Re: Brána - trvání
Posted: 16:24 30. Dec 2011
Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
Jistě, to už vím.menderon wrote:Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.