Page 3 of 3
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 21:15 11. Oct 2011
by Prasokralik
Jop, proto se to pak vyměnuje za mladší modely.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 21:29 11. Oct 2011
by rosnicka
to ze jsou chlapi paka rekl rof. ja mam muzsky rada takovy jaci jsou.muj zivotni nazor, nepredelavat ono to stejne nema cenu

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 03:00 12. Oct 2011
by J.F.Payne
RoF je podle mně zoofilní transsexuál, ale myslím to dobře!

))
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 08:05 12. Oct 2011
by Glumišek
Dvojpěšec z Brna zatím může oba termíny, ale chtělo by to rozlousknout co nejdříve, aby se ta pátek/sobota/neděle/pondělí dala zablokovat natvrdo a nic do toho nevlezlo.
Ježkovi voči já se fakt těším.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 09:34 12. Oct 2011
by -darkvision-
marii wrote:J.F.Payne wrote:Budou se tam probírat nějaký konspirátorský věci? Bude chlast, koks a polonahý ženský, nebo tam budem pouštět draky (Darky?) ?

)
No ja doufam v polonahy chlapy.)))
No hlavně abys nám tam přišla že jóó
Co Tě může děsit na ženských vnadách?

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 09:38 12. Oct 2011
by Narsith
Volny oba terminy.Teda doufam že mi do toho nic nevleze
Když pojedu mohu nabrat někoho po cestě v Praglu. Auto mam veliky

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 11:38 18. Oct 2011
by Rejty
!!! Dle výsledku hlasování se podzimní sraz uskuteční v sobotu 19. listopadu 2011 !!!