Page 3 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:32 23. Jun 2011
by Thuereg
Díky všem co nakonec dorazili.
Je sice pravda, že dík pozdnímu příchodu paladina nás bůh krapet zradil a pár jedinců to odradilo, ale tvrdá většina zůstala a pilo se dál. Bylo fajn vás zas vidět a doufám, že si to brzo zvopáknem. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:00 23. Jun 2011
by J.F.Payne
Průběh této výpravy a její osazenstvo mohu jedině vynachválit. Jsem dokonce nadšen z toho, že se jednomu z nás, čistému a ctihodnámu drake127 podařilo alespoň na chvíli zahlédnout Svatý Grál, jehož tajemství hledal intenzivně u tamních toaletních pramenů bezmála hodinu a půl. Toto zjevení dodalo nám naděje, že další z výprav bude ještě početnější a že místo obyčejného hospodského srazu konečně založíme Gildu Falešných Pěvců. Buď jak buď, naučil jsem se několik dalších písní, jimiž hodlám v čase budoucím obtěžovat své blízké okolí. Tímto vzdávám čest všem potácejícím se pijcům a jejich dnešnímu rannímu vstávání.

A až mě dneska vyhoděj z práce, kvůli tomu, že ze mě táhne chlast jak z lihovaru, přijmu svůj trest pokorně a se skloněnou hlavou... zato vy si to příště vypijete :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:40 23. Jun 2011
by Thuereg
Ještě se omlouvám, že jsem se zdekoval tak brzo, ale zaprve mi tak nějak došli finance a za druhé už zas piju pár dní v kuse a začalo se to na mě nějak podepisovat.
A hlavně ráno jsem vstával někdy v jednu, což taky udělalo své.

Každopádně bylo to super. Už dlouho jsem si v hospodě s nikym takto nezapěl takže všem ještě jednou díky za učast a doufám, že napříště nás bude vícero.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:29 23. Jun 2011
by Braenn
Ach ano, zkouškou deštěm prošli jen ti nejstatečnější, ale věřím že nikdo nelitovat, alespoň do rána.
Obávám se že zpěv byl, jak již naznačil kolega paladin, ještě falešnější než obvykle(a já ještě natolik střízlivá, abych si to uvědomovala a natolik opilá, aby mi to bylo jedno.. :D), leč hlavně že byl plný nadšení.

Doufám že to někdy zopakujeme, ale ne zase moc brzo:))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:33 23. Jun 2011
by OneIceOne
Bylo to fajn, doufám, že vyjdou nějaké načrtnuté plány.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:01 23. Jun 2011
by Fryn
Teda ... bolehlav se mě bohudík sice vyhnul, ale ani ty tři hodiny intezivního spánku ze mě nějak nedokázali setřást všechnu tu opravdu nechutně těžkou únavu. A ačkoliv teda ten včerejšek ze mě udělal v práci opravdu výstavní zombii, myslím, že to stálo za to.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:22 23. Jun 2011
by Bahnak
Sákryš, on tam byl i Fryn?! Škoda že máme protichůdný směny v práci... já trčel v tý době v práci...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:19 24. Jun 2011
by Fryn
Bahnak wrote:Sákryš, on tam byl i Fryn?! Škoda že máme protichůdný směny v práci... já trčel v tý době v práci...
Njn, já vím :), já svou ranní využil takhle, aby ze mně pak následující ráno padaly samé mumlavé kletby na adresu těch účastníků, kteří se zvedají z hospod v ne zrovna příznivých hodinách (no, ale šel bych znova ...).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:07 27. Jun 2011
by Firefox_
Tak co zopakovat Vyšehrad? Středa 17:00+?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:52 27. Jun 2011
by Thuereg
Firefox_ wrote:Tak co zopakovat Vyšehrad? Středa 17:00+?
Ve středu se ženim nemužu :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:49 27. Jun 2011
by PiAn0
jako IR nebo ve hre? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:20 27. Jun 2011
by Thuereg
PiAn0 wrote:jako IR nebo ve hre? :D
Nestraš... ve hře :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:23 27. Jun 2011
by Rejty
Kdybyste se raději přihlásili na letní sraz... :wink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:47 27. Jun 2011
by Nalkanar
Thuereg wrote:
PiAn0 wrote:jako IR nebo ve hre? :D
Nestraš... ve hře :D
Černé huby nevědí no :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:48 29. Jun 2011
by PiAn0
Jde nekdo na vysehrad dneska?