. ;)

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 12:34 22. Feb 2013
by J.F.Payne
Díky za tip, tohle mě nenapadlo. Ale jak se to udělá? Přeci když si zaplatím výcvik a naklikám level, už jsem nevratně postoupil. A pokud si ho nezaplatím a proklikám se postupem, zas se ro zruší a toho přítelíčka nevyvolám...

Jinak co umí základní NWN přítelíčci tak nějak tuším. Jde mi spíš o ty přidané na Thalii.

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 13:07 22. Feb 2013
by Aulus
Pokud si výcvik nezaplatíš a naklikáš ho, všechno se ti zpětně zruší, ale přítelíček zůstane změněný. V tom je právě princip toho zkoušení. :)

Re: Vyvolaný přítelíček...

Posted: 13:15 22. Feb 2013
by J.F.Payne
Aha! Dík.