Page 3 of 5
Re: Dirty fighting
Posted: 23:49 27. Jul 2011
by G-ladiator
Nepozná. Leda by mu DM odehrál schopnost Odhal zlo

Re: Dirty fighting
Posted: 00:15 28. Jul 2011
by J.F.Payne
Nepozná; ale může poznat v průběhu dění, a musí se adekvátně zachovat.
Ale ať nejsem úplně OT, s vázáním na sneak attack by se mi dirty fighting zdál přesílený. Lepší je jej vázat na kritický zásah, jak už jsem psal, s nějakou rozumnou pravděpodobností (určitě ne víc než 10%) a hlavně s TO (rovno AB) na záchranu proti efektu. Jak složité by to ale bylo naskriptovat, netuším.
Re: Dirty fighting
Posted: 15:44 28. Jul 2011
by Derken-
TO rovno AB by bylo trochu overpower nemyslíš? Na 20 levelu se tu běžně dá vyhnat AB na 40-45 ne-li výš

Re: Dirty fighting
Posted: 15:46 28. Jul 2011
by Prasokralik
BAB
Re: Dirty fighting
Posted: 15:47 28. Jul 2011
by G-ladiator
Zvýšit šanci z 10% na (character lvl)% (minimum 10%) a DC=(BAB)?
Re: Dirty fighting
Posted: 15:50 28. Jul 2011
by Derken-
BAB by šlo..

Re: Dirty fighting
Posted: 15:54 28. Jul 2011
by Derken-
A co třeba DC stanovit 10 + BAB/2... Top bude furt stejnej, akorát na prvnim levelu nebudeš mít TO 1
Edit: To jsem se trochu upočítal

Kašlete na to.
Re: Dirty fighting
Posted: 16:13 28. Jul 2011
by G-ladiator
Tak by se možná dalo nastavit, aby minimální DC bylo 10?
Re: Dirty fighting
Posted: 16:30 28. Jul 2011
by Nalkanar

Ano.. dejme plechovkám další výhody

Re: Dirty fighting
Posted: 16:32 28. Jul 2011
by Derken-
Dex postavy nemají kritický zásah?
Re: Dirty fighting
Posted: 16:35 28. Jul 2011
by Alvarion
Kdybych upravoval dirty fighting udělam ho tak, abych pomohl zlodějům a nepomohl wm s dmg jak kráva už ted.
Nejsnazší řešení by bylo, že s dirty fightning by byla určitá šance cca 30%, že bude následovat sneak attack po uspesnem testu i v boji jeden na jednoho.
Případně dat DC na reflexy, ae zde by se moc projevoval lvl.
Re: Dirty fighting
Posted: 00:44 29. Jul 2011
by Prasokralik
Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
Re: Dirty fighting
Posted: 09:54 29. Jul 2011
by pilnik
Prasokralik wrote:Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
zas z toho nedělejte ultra feat
Re: Dirty fighting
Posted: 10:10 29. Jul 2011
by -RoF-
pilnik wrote:Prasokralik wrote:Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
zas z toho nedělejte ultra feat
Jen je nech at si hrají, aspoň nezlobíja
Beztak jim zatím nikdo úplně neřekl, že se to bude upravovat.

Re: Dirty fighting
Posted: 10:27 29. Jul 2011
by Woxa
tak ono hlavne DF je feat pro lollevel postavy, stejne jako spousta jinejch.
Priste muzete popremyslet nad upravou "luck of heroes", protoze na prvnich levelech je to slusny boost, ale na 40lvl uz ta +1 moc neznamena.
Ale ja jen tak kroutim hlavou, muj nazor vubec neberte v potaz
