Page 3 of 4

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:01 10. May 2011
by Derken-
Nic takovýho nešířím, ale tipuju že se jedná o gardisty. Kteří stále mají to TS v pravém slova smyslu, že vidí i GS.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:05 10. May 2011
by -darkvision-
kucik wrote:
Hafen wrote:a to nepocitam fakt, ze mi spoluhraci neustale opakuji ze skryvani nema vyznam protoze jsou vsude vesmes straze a npc s true videnim.
Kde by stráže vzali TS? Kdo zas šíří tyhle bludy?

Jinak s tím proplížením až k bossovi. Ano, je to zakázáné. Vím, že je to další omezení kvůli pár blbcům (mimochodem spočítejte si, kolik podobných omezení se už řešilo kvůli těm samým hráčům). Vím, že je to sporné a v budoucnu by se tenhle problém měl vyřešit jinak - jinou koncepcí důngeonů.
Jenže my nevíme o koho se jedná. Protože Theureg řekl že ho/je jmenovat nebude.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:21 10. May 2011
by kucik
Stačí projít spam forum a najít tvoje příspěvky.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:25 10. May 2011
by -darkvision-
kucik wrote:Stačí projít spam forum a najít tvoje příspěvky.
Aha takže to že jsem řekl že to dělám pouze v jednom dungu protože se tam bugujou summoni, tak proto se to zavedlo kvůli mě?
Proč tedy Rejty píše toto? !! :* Cílené lovení bossů tím způsobem, že postava obíhá dungeony v neviditelnosti (vylepšené neviditelnosti, útočišti, skrytí atd.), proběhne v neviditelnosti až k bossovi, aniž by vybila ostatní NPC, následně zabije bosse, vybere loot a opět v neviditelnosti vybehně z dungeonu pryč, aniž by bojovala s okolními NPC.

Ps. Tušil sem že mě za to odsoudíš Kuciku, je vidět žes ty příspěvky v tom Spamu nečetl všechny či celé. :ugeek:

EDIT: Když už sis do mě rejpnul, tak si rejpej oprávněně.To já jsem NEOVLADAL bosse a vybijel tak prahvozd. To já jsem NEOVLADAL rakshy a vybijel prahvozd atd atd atd.

Měl by sis o tom nejdříve něco zjistit než jen tak někoho nařkneš.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:31 10. May 2011
by kucik
Spam jsem cely nacetl. Jenom jsem nahodil a cekal, kdo se chytne.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 17:36 10. May 2011
by -darkvision-
kucik wrote:Spam jsem cely nacetl. Jenom jsem nahodil a cekal, kdo se chytne.
Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 18:02 10. May 2011
by Rejty
Derken- wrote:Nic takovýho nešířím, ale tipuju že se jedná o gardisty. Kteří stále mají to TS v pravém slova smyslu, že vidí i GS.
Lol! Řekni mi prosím ještě tu o Sněhurce.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 18:08 10. May 2011
by Derken-
Myslim že todle ti potvrdí 100% hráčů, který je měli někdy červený.

Edit: A nebo ste je včera upravili? Minimálně normální TS měli ještě minulý týden, když naháněli Antyrena u milířů a Alyffyn na Karathský. A s tim Gskem to bude nějakej pátek od jedný takový tý akcičky,když jsem hrál ještě Serapha(a stalo se tak vždy, když jsem je potkal, takže si opravdu nemyslím, že mi to vždy buglo na celej spawn gardistů). Což mě bylo vlastně jedno, mě jsou putna, běžel jsem dál a utekl jsem.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 18:42 10. May 2011
by Radim
Je pravda,že gardisté mají TS.Pozůstatek nějakého questu je u uhlířských milířů nebo jak se to píše a jmenuje.Tam po mě šli dva a pouštní psi jen stojej.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 19:46 10. May 2011
by mandos
Tohle není nic proti nikomu ale je pravda že gardisti vždycky viděli mýho kobolda (proměnu se skrýváním daleko vyšším než má level a párkrát (nevím jestli to bylo tím že vněm bylo DM) mě viděl gardista v invisu a mluvil semnou jako by nic takže invis zdřejmě nezaznamenal

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 20:45 10. May 2011
by Jeanes
Já jsem šel okolo gardistů v GS, vrhla se na mě celá mapa a sejmuli mě, ale bral jsem to spíš jako bug u GS, nevím proč mě viděli. Viděli i WMko co probíhalo se mnou jenom v invisu z flašky.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 23:28 10. May 2011
by kucik
-darkvision- wrote: Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.
Ja jsem te ale z niceho nenarknul. Ty jsi na sebe vysypal vsechno sam. Jenom jsem te odkazal na tvoje vlastni prispevky, kde se resi, kdo co dela a co ne.
Ze jsi vytahnul zrovna ovladani bossu? Cerny svedomi? Nevim, nepamatuju se, kolem koho se to resilo.

Uznavam, ze jsem rejpnul zbytecne. Ozvat se mohlo nekolik dalsich hracu, kteri to na foru obhajovali a ja bych pak seknul uplne vedle.
Jenze naprosto podle ocekavani jsi se ozval ty :mrgreen:
Kdyzuz tak tipnu. Co treba upravy GS? Nebyla to taky na reakce na tvyho castera?

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 23:42 10. May 2011
by Derken-
To už vytahuješ jednoho z mnoha kuciku. Za starýho GS, v něm běhali všechny wizny co znám a co jsem je potkával :) Bylo to jednoduchý řešení, jak komukoliv zmizet pomocí jednoho kliknutí v PL, boostit a healovat partu a pro svět nepřítelských NPC být permanentně "neviditelný" až na pár případů, kdy to buglo. Imky do prahvozdu se první dali kvůli vlkovi a druhé už nejen do prahvozdu byli kvůli mě a ještě pár lidem, jmenovat nebudu, snad si to přiznaj aspoň sami sobě. Opravdu jsem nebyl jediný wizard co si chodil pro troloky nebo si ovládal zombii v prahvozdu, gorilu či medvěda. To mi přípomíná Rejty, že by nebylo od věci dát imku ještě ohnivým obrům v Alansijských u kterých sem měl 90% na dominate a také těm ettercapům v prahvozdu, kde už je ovšem trochu krušnější jej chytit. Navíc, když mi tým řekl, že mu to vadí, tak jsem toho nechal, přesto že vím o dalších, kteří jdou dominovat, protože nedostali imku.. A nějaký wizny to stále dělají. Viz etercap.. Já měl aspon tu soudnost, že jsem si vystačil s normální zombií a nepotřeboval tahat toho bosse(kterej se ještě dokonce někdy kopíroval na přechodech). Toho jsem vytáhl asi 2x a to když jsem zkoušel rakshy :roll:

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 08:45 11. May 2011
by -RoF-
Tenhle topic mě vcelku pobavil :D

A možná dobře, že gardisti měli TS, šak proč ne? :roll:

To jen tak mimo soutěž no nebo teda téma.

Re: Odlog u spawn pointu bosse

Posted: 09:19 11. May 2011
by -darkvision-
kucik wrote:
-darkvision- wrote: Tak já se jen slušně zeptal čistě ze zvědavosti, místo odpovědi si mě nařknul z něčeho co nedělám. Tomu říkám chlapskej přístup.
Ja jsem te ale z niceho nenarknul. Ty jsi na sebe vysypal vsechno sam. Jenom jsem te odkazal na tvoje vlastni prispevky, kde se resi, kdo co dela a co ne.
Ze jsi vytahnul zrovna ovladani bossu? Cerny svedomi? Nevim, nepamatuju se, kolem koho se to resilo.

Uznavam, ze jsem rejpnul zbytecne. Ozvat se mohlo nekolik dalsich hracu, kteri to na foru obhajovali a ja bych pak seknul uplne vedle.
Jenze naprosto podle ocekavani jsi se ozval ty :mrgreen:
Kdyzuz tak tipnu. Co treba upravy GS? Nebyla to taky na reakce na tvyho castera?
Takže se dá říci žes mě jen chtěl vyprovokovat, když si věděl že se ozvu.
Samozřejmě že se ozvu, protože i v reálu jsem zvídavej člověk. A když se dělaj nějaký změny, tak jsem vždy rád, když vím co či kdo zatím je. Kvůli komu a tak.
Vysypal jsem na sebe jen jediný a to to, že jsem pouze jedinej dung takhle probíhal. Jen ten jeden.

Z tvých příspěvků se mi zdá jak kdybys mě házel do pytle k ostatním, jak kdybych to dělal v několika dungeonech.

Černý svědomí s ovládáním raks a podobné? Máš pravdu mám. Nevyužíval jsem toho a začínám toho litovat, prskolet mohl bejt o mnoho levlů vejš totiž díky tomu. Jen se mi to zdálo jako využívání bugu, když nepadalo Gsko, invis. Na to hold má každej svůj názor.

Úpravy Gs. Tam jsem loboval sám za úpravy, takže si to, bohužel, pamatuješ špatně.

Vcelku se mi zdá, že všechno překrucuješ "proti mě" :lol: :biggrin: ..jen aby sis rejpnul .. i když to ve skutečnosti bylo jinak :ewink: