Page 3 of 3
Re: Zmizelý kůň
Posted: 13:59 25. Dec 2011
by jachyra
Nebude to tým (alebo len tým) podľa mňa, Fall, ty si umrel a pritom ti kôň zmizol aj tak
EDIT: furt čakám, kedy nám DMs tie koníky preplatia

v podstate nám koľko ich už zmizlo? 2 myslím? a to je celkom slušná suma .. hlavne keď tie kone boli v bezpečnej lokácii pri strážach odložené
Re: Zmizelý kůň
Posted: 01:01 26. Dec 2011
by jachyra
Takže zdá sa, že je chyba skutočne pri umieraní postáv ... tak sa to podarilo tak šikovne opraviť, že kôň umrie postave vždy, keď umrie postava a je jedno, či je potom zdvihnutá, alebo nie
Navrch, nemusí byť postava na koni, ale stačí, ak je kôň hocikde odložený a postava umrie
Takto poprosím DMká o vrátenie už 240 000 zlatých

ďakujem
Re: Zmizelý kůň
Posted: 01:18 26. Dec 2011
by Desmond
Prosím o trochu trpělivosti. Vše se vyřeší mezi svátky a nebo po Novým roce.
Re: Zmizelý kůň
Posted: 23:51 26. Dec 2011
by kucik
Pracuju na oprave. Mela by byt rano.
Re: Zmizelý kůň
Posted: 01:12 27. Dec 2011
by jogobelo
Ahoj, postava mi umřela bez koně, ale kůň zmizel. Měla jsem ho o asi 8 lokací mimo, než jsem umřela. Když mě oživili, kůň nebyl.
Re: Zmizelý kůň
Posted: 19:49 02. Jan 2012
by Bahnak
Pokusím se příští týden všechny bugem postižené postavičky odčinit, tedy dát jim peněžní kompenzaci na koníčka nového.
Bohužel nemohu dříve - práce pozdě do noci to znemožňuje. (pokud budu ponocovat ve hře a zmerčím vás loglé tak možná i dříve)
Penízky obdrží tito co se ozvali:
Mandos - Isendir Havran z Karathy
- vyřízeno
Czech_Luthor - Fallion Meynolds (a zbytek rodiny)
- vyřízeno
Silvaner - Lara
- vyřízeno
Nalkanar - Ali'Shah Ibn Tuek'Lim
- vyřízeno
jogobelo - Venděa Amyss Mahyton
Za BUG se omlouváme, holt stane se...
(to jsou ale věrní koníci, umře pán, oni to vycítí a pojdou žalem...

)
Edit Desmond : Vracet Vám je budeme průběžně, dnes se ukáži ve hře kolem osmé, tak se mohou výše jmenovaní ozvat do DM kanálu.
Re: Zmizelý kůň
Posted: 20:15 02. Jan 2012
by Nalkanar
Díkes!
Abdulah 2.0 už se chystá

Re: Zmizelý kůň
Posted: 20:17 02. Jan 2012
by Czech_Luthor
Dovolil bych si ještě oznámit Artorius Meynolds... (Psal jsem to předtím jako "bratr umřel u vlkodlaků")
acc. Ajax the Great
char. Artorius Meynolds
Re: Zmizelý kůň
Posted: 20:36 02. Jan 2012
by sendys
aj ja !! sendys Arnormo kun itu
Re: Zmizelý kůň
Posted: 23:44 02. Jan 2012
by -darkvision-
Hej my ty koně furt vraždíme, vy furt vracíte peníze a koně furt potkáváme nové. Začarovaný kruh toto

Re: Zmizelý kůň
Posted: 23:53 02. Jan 2012
by Desmond
-darkvision- wrote:Hej my ty koně furt vraždíme, vy furt vracíte peníze a koně furt potkáváme nové. Začarovaný kruh toto

Už i v Karathě? ;D
Re: Zmizelý kůň
Posted: 00:56 03. Jan 2012
by -darkvision-
Desmond wrote:-darkvision- wrote:Hej my ty koně furt vraždíme, vy furt vracíte peníze a koně furt potkáváme nové. Začarovaný kruh toto

Už i v Karathě? ;D
Bohužel, v Olath mě nutěj jim nosit koňský maso na salámy, takže musím i tam .. prej tam jsou totiž koňský farmy

Re: Zmizelý kůň
Posted: 09:39 03. Jan 2012
by Radim
-darkvision- wrote:Desmond wrote:-darkvision- wrote:Hej my ty koně furt vraždíme, vy furt vracíte peníze a koně furt potkáváme nové. Začarovaný kruh toto

Už i v Karathě? ;D
Bohužel, v Olath mě nutěj jim nosit koňský maso na salámy, takže musím i tam .. prej tam jsou totiž koňský farmy

Desi úplně všude kde je potkáme

i v Karathe tam nosíme balíky od starýho démona

Re: Zmizelý kůň
Posted: 13:26 03. Jan 2012
by Desmond
Však já si na vás posvítím vy spameři

.
Další SPAM mažu.
Re: Zmizelý kůň
Posted: 23:52 09. Apr 2012
by D_E_K_A
Nechtěl jsem zakládat nový topic a možná se to tu už probíralo někde. Přesto, když pluji z Alwu do Kelu, tak se mi na lodi objeví můj kůň, přičemž byl "zaparkován"

ve městě v Karathě. Zatím se mi to stalo už několikrát jen při této plavbě, tedy Alwariel ===> Kel.
Nemůžu potvrdit, jestli kůň byl stále ve městě tou dobou ne, raději jsem si ho vždy vzal se sebou. Má s tím někdo zkušenost?