Re: Gruberik - hřbitov - hrobka
Posted: 18:25 30. Sep 2011
To jsou ty pasti v mostku, ne? Co se položí pod podlahu, pamatuju si to i z Eq. Na druhou stranu, jak už víš, kde leží, tak očko a myšítko s odstraněním ji najde, i když nevidíš.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
PLACOS?KaTo wrote:Tak kdo teda, kčertu, poházel po "tvém" dungu s "Rejtyho" NPC ty epický (neodhalitelný?) pasti?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Začínám si myslet, že to byl nějaký vir nebo Skynet!
Svatá trojice Vir, Skynet a Placos aka ekvivalent Otec, Syn a Duch virtuálního světa?!DenGrasse wrote:...