Page 3 of 10

Re: Skyrim

Posted: 10:48 28. Feb 2012
by Prasokralik
Ve skyrimu nejsou classy.

Re: Skyrim

Posted: 17:30 28. Feb 2012
by XŠevyX
Tak jinak teda....
Jaký způsob hry doporučujete (myslím to ohledně stylu boje). Vím, že Skyrim jsi může jet každý jak chce ale chci se zeptat někoho, kdo už s s tím něco zažil, jaký je nejlepší styl hraní.

Re: Skyrim

Posted: 17:41 28. Feb 2012
by Nalkanar
Jsem to nehrál, ale až se do toho dám, tak doufám, že je tam dobrá magie. :mrgreen:

Re: Skyrim

Posted: 18:03 28. Feb 2012
by XŠevyX
Mě příjde že hrát Skyrim přes magii je opravdový hardcore. Nedělal jsem jí jako 100% ale příjde mi že ve Skyrimu je ohodně lehčí hra, když se používají zbraně.

Re: Skyrim

Posted: 18:30 28. Feb 2012
by Molly23
Magie není špatná, jen to chce umět lepší kouzla a mít dost many :). Docela fajn je kombinace ohně a jednoručky, ta mě bavila.

Re: Skyrim

Posted: 19:17 28. Feb 2012
by Ajax the Great
Já hrál čistýho mága na nejtěžší obtížnost a je to trochu Hardcore.. hlavně když jich proti vám jde víc, a vy nemáte manu. :wall:

Ale mistrovský kouzla jsou opravdu luxusně udělaná. Narozdíl od minulých dílů, kde magie nebyla moc propracovaná, se tady Bethesda opravdu překonali. Doporučuju mága, pokud možno čistýho :twisted: žádná dopomoc lukem nebo mečem.

Re: Skyrim

Posted: 19:20 28. Feb 2012
by Nalkanar
*nejdříve už chce Skyrim zahodit, ale nakonec se zadrží* no dobře...

Re: Skyrim

Posted: 20:31 28. Feb 2012
by Prasokralik
Mág meč nepotřebuje, mág si meč vyčaruje. Stejně jako štít když na to přijde. Nepotřebuje se plížit jako zloděj, protože si jedním kouzelm utiší kroky a druhým kouzlem se zneviditelní. Mág má všechno a nepotřebuje v podstatě nic než manu.

Na druhou stranu moje elfka která je v podstatě lovec, jednoručky+luk, je arcimág a to nemá v kouzlech ani jediný perk a many má jen tolik co má ze základu. Každý si může procházet libovolné ukoly po svém, jak mu to vyhovuje, já prošel celou magickou školu od studenta až po arcimága s mečem a dýkou.

Co jsem koukal na magické perky, nejatraktivnější školy jsou samozřejmě restoration a destruction, kde díky restoration je možné léčit se do aleluja a destruction namaxovaná, umím si představit, že základní kouzlo flames/frostbite bude dělat tuny dmg a žrát opravdu minimum many.

samozřejmě je ve skyrimu i možnost hrát bitevního klerika v těžké zbroji, se štítem a pomocí restoration healovat nějakého z najatých bojovníků. Je jich několik které jsem zatím potkal co mohou sloužit jakožto efektivní tankové.

Re: Skyrim

Posted: 20:56 28. Feb 2012
by Absinthorix
Jedu pure máka na destruction a conjuration. (restore kupodivu není tak využívané)

Není nad to vyvolat ledovýho atronacha a foukat přes něj ledovou bouři :lol:

Re: Skyrim

Posted: 21:00 28. Feb 2012
by Nalkanar
Fajn.. to půjde :mrgreen:

Re: Skyrim

Posted: 21:02 28. Feb 2012
by Absinthorix
Samozřejmě obouruční sesílání... to je nutnost!

Re: Skyrim

Posted: 23:26 28. Feb 2012
by XŠevyX
Narazil jsem opět na chybu. V části hry, kdy se sejdou všichni významní lidi u stolu ve Vyšném (teď nevím jak je to dál kruci :D prostě tam, jak jsou Šedovousí) tak po rozhovorech se mi hra prostě jak kdyby lagne a všichni jen sedí a čumí na ostatní u stolu. Nejde se zdvihnout ze židle ani žádná jiná akce. Nevíte někdo co s tím .?

Re: Skyrim

Posted: 15:52 01. Mar 2012
by Prasokralik
Khajiti jsou skuteční!

Sevy zkoušel jsi nahrát pozici loadem? Autosave by měl za standartního nastavení probíhat pokaždé když projdeš do nové lokace/rychlocestuješ atd.

Re: Skyrim

Posted: 11:14 25. Mar 2012
by Nalkanar
Tak jsem načal Skyrim, ale prolezl jsem tepráv nějakou první hrobku :mrgreen: Zatím jsem ještě celkem zmatený z toho co a jak, děj mi přišel na začátku dost zmatený - jen takové hození do vody "a plav hošku". Jinak to směřuju na mága, ale zatím místama dochází energie, takže se člověk chtě nechtě musí ohánět i nějakým mečiskem. :mrgreen:

Re: Skyrim

Posted: 11:35 25. Mar 2012
by Absinthorix
A bylo to snad v Morrowindu jiné? :lol: