Page 3 of 4

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 22:27 27. Jan 2012
by kucik
No asi je jednodussi, aby to zkusil a overil si, ze to nepomuze, nez vysvetlovat, ze je to nesmysl :)

Btw jeste zkus port5121
tzn thalie.pilsfree.cz:5121

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 23:22 27. Jan 2012
by -darkvision-
Nevím proč, ale mě to teď hlásí time out když se chci nalogovat.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 13:29 28. Jan 2012
by monstera
kucik wrote:No asi je jednodussi, aby to zkusil a overil si, ze to nepomuze, nez vysvetlovat, ze je to nesmysl :)

Btw jeste zkus port5121
tzn thalie.pilsfree.cz:5121
JOOOOO! To je ono ! už to jde ! Diky !

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 15:08 28. Jan 2012
by monstera
Tak mam dalsi problem, uz sem ho pred nejakymi roky resil a zaboha si nemuzu vzpomenou jak,
na monsteru se da v pohode prihlasit
na huhulaka to nejde: vytvorim postavu a misto abych se obevil ve hre tak me to odpoji a pise ze sem byl zaveden
asi to bude problem s cd klicem
u huhulaka mam jinej cd klic nez mi v soucasnoti vygeneruje thalijskej generator, a na vebu ho nemuzu zmenit bo ten co se generuje ma monstera

driv to fungovalo
ted nevim jak to zprovoznit
diky

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 16:59 28. Jan 2012
by monstera
a tedka mi na account huhulak vubec nejde pripojit ke servru pise to:
chyba pripojeni spojeni selhalo (timeout)
account monstera pritom funguje

Pokud je problém v tom, že ze stejného počítače chceme hrát oba, jak Monstera ( otec ) tak Huhulak ( syn ), tak ten byl již v dávných dobách řešen a fungovalo to. Nevím ovšem jak .....

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 19:28 28. Jan 2012
by -darkvision-
Hele co se tyce toho timeoutu tak vcera jsem se chtel pripojit a hlasilo mi to taky to same. Pritom ostatni hrali. Zkousel jsem to nekolikrat a furt to same. Pak jsem to zkusil asi za hodinu ( pc jsem mezitim nerestartoval a sprupojenim noc nedelal ) a najddnou jsem se z niceho nic priipojil uplne v pohode. Taky nechapu.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 13:17 30. Jan 2012
by kucik
Hrajete zároveň, nebo na strídačku? Máte stejný klíče, nebo různý?

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 13:39 30. Jan 2012
by Zindo
kucik wrote:Hrajete zároveň, nebo na strídačku? Máte stejný klíče, nebo různý?
Mají jen jeden comp, tak hrají na střídačku. Teď budou muset měnit klíče, nejlepší by bylo kdyby oba acc mohly mít stejné klíče :) Tak to vidim já.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 13:50 30. Jan 2012
by kucik
Oba accounty by měly mít stejné klíče. Nevim proč to řešit jinak.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 14:45 30. Jan 2012
by Zindo
kucik wrote:Oba accounty by měly mít stejné klíče. Nevim proč to řešit jinak.
Asi problem, že při registraci na stranky to píše "klič užívá jiny majite" nějak tak. Tak asi udělali kliče pro každy acc jiné.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 14:50 30. Jan 2012
by kucik
Asi, nebo určitě? Pokud si tam totiž zadaj oba správně ip adresu, tak jim to psát nebude.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 15:00 30. Jan 2012
by Zindo
kucik wrote:Asi, nebo určitě? Pokud si tam totiž zadaj oba správně ip adresu, tak jim to psát nebude.
Asi určitě při tom, když máš zakazané kontrolování ip adresy. Podle toho jak jsi napsal usuzuji, že když kontrola ip adresy bude zapnuta můžou mít stejné klíče.
Doufam, že si to Huhulak přečte :) Já jen spekuluji, jaké může mít problémy.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 15:04 30. Jan 2012
by kucik
Kontrola Ip adresy nemusí být zapnutá, ale musí být správně vyplněná ip adresa.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 15:22 30. Jan 2012
by -darkvision-
Zindo wrote:
kucik wrote:Hrajete zároveň, nebo na strídačku? Máte stejný klíče, nebo různý?
Mají jen jeden comp, tak hrají na střídačku. Teď budou muset měnit klíče, nejlepší by bylo kdyby oba acc mohly mít stejné klíče :) Tak to vidim já.
Jenže až budou mít dva kompy, tak s jedním klíčem nebudou moci do hry, oba zároven. :?

edit: jednim klicem

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 15:23 30. Jan 2012
by kucik
-darkvision- wrote: Jenže až budou mít dva kompy, tak se dvouma klíčema nebudou moci do hry, oba zároven. :?
Budou. A i kdyby ne, tak si je potom můžou změnit.