Page 3 of 3

Re: Prekupnik

Posted: 20:49 22. Jun 2011
by Bahnak
Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...

Re: Prekupnik

Posted: 21:11 22. Jun 2011
by -darkvision-
Bahnak wrote:Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...
A pak by to bylo: hele to je johny .. ten co to prodal za 20k .. počkat já nejsem johny, ale jo, mas to nad postavou .. bum bum bum :lol: :lol:

Re: Prekupnik

Posted: 04:53 23. Jun 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:Nestačilo by tedy jen k předmětu nějak propašovat informaci "KDO" to tam prodal? Pak by dotyčnej dostal za hradbama nakládačku a příště by si rozmyslel jestli prodá hroudu nefritu za 20k a nebo 50 zlatejch...
Tohle je ovšem bezkonkurenční nápad, já už si třeba dlouho lámu hlavu nad tím, která chorá mysl tam cpe lektvary léčení malých(!!) zranění za cenu několikanásobně vyšší, než za jakou je prodávají NPC kořenářky a to prosím i při naprosto negativní obchodnické reakci na hráče.

Re: Prekupnik

Posted: 08:32 23. Jun 2011
by J.F.Payne
"Hm, hm, kdo tam dal tohle? Á, Pepa, toho nemám rád, koupím radši tenhle kus co tam dal Jirka, sice je to dražší, ale je to kámoš."

"Hm hm, kdo to sem prodal? Gertruda Kořínková? Hoho, to je kráva, jeden jitrocel za 20K, no počkej, to si vypijieš! Hola, hobitko, ty jseš Gertruda Kořínková, co? Máš problém, holka... Jak jako jak tě znám? Lítá ti nápis nad hlavou..."

Re: Prekupnik

Posted: 08:44 23. Jun 2011
by Prasokralik
Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.

Re: Prekupnik

Posted: 08:54 23. Jun 2011
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.
Nu, to je ukázkový příklad zbytečného příspěvku, zvlášť ten dovětek je k zarámování.

Re: Prekupnik

Posted: 09:35 23. Jun 2011
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:
Prasokralik wrote:Jasně, protože většina postav na thalii se mezi sebou vůbec nezná. všichni jsou si navzájem cizinci, nikdy se neviděli, nikdy spolu nemluvili, nedej bože aby se poznali od vidění.

Všichni jsme tjaní a tajemní cizinci vk ápích, mistři převleků, stínošlapové a kdo říká něco jiného je neerpé hráč.
Nu, to je ukázkový příklad zbytečného příspěvku, zvlášť ten dovětek je k zarámování.
souhlasím, jen ti k tomu připíšu, že ten příspěvek nad tím se řadí do stejné kategorie