Page 3 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:28 05. Jun 2011
by Lord_Berserk
Thuereg wrote:Předem ale upozorňuju, že jak mě někdo sáhne na jídlo tak je ze mě berserk:D
Pochybuju ze ze sebe udelas neco tak krasneho jako sem ja :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:59 05. Jun 2011
by Thuereg
Lord_Berserk wrote:
Thuereg wrote:Předem ale upozorňuju, že jak mě někdo sáhne na jídlo tak je ze mě berserk:D
Pochybuju ze ze sebe udelas neco tak krasneho jako sem ja :mrgreen: :mrgreen:
To možná ne, ale ze všech ostatní udělám něco ošklivějšího než jsem já :D :twisted:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:11 11. Jun 2011
by Narsith
Sakra,chtěl jsem dorazit ale v tyhle dny budu lžet v nemocnici po operaci :( :wall: Takže si tam dejte do nosu i za mě :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:58 12. Jun 2011
by Lord_Berserk
Vyvencim mozna i Serafinu, pokud bude hodna. Tak si to Rejty dopis a este chci jedno jidlo :wink:
Ja jedu na 99%, u my drahy to nevim uplne jiste zatim :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:51 12. Jun 2011
by Rejty
OK.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:47 13. Jun 2011
by mandos
Tak nakonec nejedu vmísila se mi do toho další věc. :( Tak aspoň popřeju ať si to tam jak se patří užijete.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 18:29 14. Jun 2011
by Tretas
Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 01:17 15. Jun 2011
by Rejty
Tretas wrote:Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
Njn, hlavně aby vás rodiče pustili :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 10:30 15. Jun 2011
by Sobik
Kráťo, chystej játra. Já jedu. Vezmu spoustu alkoholu, sekeru, štít, fousy, kytaru, a když si najdu čas, dám dohromady nějaký trpasličí repertoár, neslibuju, ale doufám že si najdu čas. :)
Uvidíte opět kombo trpasličí barbar/bard level 18. :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:04 15. Jun 2011
by Radim
Mnooo tak já teda taky přijedu a papání U Krkovičky nechci někomu něco čmajznu :mrgreen:

edit: Darku a Derkene kupuju krkovičku,aby jsme mohli hodně žrát cca. 2 kila by nám mohly stačit ne :roll: a vařit se bude slepičí polívka v kotlíku,snad Bahňák nezapomene kotlík toho budu muset spamovat po telefonu tak tejden před začátkem

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:32 15. Jun 2011
by Firefox_
Bere zase někdo zbraně pro nezručné nooby? *pokukuje po Bahňákovi*

EDIT: Jinak drowové, čekám dodržení dohody kůže za jídlo :P

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:33 15. Jun 2011
by Derken-
A ty langoše lamo? :shock:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:40 15. Jun 2011
by Práček
wohooooo.. tak to vypadá, že možná dorazím :twisted: :viking: teda podle všeho mi vychází volno...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:24 15. Jun 2011
by Tretas
Rejty wrote:
Tretas wrote:Teoreticky bychom měli dojet s bratrem. Ale tož jistě dáme vědět poslední možný termín.
Njn, hlavně aby vás rodiče pustili :D
A proč myslíš, že řeknu až poslední možný termín? :mrgreen:
Né, tentokrát by to mělo vyjít.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:40 15. Jun 2011
by Bahnak
Firefox_ wrote:Bere zase někdo zbraně pro nezručné nooby? *pokukuje po Bahňákovi*
Moc se mi s tím letos tahat nechce, něco zichr vezmu, ale rozhodně ne tu haldu co loni.
Svoji obouruční sekerku beru (tu nepůjčím ani bratrovi), pak nějakou jednoručku, možná nějakej tesák či menší sekerku a štít.
Nikomu dopředu ale nic neslibuju, nahážu to pak při areně na jednu kupu a ať si to pujčuje kdo chce, pokud se o to začnete hádat, tak nepujčím nic.

Jo mě jídlo v hospodě taky ne, budu přejezenej z mý Rozumně Uložený Medicíny.
Kdo bude mít více jídla a bude Bahňáka přiživovat, dostane na oplátku možnost užívat jeho R.U.M.
(3YO Havana Club z akce v Tescu)