Page 3 of 17
Re: SWTOR
Posted: 20:04 26. Nov 2011
by M4rSX
Ja jsem taky na serveru jak kokosak
zatim se mi to hodne libi

Re: SWTOR
Posted: 00:37 27. Nov 2011
by kokosak
Druhej den, osumnáctej level, vlastní lodička, první vesmírná bitva a první flashpoint. Z důvodu zkoušky navštívena úvodní planeta. Na nižším levlu neporazitelný boss se dal s prstem v nose. Tak to má být.
Fajné je to.
Re: SWTOR
Posted: 04:54 27. Nov 2011
by Daanri
Taktie druhy den dohraty...treba sa aj trosku vyspat.
Momentalne tesne pred 20lvl Jedi Knight Sentinel. S vlastnou lodou uz mam za sebou aj prvu vesmirnu bitku, vcelku pekne spestrenie.

Vyskusany aj craft (crew skills) a vcelku dobra zabava. Pocas dnesku som si stihol vytvorit uz aj partu a zoznamit sa s par ludmi (prejst par Heroic misii). Inac proste parada. Zatial velmi spokojny.
Re: SWTOR
Posted: 12:08 27. Nov 2011
by M4rSX

To mam z toho že moc vyspávám. teprv 15 lvl a loď nikde
Re: SWTOR
Posted: 12:32 27. Nov 2011
by Nalkanar
Až se zas někdo odlepí od hry - jaký je ve hře max lvl jen pro orientaci?

Re: SWTOR
Posted: 12:32 27. Nov 2011
by -darkvision-
Hej to se dá nekde jako stahnout nebo to jste museli být "vyvolení" ?
Re: SWTOR
Posted: 13:02 27. Nov 2011
by KaTo
Nalkanar wrote:... jaký je ve hře max lvl jen pro orientaci?

50. Zatím

.
Jinak to rychlé lvlení se mi nezdá - pokud bych se "mohl" domnívat, řekl bych že je to takhle "turbo" jen pro potřeby bety. Přeci jen 20/50 za dva dny

. Ale třeba to je exponenciálně a na vyšších lvlech se to "přibrzdí". Celou dobu se kluci vývojářský kasali, jak projití hry je v řádech týdnů

.
Re: SWTOR
Posted: 13:07 27. Nov 2011
by Nalkanar
KaTo wrote:50. Zatím

.
Jinak to rychlé lvlení se mi nezdá - pokud bych se "mohl" domnívat, řekl bych že je to takhle "turbo" jen pro potřeby bety. Přeci jen 20/50 za dva dny
Právě snad je to beta, jinak si myslím, že ta hra nebude až tak skvělá

tedy zatím jen teoretikuju na základě zkušeností s jinými MMORPG hrami.
Re: SWTOR
Posted: 15:57 27. Nov 2011
by Daanri
-darkvision- wrote:Hej to se dá nekde jako stahnout nebo to jste museli být "vyvolení" ?
Je to otvorena beta vikend, ale musel si byt registrovany na strankach swtor.com do 11.11.2011 alebo ziskat kod (rozdavali ich pomerne hodne).
Právě snad je to beta, jinak si myslím, že ta hra nebude až tak skvělá tedy zatím jen teoretikuju na základě zkušeností s jinými MMORPG hrami.
Taky si myslim, ze to lvl je len kvoli bete, ale nestazujem sa.
No ja ziadne ine mmorpg nehral, ale toto je proste skvele. Prekonava to aj moje najvacsie ocakavania a to som videl len maly kusok z hry.
Re: SWTOR
Posted: 16:29 27. Nov 2011
by Maya
Dotaz? ten Beta víkend byl jen tenhle? že jsem to nějak jaxsi nezmákla..ale byla jsem na to vydrana...
Re: SWTOR
Posted: 17:59 27. Nov 2011
by Daanri
Ten volny beta vikend bol len tento. V podstate sa jednalo o nieco ako stres test pred spustenim. Este v podstate trva do utorka 6:59.
Re: SWTOR
Posted: 23:05 27. Nov 2011
by kokosak
No, čet sem, že se postupy budou dost zpomalovat. A i to vidím na svym charakteru - 1. den 10 levlů, druhej 8, třetí 3... i když je fakt, že dneska sem na tom nebyl tak dlouho, mohlo by to bejt i 5.
Dneska sem si zkusil nějaký to PvP a taky to není špatný. Taková okamžitá akce bez nějakýho řešení na uvolněnou. Akorát Huttball je hnusnej, brr. Je to děsně matoucí a člověk je klidně přes půlku mapy od děje.
Re: SWTOR
Posted: 23:26 27. Nov 2011
by Daanri
Jo urcite cim vyssi lvl tym to ide pomalsie, ale zas aj planety su stale vacsie a pride mi, ze aj viac questov. Prvu zaciatocnu planetu som prebehol celkom rychlo a v podstate za 7-8h som to mal hotove (odchadzal som s 11lvl). Druhu planetu uz mi chvilku trvalo a v podstate zabrala mi cely den a noc (opustal som s 19lvl). Tretia planeta hram cely den (nake prestavky), mam 21 lvl a polovicu mapy este tmavu.
Ja si dnes poriadne vyskusal hranie v parte, t.j. heroic misie a flashpointy. Niektore dali teda fakt zabrat a poskytli skvelu zabavu. Hlavne ked vsetky NPC boli elitne a bez dobrej party to clovek prejde velmi tazko.
A konecne sa zacali objavovat aj ine postavy ako len Jedi.

Re: SWTOR
Posted: 00:15 28. Nov 2011
by KaTo
Daanri wrote:... konecne sa zacali objavovat aj ine postavy ako len Jedi.

To je divný, kámoš říkal, že na Jedie nenarazil ani na jednoho, všude samý bahno a slimáci

(Bountyhunter začínající na Huttě

).
Re: SWTOR
Posted: 00:28 28. Nov 2011
by kokosak
Slimák je forma rytíře žedáj
