Page 3 of 3
Re: Je RoF teplouš?
Posted: 22:31 21. Dec 2011
by Derken-
zabil

Re: Je RoF teplouš?
Posted: 22:31 21. Dec 2011
by Pajule
de Aers wrote:Pajule wrote:hmm středa večer a tu to žije

řekla bych, že to má větší sledovanost než kdejaká telenovela v hlavním čase na nově ;D
Něco proti 1000 a jedna noc ?

:0* Nééé

sice nevím vůbec oč tam jde kdy a kde to dávaj, ale dobré

Re: Je RoF teplouš?
Posted: 22:33 21. Dec 2011
by Bruciacullo
Držme se tématu prosím! Myslím, že je třeba se dobrat odpovědi na tuto tíživou otázku! Pro mnohé z nás to moc znamená

Re: Je RoF teplouš?
Posted: 22:35 21. Dec 2011
by Desmond
Zavíráme krám

. Vraťte se k zásobám cukroví, k rumu a vašim rodinám. Představení skončilo.
Ps.: Zejtra je taky den.
Re: Je RoF teplouš?
Posted: 22:44 21. Dec 2011
by Bahnak
MukYanJong wrote:všichni jste tady sráči, co si musí něco kompenzovat na druhých, hlavně DM
Tohle mě věru velmi potěšilo. Sice netuším, čím že jsem si vysloužil tuto krásnou pochvalu, ale děkuji.
Mám pro tebe mimojiné dobrou zprávu, oceníme tvůj příspěvek hodnotnou cenou:
Thalie wrote:Pravidla slušného chování
- Hráči jsou povinni respektovat zásady dobrých mravů a slušného chování. Je zakázáno urážet či ponižovat ostatní hráče, vyjma RP hry postav. Je zakázáno používat obscénní či jinak nevhodné výrazy.
- Hráči jsou povinni chovat se ve vztahu k DM uctivě.
Rejty wrote:Znevážení DM autority
* Nadávky, neuctivé chování k DM, ať už ve hře, na fóru nebo jinde nebude tolerováno. Raději si udělejte screen!
Obvyklý trest:
- Dle závažnosti, zpravidla BAN.
Schválně jestli uhodneš jaká cena to bude?
Vzhledem k nevhodnému zařazení TOPICU (nehledě na nemravnost a urážky obsahující) prosím přesměrujte své tlachání tam kam to patří, tedy do SPAMu. Děkuji za pochopení. LOCK
Re: Je RoF teplouš?
Posted: 03:08 22. Dec 2011
by Rejty
Hráč MukYanJong (Scrappy) je nepoučitelný, nerespektuje pravidla slušného chování ani poctivné jednání mu nic neříká, a proto dostává permanentní BAN na server i fórum Thalie.