Page 3 of 6
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 21:30 31. May 2011
by Práček
drake127 wrote:... tak by šlo udělat i to, že by postava, u které se změnil popisek začala blikat hráči, který si jej ještě nepřečetl.
to bychom vylezli na lov a měli z Thalie spíš neonové Las Vegas

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 14:49 01. Jun 2011
by Nina
(omlouvám se předem za gramatiku)
Já jsem pro, aby se měnily popisky ikdyž já sama žádný nemám. To je kvůli tomu že něco napíšu ale potom to nakonec vymažu, protože si řeknu, že to je špatný.
Přesto že jsem trotl, čtu si popisky a byla by jsem ráda kdyby se to nějak zařídilo.

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 16:45 01. Jun 2011
by wsweetjane
Souhlasím aktuální popis i vzhled postav se přece mění....šaty, úrazy, stárnutí....nálada...pokud třeba ženě zemřel manžel a ona plačíc chodí po světě v černém a truchlí, uznejte že popisek *šarmantní usměvavá elfka roztomile těká pohledem okolo sebe* je trochu out X-D X-D X-D
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 22:16 07. Jun 2011
by kucik
Takze od zitra moznost upravovat popis postavy pomoci /pc desc+ a /pc desc-.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 22:18 07. Jun 2011
by Braenn
Oooh jsi velký, jsi mocný! Ty a ten kdo to nascriptoval a povolil:)
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 23:53 07. Jun 2011
by DenGrasse
To je pořád on

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 00:34 08. Jun 2011
by J.F.Payne
Grandiozní!
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 11:41 08. Jun 2011
by Absinthorix
Paráda

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 17:23 08. Jun 2011
by Thuereg
kucik wrote:Takze od zitra moznost upravovat popis postavy pomoci /pc desc+ a /pc desc-.
Parááda.... ee jenom... co že to mám udělat?
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 17:25 08. Jun 2011
by kucik
Doplnit si popisek.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 18:17 08. Jun 2011
by Desmond
No vida, že bychom zavedli povinný popisky, když to teď jde tak snadno?

Koho načapám bez popisku, ten si to šeredně odskáče

.
Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 19:45 08. Jun 2011
by Elverin
Desmond wrote:No vida, že bychom zavedli povinný popisky, když to teď jde tak snadno?

Koho načapám bez popisku, ten si to šeredně odskáče

.
Vtom pripade bych ti rada pripomnela ze ten popisek mam uz docela dlouho

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 19:47 08. Jun 2011
by Prasokralik
Elverin wrote:Desmond wrote:No vida, že bychom zavedli povinný popisky, když to teď jde tak snadno?

Koho načapám bez popisku, ten si to šeredně odskáče

.
Vtom pripade bych ti rada pripomnela ze ten popisek mam uz docela dlouho

taky sis to už odskákala ne?

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 19:57 08. Jun 2011
by Desmond
Díky Elv, že ses mi připomněla.

Re: Možnost změnit popisek postavy
Posted: 20:32 08. Jun 2011
by -darkvision-
Desmond wrote:No vida, že bychom zavedli povinný popisky, když to teď jde tak snadno?

Koho načapám bez popisku, ten si to šeredně odskáče

.
*dává si do popisku 3tečky*
Stačí to takto?
