Page 3 of 3

Re: Hraní paladina

Posted: 01:56 06. Sep 2011
by Ikstremist
Prosim o reup te přiručky, čet sem ji naposledy před asi 6ti lety(jestli je to tedy ta sama), a rad bych ji měl ve sve e-knihovně znovu. Link nefunguje.

Re: Hraní paladina

Posted: 05:46 06. Sep 2011
by Braenn
Hmm mě link teda funguje :O i stahování z něj, teď ozkoušeno, ale zkus to tady: http://www.ulozto.cz/10185884/kompletni ... ladina-doc

Re: Hraní paladina

Posted: 10:28 06. Sep 2011
by KaTo
J.F.Payne wrote:No, tak paladini jsou dost nepraktičtí, kdekoliv kde je třeba vychcaného pragmatismu.
Znalost odhadu vlastních schopností (moudrost) a mezí nepovažuju za "vychcaný pragmatismus".

Zbytek v PM :biggrin: .

Re: Hraní paladina

Posted: 12:49 06. Sep 2011
by J.F.Payne
To je právě to. Na Thalii se ten paladin může potkat s jakkoliv silným zlem. Jednou se mi stalo, že jsem čistil karathské hrobky (s běžným spawnem a zombiemi) a narazil jsem na Bodaka. I když už po prvním střetu bylo jasné, že není šance, neobrátil jsem se na útěk a klidně bych tam chcípnul, nestat se jedna IC věc...

Na druhou stranu se mi stalo i to, že jsem asi na druhém levelu narazil na oddíl drowů. Můj paladin pak ustoupil se ctí.

Jinými slovy, jistě, paladin zná své možnosti a schopnosti. Jenže před zlem se neustupuje (už kvůli tomu, aby dal příklad ostatním) a tak jde s klidným svědomím i do předem ztraceného boje.
Systém smrti v perzistentních světech však tyhle věci dosti devalvuje, až k bodu, kdy z toho všeho může být fraška a paladin jen pro smích (proto mám radši starý dobrý papír).

Samozřejmě záleží hlavně na situaci a charakteru toho kterého paladina. I paladin může ustoupit nebo do boje nejít. Něco jiného je však plánovat, "kam se vyrazí", něco jiného aktivita paladina při nějakém "svatém úkolu" (mimochodem včerejší situace, KaTo), a něco jiného při potkání silnějího spawnu už v započatém boji...

Zkrátka bych ti doporučil jen nerýpat a zkusit si s námi i něco zahrát. Soudit z doslechu bývá ošemetné.

Re: Hraní paladina

Posted: 13:53 06. Sep 2011
by KaTo
J.F.Payne wrote:...
Proto jsem ti psal PM, abysme to nepitvali na foru (viz oddělení projevu IC a OCC).

Když už mi dáváš hozenou rukavici na foru - mám tu postavu elfky (teda, snažím se hrát postavu elfky, ne postavu člověka s dlouhejma ušima *bere do ruky inkvizitroský RP meč a kosí ty davy elfů v Karathě :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , aby v půlce konání zjistil, že hraje stejně jako všichni a tak páchá obřadně seppuku).
Nicméně když nás nějaké cesty Boží svedou dohromady s "těmahle cizíma člověčíma podivínama", budu rád hrát i s váma a elfina si určitě opraví názor na Johanna, od toho, který ji doteď udělali vyprávěním o něm jiné IG postavy.

Jinak stále platí - můj názor viz PM.

Re: Hraní paladina

Posted: 16:35 06. Sep 2011
by Braenn
PM je na nic, já si to ráda počtu:) A tvůj názor na elfiny docela sdílím, takže doufám že se vážně potkáme, nakonec, setkání tak odlišných světů (elfí úcta k životu a jisté rovnováze jako taková a paladinská neústupnost zlu a ochota za svou víru padnout) může být jen zábavná:) A nakonec, tvá Hiwi je snad jedna z minima elfek, co se neprohání po Karathě ve spoďárech, to je základ úspěšné komunikace :D

Re: Hraní paladina

Posted: 16:57 06. Sep 2011
by Prasokralik
Protože mají úctu k životu a přírodě měly by elfky chodit uplně nahé. Minimálně ty lesní.

Re: Hraní paladina

Posted: 17:11 06. Sep 2011
by Braenn
Rozviň svou teorii, ó velký šamane! Ale ve Spamu.

Re: Hraní paladina

Posted: 14:20 11. May 2012
by Absinthorix
Image

Re: Hraní paladina

Posted: 14:32 11. May 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:...
Image
*fňukne* Dodám, že navzdory nabídce maminky (mother Braenn), ať si Hiwi najde kamarády (make some friends) mezi paladiny (Jon a spol) žádný IC (po)hovor neproběhl a to byla (nejen) paladinům k mání skoro pořád! :twisted: :lol: :lol: :lol: Tož asi tak. "I smell some bad..." :wink: :mrgreen: