Page 3 of 3

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 18:25 30. Sep 2011
by Braenn
To jsou ty pasti v mostku, ne? Co se položí pod podlahu, pamatuju si to i z Eq. Na druhou stranu, jak už víš, kde leží, tak očko a myšítko s odstraněním ji najde, i když nevidíš.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 23:19 30. Sep 2011
by DenGrasse
KaTo wrote:Tak kdo teda, kčertu, poházel po "tvém" dungu s "Rejtyho" NPC ty epický (neodhalitelný?) pasti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Začínám si myslet, že to byl nějaký vir nebo Skynet! :twisted:
PLACOS? :mrgreen:

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 23:45 30. Sep 2011
by KaTo
DenGrasse wrote:...
Svatá trojice Vir, Skynet a Placos aka ekvivalent Otec, Syn a Duch virtuálního světa?! :shock: :mrgreen: :biggrin: :D

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 23:56 30. Sep 2011
by Nalkanar
Pšt *podezřívavě se rozhlíží ohánějíc se symbolem Potížisty* tito démoni jsou všude!