Page 3 of 7

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 18:56 29. Nov 2011
by Derken-
To už bohužel neovlivníš. Na druhou stranu klerici maj vysokou will a u mága předpokládáš imku

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:16 29. Nov 2011
by kucik
@Derken: V tom případě se omlouvám za špatnou interpretaci. Nekoukal jsem do pravidel, že je to tam takhle striktně popsáno.

Tak jako tak si ale stále myslim, že současný nastavení nahrává podobnejm hádkám.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:24 29. Nov 2011
by kokosak
-RoF- wrote: Prasení? Zneužívání nějaké skulinky ve svůj vlastní prospěch a nebo nahonění si ega na druhé postavě (hráčovi).
Ve využívání normálních funkcionalit systému nevidím nic špatného. A honění si ega... no... k tomu radši nic neřeknu :D

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:33 29. Nov 2011
by Zindo
kokosak wrote:
-RoF- wrote: Prasení? Zneužívání nějaké skulinky ve svůj vlastní prospěch a nebo nahonění si ega na druhé postavě (hráčovi).
Ve využívání normálních funkcionalit systému nevidím nic špatného. A honění si ega... no... k tomu radši nic neřeknu :D
Pravidla více než výstižně popisují co se smí a co ne. Rof dá se říct nemyslel skulinku, ale "ohybani" pravidel k prospěchu jedné strany.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:41 29. Nov 2011
by kokosak
Protože pravidla v tomto ohledu potřebují doladit, vznikla tahle diskuse. Pokud bude řečeno, že drak je OK, pak žádná "skulinka" nebo "ohýbání" pravidel nebude. Pouze postup v rámci pravidel, nebo mimo ně. Stejně, jako pokud se řekne, že to OK není.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:51 29. Nov 2011
by Derken-
Už pravidlech je napsaný, že se to nesmí, takže je ta diskuse prakticky zbytečná kokosáku. Aktivování aury fearu je stejná útočná akce jako samotné kouzlo fear. V pravidlech stojí, že summon nesmí útočit. Co je na tom nepochopitelného?

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 19:55 29. Nov 2011
by MukYanJong
černý vlk wrote:time stop v CvC je divný...včera jsem se ho lekl, pak mi došlo, že nic nesmí udělat. Co udělal mág mě překvapilo. Přišel k mému cíli, téměř mrtvému, začal ho healovat a jak se čas rozběhl, měl jsem cíl nový :D takhle vlézt pod kudlu nepříteli *kroutí hlavou*

Sumon, spřátelená NPC, útočí jedno kolo dřív než protistrana. Tudíž ten drak mohl útočit dříve než jiná postava = flat

největší prasárna ve hře (jak jinak, než spojená s time stopem) je nekrouš ve věži v prahvozdu. Hodí time stop a pak hned šupne černý meč katastrof...a chudák postavička ve flatu. Proč se tohle nezruší?
Nad čím kroutíš hlavou, nad tím, že někdo léčí téměř mrtvého aby ho zachránil a je mu putna, že zdechne místo něj? Njn, nejsem holt tak dobrej, abych bez kouzel stihl všechny zahodit do moře a sebe ještě naložit do horké lázně, ale budu se to muset naučit.

Za tu největší prasárnu se omlouvám a klidně ponesu i trest, ikdyž tam to bylo taky sakra na přelomu pádu TS a tý jeho aury ... ale jak tady kdosi cosi vykládá, že je to jednoduchý, tak si to zkuste v tom presu ho držet ještě zkrátka, kor když ten vocas chce furt do nich jít... tak ho nevyvolávej, když ho neudržíš na uzdě ne? Tak to jako promiň, ale zoufalství je svině a když je to, to poslední, co mám, tak jsem holt hodil mno.. a někde bokem... určitě - time-stopu hapruje doba trvání a já si budu hledat místo někde aby náhodou neseslal auru, hodím znova z nouzovýho odběru time-stop a jdu hledat dál :D

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... t=dominate
tady se jen připomínám, jako kdybych neobtěžoval

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:30 29. Nov 2011
by kokosak
Derken- wrote:Už pravidlech je napsaný, že se to nesmí, takže je ta diskuse prakticky zbytečná kokosáku. Aktivování aury fearu je stejná útočná akce jako samotné kouzlo fear. V pravidlech stojí, že summon nesmí útočit. Co je na tom nepochopitelného?
V pravidlech je napsáno, že summon se smí. Útočit nesmí. "To", který zmińuješ, tedy že "nesmí aktivovat auru" se nikde jasně nepíše. Že aktivace aury summona = seslání kouzla fear = útočná akce je jenom tvoje interpretace. Neříkám, že musí být špatná, říkám, že je to otázka.

Stejně tak bych mohl tvrdit, že seslání aury na SEBE je boost, který se v TS smí.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:34 29. Nov 2011
by Derken-
Však by se směl, kdyby neovlivňoval nepřátelské cíle.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:53 29. Nov 2011
by KaTo
Co řešíte - zabanujte toho blbýho draka. Čaroval mu tu auru někdo z postav? Ne, čaroval si ji sám. Lidi v partě se mu to snažili rozmluvit, prej Draku, nečaruj si tu auru, podle pravidel se to nesmí, víš? Oni si pak nepřátelé v CvC nesejvnou. Ale on néé. Čaroval dál. Tak ať za to nese dopovědnost. Jasný jak facka. Pff... :lol: :lol:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:59 29. Nov 2011
by menderon
Ahoj,
neresim, co se stalo, to se stalo. Spendliky si do pat píchejte ve spamu:)) Podle mne neni interpretace jednoznačná. Mlátí se to tam maličko. Myslim, že staci od někoho z teamu aby napsal: aura strachu je utocna akce, pokud chces povolat draka nesmi aura ZASAHNOUT ZADNY nepratelský cil behem TS.

Muj nazor je shodny se zindem. Drak je povolený, ale jeho aura ne. Je nutne ho seslat tak aby do konce TS neovlivnil soupeře.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 22:26 29. Nov 2011
by Prasokralik
zruště time stop a máte po starostech

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 01:18 30. Nov 2011
by wsweetjane
Řekla bych že povolání draka v TS i jeho aura je podle pravidel...protože ale tím si teda už nejsem jistá, nemají takováhle "kouzla" magické bestie jako vlastnosti? V tom případě to není magie...teda tak mi to přišlo...jestli to má vliv na fakt že to provádí útok asi ne...Ale pokud by to byla "přirozená vlastnost" bestie...brala bych jí přirozeně....Zkrátka bu´dtě přirození a free...TIMESTOP NEOMEZOVAT, PRODLOUŽIT A POVOLIT VŠECHNY ÚTOČNÉ AKCE....A´t se to tu zase trochu prokrvíX-D X-D X-D

Free plyš!!!!!

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 08:37 30. Nov 2011
by -RoF-
MukYanJong wrote: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... t=dominate
tady se jen připomínám, jako kdybych neobtěžoval
To je taky fakt, další co by se asi mělo dát do pravidel :roll:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 08:47 30. Nov 2011
by Radim
wsweetjane wrote:TIMESTOP NEOMEZOVAT, PRODLOUŽIT A POVOLIT VŠECHNY ÚTOČNÉ AKCE
Díky za zpříjemnění rána tohle mě fakt rozesmálo.Těch flejmů co by z tohodle vzniklo :mrgreen: