Page 3 of 3

Re: Brána - trvání

Posted: 16:24 30. Dec 2011
by XŠevyX
Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.

Re: Brána - trvání

Posted: 20:59 30. Dec 2011
by -darkvision-
Já bych to tak nechal, my taky nemáme koně :x

Re: Brána - trvání

Posted: 21:20 30. Dec 2011
by menderon
XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.

Re: Brána - trvání

Posted: 23:56 30. Dec 2011
by XŠevyX
menderon wrote:
XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.
Jistě, to už vím.

Re: Brána - trvání

Posted: 19:18 02. Jan 2012
by Bahnak
No výborně, takže máme konečně nějaká čísla:

Vyvolaný Balor - kolo za caster lvl
Vyvolaný zplozenec 1/2kola za caster lvl

Kuciku, koukni na to prosím, určitě tam bude někde jen překlep.