Page 3 of 3

Re: Zmizení postavy

Posted: 22:04 09. Apr 2011
by Prasik
Také hlásím ztrátu postav a objevení postav které jsem si nechal smazat

Chybí postava: Aya ....

A jestli to bude možné rovnou smažte ten zbytek (jestli tedy můžete)

Omlouvám se za pozdější reakci, hraji příležitostně..
Děkuji moc =o)

Re: Zmizení postavy

Posted: 09:34 11. Apr 2011
by kucik
Dobrý. Co napsat třeba na jakym účtu?