Page 3 of 7
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 15:42 28. Feb 2011
by Miell
Modrou néé... tu nemůže nosit každej a já jsem jedna z nich

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 15:44 28. Feb 2011
by Tretas
Byl bych pro něco takového. na zadní stranu nějaký ozdobný nápis...Thalie proč žít jen jednou... to by bylo dobré.
Tohle je prostě moje představa, jak by se mi to líbílo.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:23 28. Feb 2011
by Molly23
Jo to se mi celkem líbí...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:19 28. Feb 2011
by kucik
Hele tohle logo je dobrej nápad. To by se dokonce mohlo dát i vyšít. Aby si sháněl každej vlastní triko je blbost. Jednak to bude každej pes jiná ves a hlavně by to bylo nezorganizovatelný.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:30 28. Feb 2011
by DenGrasse
Logo je dobrý, ale dal bych h menší a jen na jednu stranu hrudi, ne doprostřed.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:47 28. Feb 2011
by Miell
Jo.. logo dobý:) Různost triček podle mě není vada.. organizovatelnost by řešila nažehlovačka.. jinak to stejně skončí klasicky u černýho trika s malým znakem na hrudi.. možná nějakým nápisem (mě osobně by se možná víc líbila mapka na zádech) na zádech. To je tak nejlepší kompromis. Ale jak říkám.. do pánskýho trika nepůjdu. Takže když budu mít někdy záchvat tvořivosti třeba si vytvořím alternativu

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:54 28. Feb 2011
by DenGrasse
Černý nebrat.
Já hlasuju za tyrkysový.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:02 28. Feb 2011
by Theogil I
DenGrasse wrote:Černý nebrat.
Já hlasuju za tyrkysový.
Csss tyrkys ... jedině akvamarín.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:40 28. Feb 2011
by Molly23
DenGrasse wrote:Černý nebrat.
Já hlasuju za tyrkysový.
To jako takovýhle? Uf...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:41 28. Feb 2011
by Radim
Shodnout se na barvě asi bude nadlidský úkol.Ten návhr co sem hodil Tretas se mi zamlouvá,jen bych to přesunul na prso a na rukáv logo NWN nebo jen to očíčko

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:45 28. Feb 2011
by Miell
Jojo.. s barvama bude boj

Mě se líbila ta světle hnědá. Tyrkysovou řadím ke zvýrazňovací zelené a růžové.. do ne zcela použitelných barev

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:52 28. Feb 2011
by DenGrasse
Hnědá je děs, vypadá to jako ....pfff.
Ještě fialový.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:53 28. Feb 2011
by kucik
Radim wrote:Shodnout se na barvě asi bude nadlidský úkol.Ten návhr co sem hodil Tretas se mi zamlouvá,jen bych to přesunul na prso a na rukáv logo NWN nebo jen to očíčko

Taky mi to přijde jako zatim nejlepší nápad.
Byl by problém, kdyby holky fasovaly nátělníky místo trik? Nebo kalhotky, ale s podmínkou, že bude na logo po celý den vidět.

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:55 28. Feb 2011
by Bahnak
Alespoň všichni vidíte jak různorodé návrhy se zde objevují, udělat nějaký slušný kompromis tedy bude hodně těžké. Uvidíme.
Za sebe: Je mi to šumák, podřídím se většině, alespoň pokud bude tričko alespoň trošku pěkné.
Vyšívka je daleko hezčí než jakékoliv natisknutí. Barva je mi šumák, snad až na růžovou.
Z hesel když už tak bych navrhoval ke zmíněným taky další:
Plyšáci vs. Bubáci
Moje RP je nejlepší!
Nejsem creeper, jen prostě rád zabíjím všechno co mi přijde pod ruku.
Časovkýýý!
Ivorský ležák forever!
I LOVE SEXPY!
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 20:33 28. Feb 2011
by Rejty
Jo, hnědý vypadá jako lejno.
Nažehlovačky jsou kravina, cílem trik je, aby byla všechna stejná a mohlo se v nich jít třeba hromadně do hospody nebo na sraz.
Heslo nějaký neutrální, opravdu nechci mít na triku nějaký "sexpení", nechci vypadat v tom triku jak úchyl. Od věci by nebylo ani jméno, aby nováček na srazu hned poznal, o koho se jedná.
Na barvy dejte hlasování a možnost povolit více hlasů, ať lidi hlasují, jaký barvy by chtěli. Pokud bude dost zájemců, tak se klidně můžou udělat dvě barevný varianty.