Page 3 of 3

LOL a prece hori

Posted: 14:15 23. Sep 2007
by Lord_Berserk
tak sem cekal ze tendle topic splachnem max do 3 reakci a zas to tu pekne hori :twisted: neuveritelny vase myslenkovy pochody :lol:

Posted: 19:40 23. Sep 2007
by Michal
Ale ty si načnul třetí sránku. Teď se určitě přidá někdo další, protože jeden příspěvek tu vypadá tak opuštěně :D

Já nechápu, co řešíte, vždyť to dotyčnýho pobavilo, nebo ne? Kdybysme pokaždý spoléhali na to, že vysokolevelovej klerik nebo mág dokáže kouzlem vyřešit skoro všechno, tak bysme se připravili o dost zábavy.

Posted: 21:43 23. Sep 2007
by Sylmael
Jj prida sa urcite i dalsi presne ako Miso vravi. Tak...

Posted: 12:50 24. Sep 2007
by marii
A tak..kdyz jinak nedate........hehe se taky pridam:)))

Posted: 19:18 24. Sep 2007
by Theo
Jeeee ja sa tiez chcem pridat.. uz davno som tu nic nenapisal :D