Page 3 of 4
Re: Glejt
Posted: 20:10 06. Jan 2012
by Nalkanar
Bahnak: mě hra baví i tak, jen mě nebaví poslouchat, že hráči nic nedělají, neprojevují se a neovlivňují situaci, když je pravda někde trošku jinde. Sháňka je v tomhle případě kvůli tomu, že jde o události bez DM neodehratelné. Zabavíme se ovšem i jinak, jen to nepohne politickou situací
kucik: opakování po několika měsících omrzelo. Něco máme rozehrané s DMky, která už s námi nějak spolupracují, ale ty nejsou aktivní, snad nás mají někde napsané, jakože máme zájem hrát. U ostatních - jedna věc vyžaduje konkrétní DM, další quest byl dnes snad už nehrajícího DM, které nemělo zájem jí dohrát. Jinak můžeme rozvíjet nějaké další nápady. Zájem je, fórum je, domluva je možná, ale už opravdu nikoho nebaví uhánět DMka. Osobně se podobně jako RoF nerad super vnucuju.
Pokud chceš řešit detailně, tak jedině přes PM, protože už bych asi hraničil s vynášením IC a celkově už to dle mě není materiál pro veřejné čtení.
Re: Glejt
Posted: 20:17 06. Jan 2012
by kucik
Ja to chapu, ale jak to chces jinak resit? DMko prestane na cas hrat, nebo prestane uplne, casto ma neco rozehraneho a co s tim? Drzet DM na retezu nemuzes.
Proto se prave pise co ktere DM dela a co ma v planu. V pripade, ze DM na delsi cas zmizi, muze to po nem prevzit nekdo jiny. Samozrejme jde o hrace. Bud to chteji dohrat treba s nekym jinym, nebo pockaji, nebo to skonci.
Ale tomu, ze nejake DM na cas zmizi proste nezabranis.
Re: Glejt
Posted: 20:23 06. Jan 2012
by Nalkanar
Kucik: mým cílem bylo jen poukázat na to, že vaše "stačí aby se hráči snažili a můžou po dlouhodobé snaze docílit změny" je pohled idealisty, kterým mi příjde, že říkáte, že defakto je vše vina hráčů. Ve výsledku tam však reálně je vliv právě v aktivitě DM a jejich ochotě dohrávat/uhrávat questy. Nehodlám nikoho poutat, jen mi příjde, že spíše odsuzujete hráče (aspoň to co jste psali ty a DG o realitě v Karathě mi tak vyznívá) bez přihlédnutí k situaci kolem DMs a reálnou možností hráčů něco udělat.

toť z mé strany vše

Re: Glejt
Posted: 20:27 06. Jan 2012
by kucik
Ja neodsuzuju hrace. Jen se je snazim donutit k vetsi aktivite a snazim se vysvetlit, proc to muze drhnout a ze nevidim jinou moznost, nez se proste vic pripominat.
Re: Glejt
Posted: 20:37 06. Jan 2012
by jachyra
kucik wrote:jachyra wrote:kucik wrote:Imho se vsechno da. Napis DMku (aktivnimu DMku) zpravu: Potrebuju odehrat to a to, mas cas tenhle tyden .. blabla ?
Zpravidla ti odpovi mam/nemam cas, nebo ze to musi s nekym probrat. Pokud se delsi dobu nic nedeje, opakuj postup.
Ver, že som to skúšala

dopadla to tak, ako to dopadlo ..
Ja nevim, jak to dopadlo. Jedine co vim je, ze jste hodili dotaz, ze chcete **** a **** nebo ****. Pokud vim, tak v tom nebyl problem. Akorat to melo byt za neco. O zadnem pokracovani nevim. Takze pokud mate pocit, ze to usnulo, zkuste to znovu.
Ono je totiz fakt mozny, ze to nekde usne, zapomene se na to a tak dale. A tim, ze budete cekat na druhou stranu se nikam nic nepohne.
Jáj tak my sa stále snažíme

a ak sa to nepodarí jednou cestou, skúsime inú ...
Ja fakt na DM neremcem XD ja som len skôr odpovedala na DG, že to nie je také ľahké, niečo dohodnúť ...
Re: Glejt
Posted: 20:40 06. Jan 2012
by kucik
Aha. Z toho co jsem tu cetl jsem vyrozumnel, ze jste se o to snazili, ale ,,dopadlo to tak, ako to dopadlo". Coz mi znelo docela definitivne.
Re: Glejt
Posted: 20:42 06. Jan 2012
by Czech_Luthor
Re: Glejt
Posted: 22:39 06. Jan 2012
by jachyra
kucik wrote:Aha. Z toho co jsem tu cetl jsem vyrozumnel, ze jste se o to snazili, ale ,,dopadlo to tak, ako to dopadlo". Coz mi znelo docela definitivne.
V tom prípade sa veľmi ospravedlňujem, že to tak vyznelo, nebolo to mojim úmyslom

sama som nevedela, ako to vyjadriť a pozerám, že sa mi to ani nepodarilo

Snažíme sa stále, snažiť sa i budeme a nevzdáme sa! Hurá, Meynoldsovi do boja!

Re: Glejt
Posted: 22:54 06. Jan 2012
by Myrpa
Když někdo o DMku dlouhodobě říká, že je blbé DMko, je to chyba DMka. Když o nějakého hráče DM dlouhodobě nejeví zájem, je to chyba hráče. Stop. Aby se dosáhlo nějakého jiného výsledku, musí se změnit něco v přístupu/postupu.
Sice jsem vám tím nepomohl, ale pomohl jsem sobě.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Re: Glejt
Posted: 22:56 06. Jan 2012
by Bahnak
Myrpa wrote:Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
DO KAMENE TESAT!
Re: Glejt
Posted: 23:22 06. Jan 2012
by Jose
Takže výsledek jak ho vidím já osobně.
Můžu si za to sám, že se do ničeho nezapojim, protože nespamuju dmka v různých kanálech herních nebo forkových.
Tak já se Vám už vnucovat nebudu.

Re: Glejt
Posted: 23:30 06. Jan 2012
by Desmond
Výsledek?
Pro glejty se hledá nějaké přijatelné řešení, tak aby jejich vydávání nebylo závislé na DM.
Ale nejspíš to nebude hned.
Re: Glejt
Posted: 23:34 06. Jan 2012
by Myrpa
Ok, protože za to může můj příspěvek, reaguju.
Určitě máš na DMkování svůj názor, který bys převedl do praxe, kdybys tu DMkoval, což je jedna věc, ale druhá je, že chceš hrát a domluvit se se současnými DMky, tak musíš hrát zase jejich hru, způsoby. To znamená třeba "spamovat" do k tomu určených kanálů, jestli je to způsob, jak se DM připomenout.
Re: Glejt
Posted: 17:03 07. Jan 2012
by zachy
Desmond wrote:Výsledek?
Pro glejty se hledá nějaké přijatelné řešení, tak aby jejich vydávání nebylo závislé na DM.
Ale nejspíš to nebude hned.
Pověřte vydáváním glejtů nějakého hráče

Ať je aspon malá šance na korupci

Re: Glejt
Posted: 17:07 07. Jan 2012
by Desmond
zachy wrote:
Pověřte vydáváním glejtů nějakého hráče

Ať je aspon malá šance na korupci

No to bychom si pomohli
