Page 3 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 09:08 29. May 2011
by Prasokralik
Moje šereda po finálních úpravách
Re: APB: Reloaded
Posted: 11:54 29. May 2011
by PiAn0
hej ale ten makeup se ti docela povedl

teda pokud si ho delal a nemel si to v zakladu
teoreticky by si tam kazdy mohl udelat avatara sve postavicky tady na th

Re: APB: Reloaded
Posted: 11:58 29. May 2011
by -darkvision-
PiAn0 wrote:No privlastnit, tim ze ho ukradnes tak ho privlastneny mas

dokud ho ridis a si vnem, kdyz ho pak rozbijes nebo nekde nechas tak ho zase nemas zejo

ale myslim ze obcas jdou ty kradena auta nekde prodavat, me s ejednou za tu policajtku podarilo nasednout do auta ktere nekdo predtim ukradl a odjel jsem snim na takove parkoviste a dostal jsem za to penize ze jsem ho jakoby vratil.
Tak jako to, když nasednu do auta tak ho někam mohu odvést a dostanu za to prachy, který si pak musím někde jinde zas vybrat, to vím.
Spíše mi šlo o to, že bych ukradl auto a někde si ho dal do garáže nebo tak, ale to hold asi nejde no

Heleď a když si koupím auto, tak vždy na každým tom parkovišti u těch automatů se mi spawne jen to moje jo?
Btw. Víte někdo jak se střílí z auta? Ještě jsem na to nepřišel

Re: APB: Reloaded
Posted: 12:01 29. May 2011
by PiAn0
Jo tam se ti spawne tvoje kdyz ten automat pouzijes, jinak ja jsem ti uz psal ve hre ze z auta se strili Déčkem

ale treba s brokarnou se z auta neda strilet protoze bys ji v jedne ruce neudrzel pri strelbe
Re: APB: Reloaded
Posted: 12:05 29. May 2011
by Práček
bože to zní hustě....asi začnu sosat

Re: APB: Reloaded
Posted: 17:14 29. May 2011
by Prasokralik
PiAn0 wrote:Nejlepsi je jak kdyz se k tomu autu priblizis tak uz to slysis z povzdali

tohle je moje postavycka a jeji auto, jmenuje se FionaGall

opovazte se ji nekdo ublizit

Tak jsem dneska viděl to tvoje růžový strašidlo v akci

teda asi 20 vteřin než tě sestřelili

Re: APB: Reloaded
Posted: 19:36 29. May 2011
by Lord_Berserk
Jaky sou HW naroky tydle veci ???
Na netu sem to sice nasel, ale nejak se mi to nepozdava, ze to je az tak krute narocny
Co moje Celeronka D 2.8Ghz, XP SP3, 4x512MB RAM, GeForce 5700 256MB - to bude asi pekna slideshow co
Jo a jinac, kdyz je rec vo tydle hre - zkousel tu nekdo to online GTAcko ???
Re: APB: Reloaded
Posted: 19:40 29. May 2011
by Prasokralik
Lord_Berserk wrote:Jaky sou HW naroky tydle veci ???
Na netu sem to sice nasel, ale nejak se mi to nepozdava, ze to je az tak krute narocny
Co moje Celeronka D 2.8Ghz, XP SP3, 4x512MB RAM, GeForce 5700 256MB - to bude asi pekna slideshow co
Jo a jinac, kdyz je rec vo tydle hre - zkousel tu nekdo to online GTAcko ???
vždycky přeháněj, na nízkých detailech, obzvlášť věcech jako dohled, efekty výbuchů a podobných cipovin, ta hra nemá velké nároky
je zas fakt že se vším na max to vypadá pěkně
Re: APB: Reloaded
Posted: 20:20 29. May 2011
by PiAn0
Prasokralik wrote:PiAn0 wrote:Nejlepsi je jak kdyz se k tomu autu priblizis tak uz to slysis z povzdali

tohle je moje postavycka a jeji auto, jmenuje se FionaGall

opovazte se ji nekdo ublizit
Tak jsem dneska viděl to tvoje růžový strašidlo v akci

teda asi 20 vteřin než tě sestřelili

to ani nevim ze si byl na stejnym servru

a ja dneska mise nedelal jen jsem lovil zlocince na ktere byla vypsana odmena, jeden se zakempil na strese s granatometem

a dobrou pulhodinu se k nemu nemohl nikdo dostat, jsme tam nemeli snipera a jeden hrac se dokonce pokusel na tu strechu vyskocit autem

Re: APB: Reloaded
Posted: 20:34 29. May 2011
by Krata
to mě dost chytla tahle akce, sice je to jen multiplayer FPS ale mě to dost plaví..
tady oficiální trailer
http://www.youtube.com/watch?v=s-kVnw4RA80
a tady něco málo o hře
http://www.youtube.com/watch?v=d2xBq_rV ... re=related
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:17 30. May 2011
by Prasokralik
Tak co zlouni, uděláme ten gang? Případně s nějakým tím RP, třeba vysvětlit nějakému enforcerovi pěkně vb přesile a ručně, čí že to město je *kouká na Viktora*
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:18 30. May 2011
by PiAn0
zkusit to muzes

my jsme ctyri v parte, mam na tebe pripravenou omracovaci pistolku a pouta uz

Re: APB: Reloaded
Posted: 22:56 30. May 2011
by Prasokralik
muj kámoš se stovkou kulek v zásobníku říká, že tak blízko abys tyhle SM hračky mohl použít se nedostaneš
Re: APB: Reloaded
Posted: 23:52 30. May 2011
by -darkvision-
Pěkný svinstvo tyhlety omračovadla .. pak pouta a člověk se pomalu nedočká ani respawnu

Re: APB: Reloaded
Posted: 07:42 31. May 2011
by Krata
aspon hranej zájem jste mohli projevit

.. ta si to budu hrát samotinký
