Page 3 of 3
Re: Kámen vidění
Posted: 12:55 27. Nov 2011
by Nalkanar
Využiju topicu k trošku jinému dotazu:
Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?
Re: Kámen vidění
Posted: 14:45 27. Nov 2011
by loadr
si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
Re: Kámen vidění
Posted: 14:47 27. Nov 2011
by Nalkanar
Podívej se prosím na stáří příspěvků... já jsem jen topic využil, jelikož se tam řeší zda je NĚCO dostupné k zakoupení
Re: Kámen vidění
Posted: 14:49 27. Nov 2011
by KaTo
Loadere, Loadere, koukej vrátit ten lvl nekromanta a nedělej tu (navíc ještě podrážděný) necroposting

.
O TSku se tu už dva měsíce nikdo nebaví. Nalk jen využil topicu k dotazu na Ionské kameny (které s TS nijak nesouvisí).
edit: Ninja Nalk byl rychlejší

.
Re: Kámen vidění
Posted: 15:08 27. Nov 2011
by loadr
sakra, takze si ze me prdel delate

.....pokud jsem tím někoho popudil, tak se samo omlouvám a radsi jdu do hry
Re: Kámen vidění
Posted: 15:44 27. Nov 2011
by Prasokralik
KaTo wrote:loadr wrote:edit: Ninja Nalk byl rychlejší

.
se divíš? má za avatara postavu z naruta
Re: Kámen vidění
Posted: 11:21 28. Nov 2011
by Nalkanar
Nalkanar wrote:Využiju topicu k trošku jinému dotazu:
Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?
Tak dobré, iouňáky stále má.