Page 3 of 67
Re: League of Legends
Posted: 14:20 19. May 2011
by Nalkanar
Bych musel několik hodin aktualizovat... a přes týden mám na bytě pochybný net, který zvládá NWN, ale takovýhle akce už spíše ne... navíc jste na EU ne?

Re: League of Legends
Posted: 14:22 19. May 2011
by Derken-
Lol jsem hrál s Urlraenem asi 3 dny a pak jsem toho musel nechal, protože to na mě bylo až moc barevný a působí to na mě tak nějak kresleně

Re: League of Legends
Posted: 14:52 19. May 2011
by Prasokralik
Jo jsme na EU, ted nam firefox pomohl vyhrat dalsi hru hehe
Re: League of Legends
Posted: 16:19 19. May 2011
by Thuereg
Hehe dobrý bylo

a tu další sme taky vyhráli:D
Re: League of Legends
Posted: 16:26 19. May 2011
by EXITUS999
Dejte nicky, opráším Shacka

Re: League of Legends
Posted: 16:27 19. May 2011
by Thuereg
EXITUS999 wrote:Dejte nicky, opráším Shacka

Theureg
Jak jinak?:D
Re: League of Legends
Posted: 16:28 19. May 2011
by -darkvision-
Prasokralik wrote:
mno jo, to by tvé ego jistě neuneslo, že tvuj champ je zelenej a on ho má červenýho
dospěj

ta firma je seriozni, protože ti co jí podpoří nějakým tím eurem sice dostanou jiný vzhled svého hrdiny ale hru samotnou to neovlivní
narozdíl od doty, která jede na idiotském W3 enginu, je LoL hratelnější a navíc zadara
to že většina z vás W3 šlohla a nikoliv cálovala je už jiná věc
Spíše mi vadí to, že někdo pak začne hele já mám tohle a ty tohleto ne. Nevysvětlíš mu to a ty kecy mě pak otravujou a jsem na něj dost alergickej, lehce znětlivej.
Jinak jsem Lol viděl jak psal brácha když to hrál. Mě to přijde přebarvený prostě. Sytější barvy apod. Neuchvátilo mě to.
Tím vám to samozřejmě neberu. Jen si hájím "svoji" Dotku
Re: League of Legends
Posted: 17:00 19. May 2011
by Thuereg
Dota má oproti tomuhle svoje. Tady jde spíš o to, že to je hra zaměřená čistě jen na tenhle stil hry a dává ti tam další možnosti.
Co se výsměchu týče tak je to snadný... Zab ho:D ostatně to je jedinej princip tý hry.
Edit: A další věc je že většina multiplayer game má tu možnost koupit si něco navíc za reálný prachy. Živíš tim servr a funkčnost a pokud nechceš vést placenou hru tak je tohle dobrej způsob jak si přividělat... Vem si WoW free servry(to neni zrovna nej příklad, ale taky to tak funguje) nebo i třeba EvE(a to je kvalitní hra).
Re: League of Legends
Posted: 18:35 19. May 2011
by Prasokralik
-darkvision- wrote:
Spíše mi vadí to, že někdo pak začne hele já mám tohle a ty tohleto ne. Nevysvětlíš mu to a ty kecy mě pak otravujou a jsem na něj dost alergickej, lehce znětlivej.
slyšel jsi někdy o ignorelistu? nic snažšího než kohokoliv kdo tě otravuje si tam přidat
Re: League of Legends
Posted: 19:30 19. May 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:-darkvision- wrote:
Spíše mi vadí to, že někdo pak začne hele já mám tohle a ty tohleto ne. Nevysvětlíš mu to a ty kecy mě pak otravujou a jsem na něj dost alergickej, lehce znětlivej.
slyšel jsi někdy o ignorelistu? nic snažšího než kohokoliv kdo tě otravuje si tam přidat
Mám pocit že s podobnym přístupem mu tam brzo přibudeš:D
Re: League of Legends
Posted: 00:11 20. May 2011
by Terbee
já teda nevím, ale myslim, že na to, aby tam někdo někomu psal, že má jinej/lepčejší/drsnější skin tam absolutně neni čas...nebo sem se s tim aspoň nesetkala..."řeší" se spíš jakej si noob, popř. lítají jiné nadávky

a ze zkušenosti vim, že se dají solidně setřít tihleti "nadávači",nebo jak psal Prasokrálík - ignore list to řeší
btw - super hry dneska

Re: League of Legends
Posted: 06:50 20. May 2011
by Prasokralik
Co uděláte když máte ve hře leavera? Zmáčknete surrender a nebo budete prostě
Stand alone?
Možná ani hra s leaverem není ztracená, když máte po boku
Garena
Re: League of Legends
Posted: 19:14 20. May 2011
by Thuereg

:D:D:D
Re: League of Legends
Posted: 21:11 20. May 2011
by Prasokralik
mandos wrote:championi jsou fakt dobrý...jako třeba Annie the Dark Child s jejím přerostlým obživlým medvídkem

tu jsem si prostě musel pořídit

http://youtu.be/k41hGh9P7Is
Re: League of Legends
Posted: 13:22 22. May 2011
by Firefox_
Na tohle jsem dneska narazil. Docela se mi to líbí
http://www.youtube.com/watch?v=GLT5OhPkyLE