Page 3 of 4

Re: Paladinští koně

Posted: 18:13 07. Oct 2011
by Nalkanar
PDD je z 1.69

Re: Paladinští koně

Posted: 18:38 07. Oct 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:PDD je z 1.69
však jo ale koně co běhaj po thalii nejsou z tohohle patche, jsou hnusní :) 1.69 koně a je jich víc druhů než jen ten paladinskej, jsou hezcí, mají pěkné animace a hlavně hrozně lagujou

Re: Paladinští koně

Posted: 21:25 07. Oct 2011
by kucik
Vsak o tom tu celou dobu mluvime, Plha.

Re: Paladinští koně

Posted: 21:44 07. Oct 2011
by Prasokralik
Nó dobře, já jen chtěl dodat, že thalijští koně nejsou ti z 1.69 . . .

Tak jo už toho nechám.

Re: Paladinští koně

Posted: 14:04 08. Oct 2011
by Narsith
A nejdou ty koně z 1.69 nejak upravit aby nelagovali? Teda je tomu rozumim jak koza vozum na kterych neni zeli. :wall: :D

Re: Paladinští koně

Posted: 14:18 08. Oct 2011
by Myrpa
Já zkusím, jestli nejde místo paladinského dát cepovej (v toolu to jde, ale potřebuju vidět animace ještě, dynamické zbraně a tak).
Jestli se nepletu, tak na cepových koních jsou i ty dynamické zbraně zobrazeny nějak přetočeně, ne?

Jinak důležitá okolnost v otázce priorit haků, overridu a spol: v cep2_core0.hak (který Thalie užívá) jsem objevil taky modely 1.69 koní (c_horse2d3.mdl).

Re: Paladinští koně

Posted: 14:34 08. Oct 2011
by Decka
Jestli si dobře vzpomínám, tak tvorba modelu postavy na cep koni a na 1.69 koni probíhá jinou technikou, tedy koně vyvoláš, ale bez poměrně velký úpravy scriptů by na něj nemělo jít nasednout.

Re: Paladinští koně

Posted: 23:46 08. Oct 2011
by Shaman88
Nějak jsem nepochopil o čem tahle diskuse je? resp. proč je tak těžké nahradit paladinskýho koně tím cepovým...

Re: Paladinští koně

Posted: 01:53 09. Oct 2011
by Myrpa
No třeba to není těžké. Jen jsem se zatím nedostal k odzkoušení. Ale můžeš ty, nebo někdo jiný klíďo.

Tohle nahrazuje paladinského cepovým hnědákem:
thalie_cfg_1_7.rar
(387.76 KiB) Downloaded 220 times

Re: Paladinští koně

Posted: 12:38 09. Oct 2011
by Prasokralik
Když už jsme u těhle "lagů", nejde o koně ale stejným působem lagují interaktivní stromy. Nešlo by s tím také něco provést?

Re: Paladinští koně

Posted: 15:49 09. Oct 2011
by Narsith
No mě laguje všechno..i pitoma mula na přechodu :mrgreen:

Re: Paladinští koně

Posted: 17:19 09. Oct 2011
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Když už jsme u těhle "lagů", nejde o koně ale stejným působem lagují interaktivní stromy. Nešlo by s tím také něco provést?
A okřídlené elfice...

Re: Paladinští koně

Posted: 11:27 04. Dec 2011
by Myrpa
Jsem zjistil, že nahrazovat paladinskýho koně cepovým modelem je úplně, opakuji úplně k ničemu. Jelikož lagy způsobují ty animace, jak tu správně decka napsal, a nikoliv model koně. I když jedu na "žádném modelu", tak z toho mám leporelo.
(Ta turnajová animace se ještě dá, ta normální je totálně neúnosná.)


Chci se ale zeptat na obyčejné cepové (ty kupovatelné koně). Mám pravdu, že hnědej kůň a jeden (myslím taky hnědej) poník zobrazujou všechny modely oděvů a zbrojí na postavě, zatímco ostatní koně a poníci ne?
Jaké máte zkušenosti s těmi hnědými koňmi a poníky? Chovají se nějak jinak, nebo mají oproti jiným nějaké bugy? Nebo naopak?

Protože já samozřejmě vím, jak ostatní koně a poníky upravit, aby zobrazovali vše, jako hnědí, ale potřebuju vědět, jestli je dobře je podle hnědých upravovat, nebo je to slepá ulička.

Re: Paladinští koně

Posted: 11:47 04. Dec 2011
by Molly23
Podívám se ti... podám ti pak hlášení.

Re: Paladinští koně

Posted: 12:17 04. Dec 2011
by Molly23
Tak ty hnědí koně ukazují věci z 1.69tky. Jako takovou tu plnoplechovku a tak. Vím že na běloušovi to vidět nebylo. Nicméně určitě existují nějaké cepácké části co tam nejdou vidět, posadil jsem se totiž na hnědáká s oblečkem co měl jako robu takovou tu látku co visí mezi nohama. A to vidět nebylo. Bohužel jsem myslel že přiložím screeny, ale uložil se mi jen jeden, kde je jen vidět roba co se mi nezobrazila na koni.... (grrr nevím jak to funguje ten printscreen a uložení do složky screenshots). Takže tak, určo na hnědáka není vše no.