Page 3 of 3
LOL a prece hori
Posted: 14:15 23. Sep 2007
by Lord_Berserk
tak sem cekal ze tendle topic splachnem max do 3 reakci a zas to tu pekne hori

neuveritelny vase myslenkovy pochody

Posted: 19:40 23. Sep 2007
by Michal
Ale ty si načnul třetí sránku. Teď se určitě přidá někdo další, protože jeden příspěvek tu vypadá tak opuštěně
Já nechápu, co řešíte, vždyť to dotyčnýho pobavilo, nebo ne? Kdybysme pokaždý spoléhali na to, že vysokolevelovej klerik nebo mág dokáže kouzlem vyřešit skoro všechno, tak bysme se připravili o dost zábavy.
Posted: 21:43 23. Sep 2007
by Sylmael
Jj prida sa urcite i dalsi presne ako Miso vravi. Tak...
Posted: 12:50 24. Sep 2007
by marii
A tak..kdyz jinak nedate........hehe se taky pridam:)))
Posted: 19:18 24. Sep 2007
by Theo
Jeeee ja sa tiez chcem pridat.. uz davno som tu nic nenapisal
