Přidávám se k ohromné děkovačce. Tak super výlet mi přesně chyběl, nutno říct že zaměření na čundr, místo pouhého vysedávání v hospůdce, byl parádní nápad.
-Krásné výhledy, příjemné zastávky (To když Bahňák popisoval cestu na Ameriku počtem projitých hospůdek, kde si chce dát pivo, aneb "Aha, to je
tenhle typ čundru!")
-Osvěžující voda, doteď lituji že jsme si tu Malou nestřihli ještě cestou zpátky, Bahňáku, jeden z tvých nasčítaných trestných bodů

- Parádní prvorepublikové dungeony, zapadlé u lomu na stráni (aneb Kucikův flek, pokud se tam někdy dostaneme znovu, pak s lanem do té první štoly musíme zaplout!)
- Vtipní turisté (Eeee a jak že se jde k těm štolám? Tam? A jak se jmenují? Aha.. a jak že se k nim jde..? A ještě jednou, ten název?)
- Ty štoly byly luxusní a Kucik, který nalezl skrytý spouštěč dveří také. S drowem už to dole bylo trošku horší, pravda (Určitě jsme šli tudy. Nebo nešli? Nebo šli? Tak zpět, touhle určitě!)
- Hagenova svatyně, aneb kolejnice co se za námi sama rozhoupala a rozezvonila (Do roka a do dne, Bahňáku!
- Psí akrobacie, aneb horolezecký vlčák (Všechny čest Wespě, za to co všechno jsme ji nutili dělat a že ji Bejly ukočírovala:)
- Večerní dělení jídla a převařování vody, které nám psi vylemtali (Wespa, fuj! Blondýno, vypadni!)
- Pochopitelně večerní pařba a kytarou, kdy se do rumu dokapávaly poslední zbytky jediného nealka - kofoly, a vodka zapíjela převařenou vodou... A ano, Bahňákem slíbená změna přesvědčení mé postavy na neutrální zlo.
- Večerní teologická "hádka" v podání katolík, husita a ortodoxní ateista, aneb "Cože? My máme ženy farářky?"

- Za Bahňákův teplý spacák - vážně, ten můj se mi nerozepíná, ale tenký je až běda, já jsem říkala že si beru letní verzi... opravdu díky:)
- Bejlyny sušené švestky a Kucikovy Trenčanské párky.. uuh! A převařená voda, ve které se i s etiketou louhovaly. Snídaně šampionů!
- Ranní zevlení a polední cesta zpět, aneb bludištní sauna v praxi.
- Paladinská pomoc turistům v nouzi. Ouha, vy jste nechtěli k téhle silnici? No nic... (Slíbený relevel mé postavy na hraničáře, jen nevím, zda to mělo být ocenění, nebo krutá ironie:)
- Doplnění tekutin, kynutý knedlík, kokosová ledová tříšť (já vím, že na zánět v krku to mělo být studené venku a teplé dovnitř, ale...)
A asociační slovní kopaná, aneb Kalibr přece není jiné slovo pro munici
Prostě neskutečná pohoda a oddech. A těším se na grilování!