Page 3 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 01:07 20. Oct 2011
by sendys
možná se ukažu uvidi se nejsem si jistej jak to ted budu zvladat s casem a penezma sem rad ze jsem rad
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:31 20. Oct 2011
by DenGrasse
Narsith wrote:DenGrasse wrote:
Kdyby někdo jel z Práglu autem, nechť se ozve. Rád bych jednou výjimečně neřídil.
Klidně Tě naberu když počkaš někde na Čerňaku

I cestu z5 mam přes Prahu
Čerňák je hrozně z ruky.. jestli jedeš z tý strany (Hradec, Boleslav atd.) a pokračuješ na Plzeň po okruhu, počkal bych radši na Kačerově, je to hned vedle Jižní spojky. Pokud pojedeš centrem, pak v Holešovicích.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 13:08 20. Oct 2011
by Braenn
marii wrote:J.F.Payne wrote:Doufám, že vás žádná diskotéka nenapadne. Zaprvý je nesnáším, zadruhý nenávidím tu hudbu, a za třetí tam VŽDYCKY dostanu přes hubu

))
No to me teda nejaky ty tanecky napadly.)))...Trocha pohybu jeste nikoho nezabila

Trochu pohybu i tance vítám, ale DISKOTÉKA je místo, kam se chodí lidem smát, ne kulturně vyžívat. Nehledě na to, že jsem překročila obvyklý průměrný věk 12-16 už před pár lety, a nehodlám se k němu vracet, ani z legrace

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:25 20. Oct 2011
by Prasokralik
Zas musíš brát ohled na to, že někteří jsou už ve věku, kdy se myšlenkově ktomu diskotékově přiměřenému věku zase vrací.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:32 20. Oct 2011
by Braenn
chtěla jsem něco dodat, ale čichám tady ban

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:50 20. Oct 2011
by Bahnak
Tak vida, nakonec se termín uvolnil takže přifrčím taky.
Sám autem nechci, nějaká fun kára je? Minulá sestava Žorž+Daanri+Kucik+Kristýnka a Já asi neproběhne, ale nějaká pozměněná variace?
Jinak klubovnu na přespání vítám jako minule!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 20:50 20. Oct 2011
by Derken-
My možná budeme mít místo Bahnáčku

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:47 20. Oct 2011
by Molly23
Kdyby bylo místečko, taky bych se rád povezl

.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:37 20. Oct 2011
by kucik
Ja vzhledem ke sve lenosti s nejvetsi pravdepodobnoti autem pojedu. Leda byste me prekecali na velkou drupu vlakem.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 08:24 21. Oct 2011
by Daanri
Mozno, ale iba fakt mozno by som znova dorazil. Akurat nejak v tom datume by som mal ist znova bud do Prahy alebo Viedna na vylet na par dni. Ak budem v Prahe tak do Plzne by som si uz odskocil to by nebolo tolko. Len este nic z toho nie je iste, lebo zalezi od prace ci bude vtedy par dni volna a od pritelkyne kam nakoniec pojdeme.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 10:46 21. Oct 2011
by Braenn
kucik wrote:Ja vzhledem ke sve lenosti s nejvetsi pravdepodobnoti autem pojedu. Leda byste me prekecali na velkou drupu vlakem.
No jestli pojedeš autem, můžu se ti upsat?
Vlak by ale taky nebyl zcela marný.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 10:49 21. Oct 2011
by kucik
Můžeš, resp. můžou všichni (dle pravidla kdo si zabere místo jako první). Já budu teda do prvního příspěvku připisovat, koho vezu.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 10:53 21. Oct 2011
by Braenn
Tak tam asi připiš i Myšáka:)
A kokos ještě nabízel volné auto, možná by nebylo od věci, aby dotyční majitelé aut napsali, v kolik zhruba vidí odjezd z Phy, mohlo by to být rozhodujícím faktorem pro výběr vozidla.
Samozřejmě hned za kvalitou vycpávání sedaček, informaci o klimatizaci...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 11:17 21. Oct 2011
by kucik
Doplněno. ^^
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 12:01 21. Oct 2011
by kokosak
Kokosovo teoretické vozidlo (nachlup stejně teoretické, jako kokosova účast): ne 3, ne 4, ale dokonce 5 kol! Ekologický systém vyhřívání pomocí zbytkového tepla! Vnitřní osvětlení využívající plně obnovitelných zdrojů se stoprocentní účinností, funguje v průměru větší polovinu čtyřiadvacetihodinového dne.
Odjezd plánován ze západní části Prahy (metro B Luka, Lužiny), čas dle dohody.