Page 3 of 5
Re: Mapa
Posted: 07:44 22. Jun 2011
by Braenn
A ted by tu ještě mohl někdo popsat, jak se pomocí staré mapy a logického uvažování dá najít Murgond, hm?
Re: Mapa
Posted: 07:46 22. Jun 2011
by davidsoft
Braenn wrote:A ted by tu ještě mohl někdo popsat, jak se pomocí staré mapy a logického uvažování dá najít Murgond, hm?
Vykašlat se na mapu a IC se ptát dobrodruhů. Taková Aria Oria to určitě popíše každému.
Re: Mapa
Posted: 07:50 22. Jun 2011
by Shaman88
Čas jsou peníze, když se někoho zeptám tak se to většinou pěkně protáhne, místo toho aby mi dotyčný odpověděl jednou větou tak se vykecává a chce erpit a vůbec si neuvědomuje že mi tím rapidně snižuje gph a xph. (gold per hour, xp per hour).
Takže pokud má někdo něco co alespon trošku připomíná mapu tak sem stím.
Re: Mapa
Posted: 08:17 22. Jun 2011
by Maya
Asi ti je začnu snižovat taky... creepere *křižuje se a ustupuje*
Re: Mapa
Posted: 08:26 22. Jun 2011
by Shaman88
Re: Mapa
Posted: 08:28 22. Jun 2011
by Prasokralik
Braenn wrote:A ted by tu ještě mohl někdo popsat, jak se pomocí staré mapy a logického uvažování dá najít Murgond, hm?
To jsou jen pověry, to město není na mapě, tudíž neexistuje.
Re: Mapa
Posted: 09:59 22. Jun 2011
by Sobik
Když jsem psal první příspěvek v tomhle tématu, šlo mi hlavně, kde je Tyriánská liga, Impérium, Targoth, Sluneční říše, Sněhový Gorbul, Hin-Dang a Tínaiw, Sedm měst Rudohoří... - prostě ty země zmíněný v novejch reáliích a jaká je jejich rozloha oproti původnímu světu.
Re: Mapa
Posted: 11:10 22. Jun 2011
by J.F.Payne
Sobik wrote:Když jsem psal první příspěvek v tomhle tématu, šlo mi hlavně, kde je Tyriánská liga, Impérium, Targoth, Sluneční říše, Sněhový Gorbul, Hin-Dang a Tínaiw, Sedm měst Rudohoří... - prostě ty země zmíněný v novejch reáliích a jaká je jejich rozloha oproti původnímu světu.
Áno, náčrtek něčeho takového bych taky uvítal (a nebo bych ho mohl udělat, páč mě fantasy mapy vždycky bavily...).
Re: Mapa
Posted: 12:41 22. Jun 2011
by -RoF-
Sobik wrote:Když jsem psal první příspěvek v tomhle tématu, šlo mi hlavně, kde je Tyriánská liga, Impérium, Targoth, Sluneční říše, Sněhový Gorbul, Hin-Dang a Tínaiw, Sedm měst Rudohoří... - prostě ty země zmíněný v novejch reáliích a jaká je jejich rozloha oproti původnímu světu.
O tomhle jsem se kdysi bavil s Dengrasem, zkusím to nějak načrtnout dle jeho popisu a uvidíme
Jinak mapa Thalie, asi vím jakou si Aria najde novou zábavu

Re: Mapa
Posted: 12:43 22. Jun 2011
by DenGrasse
Prasokralik wrote:Braenn wrote:A ted by tu ještě mohl někdo popsat, jak se pomocí staré mapy a logického uvažování dá najít Murgond, hm?
To jsou jen pověry, to město není na mapě, tudíž neexistuje.
Na mapě je, jen neni pojmenovaný
Sobik wrote:... jaká je jejich rozloha oproti původnímu světu.
Velká.

Re: Mapa
Posted: 12:48 22. Jun 2011
by -RoF-
DenGrasse wrote:Sobik wrote:... jaká je jejich rozloha oproti původnímu světu.
Velká.

Tak dle toho co si mi napsal, tak známá část Thalie nebo-li Redaan-teru je malinká část velkého kontinentu.
Asi tak že Thalie (lokace co známe) jsou velké asi jako indie a svět co neznáme, je velký jako Asie a víc

.
Re: Mapa
Posted: 12:53 22. Jun 2011
by DenGrasse
Ano, tak nějak by to mělo být.
Re: Mapa
Posted: 13:24 22. Jun 2011
by Terbee
A dyt sem psala, že se máte orientovat nejen podle mapy, ale i podle ukazatelů...když oboje berete v potaz, nemůžete tam nedorazit.
Navíc argument, že Gruberik je 6 lokací doleva (nebo jak to tu někdo zmiňoval), než je zakreslený na mapce...ehm, já na mapce nevidím žádné měřítko ála 1cm na mapě = 2 lokace ve hře. Tady z vás ještě asi nikdo neviděl středověké a starší umělecky ztvárněné mapy, kde je město na mapce velký jak kráva a okolí jen přibližně
Ať žije ženskej orientační nesmysl! Je evidentně lepší než mužskej smysl

(vtípek, neukamenujte mě za to

)
Re: Mapa
Posted: 15:00 22. Jun 2011
by DenGrasse
Inu, na Thalii ještě nejsou družice a GPS a holt mapy jsou, řekněme, mírně nepřesné.

Re: Mapa
Posted: 15:02 22. Jun 2011
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Inu, na Thalii ještě nejsou družice a GPS a holt mapy jsou, řekněme, mírně nepřesné.

"Hej šéfe!"
"Co je?"
"Jsem tu omylem už nakreslil celou tu divočinu na západ a severozápad od Tartenu a zapomněl na ten Gruberik."
"Tak ho nakresli někam poblíž prostě."
"Hmm dobře, ale jednou to nasere spoustu lidí."