Page 3 of 3
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Posted: 07:30 16. May 2012
by Bahnak
Všiml jsem si, že ceny u alkáče se již srovnaly za což děkuji.
Kupříkladu lektvar rozjasnění stojí jeden 450 gp a 10 kusů již stojí 4500 gp, ne jako předtím třeba 100.000 gp
Samým nadšením jsem "balík" po deseti kusech koupil a ejhle, odečetlo mi to 4500gp a do inventáře mi přibyl pouze jeden jediný lektvar.
Jásot se tedy změnil v zabručení - opět budu kupovat lektvary po jednom jako za stara.
Ať už dělal úpravu těch cen kdokoliv, má tam chybu.
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Posted: 10:09 16. May 2012
by kucik
To je nějaká blbost. Když klikneš na balík po deseti, tak nemžeš koupit jen jeden.
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Posted: 12:27 16. May 2012
by Bahnak
No blbost to právě je, taky bych to nečekal, ale bohužel je to tak.
Karatha - alchymista - lektvary rozjasnění.
Zbylé balení po deseti jsem už samosebou nezkoušel, má postavička nemá zrovna tolik peněz aby si mohla dovolit tento nevýnosný pokus...
Klikneš "koupit" na jeden kus - zaplatíš 450 gp - obdržíš do inventáře 1 lektvar.
Klikneš na "koupit" stack lektvarů po deseti - zaplatíš 4500 gp - obdržíš opět 1 kus lektvaru.
Někde tam bude holt schovaná blecha, vzhledem k tomu že se ceny u alkáče překopávaly a před pár týdny ještě byly ceny totálně rozházené, tak asi chybka ulítla.
Si vem že před měsícem stál 1 lektvar 500 gp a 10 lektvarů třeba 50 tisíc gp... Proto se to upravovalo - evidentně ne zcela bez chyby - tedy opět se dá kupovat lektvar jen po jednom kusu...
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Posted: 12:29 16. May 2012
by kucik
A nezkoušel jsi to právě tak, že jsi napřed koupil jeden a pak těch deset?
Ono se ti to restackne. Fakt jsi prohledal inventář?
Re: Nepovolené předměty v obchodech
Posted: 13:05 16. May 2012
by Bahnak
Neměl jsem v inventáři ani jeden kus tohoto lektvaru. (do té doby jsem je nepotřeboval)
Chtěl jsem jich koupit 10, tedy jsem koupil stack po deseti. (měl jsem jasno v tom že jich potřebuji hodně)
Namísto 10 mi to dalo jen jeden.
Nasraně jsem po jednom kusu již dokoupil do plného stacku.