Page 3 of 3

Re: Kámen vidění

Posted: 12:55 27. Nov 2011
by Nalkanar
Využiju topicu k trošku jinému dotazu:

Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?

Re: Kámen vidění

Posted: 14:45 27. Nov 2011
by loadr
si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509

Re: Kámen vidění

Posted: 14:47 27. Nov 2011
by Nalkanar
loadr wrote:si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509

Podívej se prosím na stáří příspěvků... já jsem jen topic využil, jelikož se tam řeší zda je NĚCO dostupné k zakoupení

Re: Kámen vidění

Posted: 14:49 27. Nov 2011
by KaTo
loadr wrote:si děláte prdel, že tu řešíte kámen co sesílá TS?
myslím že je to jednoznačně řečeno, ne?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=5509
Loadere, Loadere, koukej vrátit ten lvl nekromanta a nedělej tu (navíc ještě podrážděný) necroposting :lol: .
O TSku se tu už dva měsíce nikdo nebaví. Nalk jen využil topicu k dotazu na Ionské kameny (které s TS nijak nesouvisí).

edit: Ninja Nalk byl rychlejší :lol: .

Re: Kámen vidění

Posted: 15:08 27. Nov 2011
by loadr
sakra, takze si ze me prdel delate :wall: .....pokud jsem tím někoho popudil, tak se samo omlouvám a radsi jdu do hry

Re: Kámen vidění

Posted: 15:44 27. Nov 2011
by Prasokralik
KaTo wrote:
loadr wrote:edit: Ninja Nalk byl rychlejší :lol: .
se divíš? má za avatara postavu z naruta

Re: Kámen vidění

Posted: 11:21 28. Nov 2011
by Nalkanar
Nalkanar wrote:Využiju topicu k trošku jinému dotazu:

Chci se optat, zda jsou v prodeji u Dobrodruha stále iounské kameny. Pokud vím, tak je každý kupoval u Dobrodruha, ale už delší dobu (a myslím si, že je to od výměny hůlek atd.) jsem tam iouňák neviděl. Jak je to?
Tak dobré, iouňáky stále má.