Page 3 of 5
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 14:51 02. Sep 2011
by Daanri
Bubny - co tam dat nake skladby domorodych bubenikov - ako napr rozne africke rytmy alebo nake americke indianske??? Taketo rozne nahravky na "bongach" by som mohol niekde mat.

Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:03 02. Sep 2011
by Braenn
To má k tamburíně docela daleko, ale tvůrčím chutím se meze nekladou:)
Já mám zase tolik krásných písniček na dva a více nástrojů.. možná bych mohla říct Myrpovi, aby napsal nějaký skript jako "když jsou poblíž jedny housle, loutna a tři píšťaly, odemkni písničku xy"

Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:30 02. Sep 2011
by Daanri
Jo k tamburine to ma teda daleko to je fakt - ja myslel celkovo na bubny.

Na tu tamburinu skusim napisat kamaratovi co bubnuje, mozno by mal nejake nahravky aj tamburiny.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:47 02. Sep 2011
by -RoF-
No ted jsem zkoušel hrát na kytaru v Ivory. Zahrál jsem asi 6 skladeb a pak prostě už nic nechtělo hrát. Hrála jen původní skladba v Ivory.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:48 02. Sep 2011
by Braenn
Jen co vydýchám šok z tvého nového avatara, přepošlu Myrpovi.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:49 02. Sep 2011
by -RoF-
Braenn wrote:Jen co vydýchám šok z tvého nového avatara, přepošlu Myrpovi.

no co když ona je taková ujetá ta víla
Hmm a asi po tom co 3x zahrála skladba Ivorská tak šlo brnkat na harfu.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 15:50 02. Sep 2011
by Nalkanar
*koukne na RoFova avatara, protře oči a koukne znova, koukne do čaje, zamíchá, ochutná, najde si pixlu od čaje, zjistí si složení, pak zase koukne na avatara*
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 18:05 02. Sep 2011
by Myrpa
Jo, opravím a pošlu po víkendu Kucíkovi. Hádám, že nejde hrát za rozbřesku.
Jinak pro zájemnce špek (alespoň pro mne):
(testováno v modulu kde Dawn start hour = 6, Dusk start hour = 22)
/**
* Poznámky k time fcím a hudbě:
* - hour 06-06: GetIsDay = 0, GetIsNight = 0, GetIsDawn = 1, GetIsDusk = 0, hraje BackgroundDay hudba;
* - hour 07-21: GetIsDay = 1, GetIsNight = 0, GetIsDawn = 0, GetIsDusk = 0, hraje BackgroundDay hudba;
* - hour 22-22: GetIsDay = 0, GetIsNight = 0, GetIsDawn = 0, GetIsDusk = 1, hraje BackgroundNight hudba;
* - hour 23-05: GetIsDay = 0, GetIsNight = 1, GetIsDawn = 0, GetIsDusk = 0, hraje BackgroundNight hudba;
*/
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 22:36 02. Sep 2011
by Braenn
Poprosím hráče na nástroje, aby se neodlogovávali v lokaci, když hrají píseň. Ta tam pak hraje dokola a dokola.. a dokola.. a když vám to spadne, znovu se přilognete, tak je nejlepší začít hrát jinou, kterou po skončení dovolí zpět muziku lokace, a ne nekonečnou smyčku písně:)
Což je i způsob, jak může ten nekonečný koloběh zastavit kterýkoli procházející bard.
Nebo by měl být.
P.S. Kdyby náhodou nějaký bard šel ještě před restartem přes Ivory...

Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 23:31 02. Sep 2011
by kokosak
Mám pocit, že problém je i opuštění lokace bardem, dokud jeho hudba hraje.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 09:29 03. Sep 2011
by -RoF-
kokosak wrote:Mám pocit, že problém je i opuštění lokace bardem, dokud jeho hudba hraje.
Jo ale když dohraje písnička, tak hraje už nomální hudba prostředí ne?
Já včera s Arii po cestě hrál různé písně a když jsem se vracel, tak už tam byla ta původní.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 14:33 03. Sep 2011
by Myrpa
No snad jsem to opravil (skladby odmykány podle perform, bug s odlogem/přechod do jiné lokace - je škoda fakt pěknou hudbu kazit otravnou smyčkou).
Co nehlásit:
Nwn při změně dne na noc/noci na den změní hudbu a přestane hrát instrumentální. Nic s tím neudělám.
Zahrání téže skladby vícekrát přes sebe skladbu stopne při dohrání délky první zahrané skladby (bard zahraje Černé oči a než skladba dohraje, zahraje jiný/stejný bard Černé oči -> skladba mu skončí při dohrání prvých Očí) - nechce se mi to řešit jinak, takže to takhle bude fungovat prostě.
Přidána featura, že zahraje-li na nástroj prase, nebo králík, nebo oba najednou bez levelu barda, zmizí mu model ruky. Zahraje-li znova, zmizí mu jiný model (nebudu říkat který).
Až se vrátí, pošlu kucíkovi. Někdy v týdnu testněte.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 16:09 03. Sep 2011
by Prasokralik
drnky drnk drnk, drnká mi to kadle.

a nic mi zatím neupadlo, ani z ruky ani odjinud.
a abyste neřekli že furt jen kybicuju tak jo, je to super.
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 17:01 03. Sep 2011
by G-ladiator
Čistě ze zvědavosti, je vůbec možné nějakou událost scriptem navázat na account, na kterém je postava?
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Posted: 17:28 03. Sep 2011
by drake127
G-ladiator wrote:Čistě ze zvědavosti, je vůbec možné nějakou událost scriptem navázat na account, na kterém je postava?
Nevím, jestli rozumím, ale "account" není ve skriptu objekt.