Re: Zmizení postavy
Posted: 22:04 09. Apr 2011
Také hlásím ztrátu postav a objevení postav které jsem si nechal smazat
Chybí postava: Aya ....
A jestli to bude možné rovnou smažte ten zbytek (jestli tedy můžete)
Omlouvám se za pozdější reakci, hraji příležitostně..
Děkuji moc =o)
Chybí postava: Aya ....
A jestli to bude možné rovnou smažte ten zbytek (jestli tedy můžete)
Omlouvám se za pozdější reakci, hraji příležitostně..
Děkuji moc =o)