Page 3 of 3

Re: ECL info

Posted: 12:42 30. May 2011
by Derken-
Ne.. Sundali jsme jej splečně. Ale právě proto mi přijde, že by pulčík měl dostat víc, protože on je menší lvl jakoby ne? A nebo stejně, protože se tam dělá ten průměr, kterej je tady roven 2..

Re: ECL info

Posted: 13:57 30. May 2011
by kucik
Jenže ECL zvedá level postavy, který se bere v úvahu. Takže pokud jste tam byli drow s ECL 1 a půlčík bez ECL, oba na prvnim levelu, tak je to jako bys tam byl s drowem na 2. levelu a s nim svirf na 1.
Tím pádem se xp rozdělujou navíc podle teoretické ,,zásluhy" za zabítí. Proto drow dostane víc podle jednoho koeficientu, ale zase míň, protože je to vysoký level.

U nízkých levelů to právě tenhle koeficient dost zkreslí.

Re: ECL info

Posted: 14:55 30. May 2011
by LDamian
Už jsem si párkrát všiml, že v současném systému je v partě občas výhodnější to ECL mít než nemít, zvlášť když hraju něco s ECL2, je to znát.

Asi by to chtělo víc testů.

Re: ECL info

Posted: 15:01 30. May 2011
by Derken-
Nemám problém s tim to testovat, když to bude aspoň z poloviny sranda, jako když jsme se Zachym testovali alchymii :mrgreen: