Page 3 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 18:36 12. Feb 2012
by Braenn
jachyra wrote:Rejtyho sme dostali na Slovensko! Na polcestu Slovensko-Plzeň ho tiež dostaneme :D

Takže .. čo tak dohodnúť zraz, ako Brean hovorila, na tej Vysočine na chate? To by bola krása! a nikoho by to nestálo tak hrozne veľa peňazí
A hlavne .. čisto Plzeňáci si môžu urobiť ten 1 denný zraz v reštaurácii :D a čo tak my všetci ostatní na chate 3 dni?
Máš bot za nejvtipnější zkomolení mého jména:))

Jinak Chlébské je třeba rezervovat včas, což znamená že pokud je zájem, tak se podívám a hodím termíny.
Je to u Bystřice pod Pernštejnem, mimochodem.
Velmi levné, velmi dobré místo se vším všudy. Chatky s postelemi, kuchyňka s mikrovlnkou, lednicí,
sprchy, společenská místnost 2x, místo na sednutí venku. Cena za noc vychází cca na 100-110 korun, pokud se nic nezměnilo.
http://chlebske.org/foto.html

Dalo by se to teoreticky i na velikonoce.

Jenže mám podezření, že Plzeňákům se nebude chtít:) A je třeba rezervovat opravdu včas, aby zbyly atraktivní termíny.

Takže, berte to jako návrh, pokud neprojde, do Plzně se stavím ráda.



Jediný problém je počet lidí. Aby nám dali celou základnu, musí nás být tuším minimálně 25. Celý flek pojme snad 40 lidí. Je možné si pronajmout i jen jednu chatku, ale to riskujeme, že tam budeme mít společnost. A to není ono.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 18:50 12. Feb 2012
by Pajule
já bych musela z domu odtáhnout s celou smečkou a bez řidičáku se se třema hafanama a kupou věci špatně přesunuje :?

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 18:57 12. Feb 2012
by Czech_Luthor
Nech hafany doma, kupa věcí? Jedny ponožky, jedno spodní prádlo, jedny kraťasy a krátký triko... Co víc sakra ženská chceš? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:03 12. Feb 2012
by jachyra
Pardoon Braenn, neviem, prečo som tie samohlásky zamenila :D

mno tie Chlébské by boli super, to by bola paráda :D aj pekné, aj to nie je ďaleko či pre čchov alebo slovákov (ehm jednu slovenku :D )
len by musel byť ešte nejaký inteligentný termín, isto nie Veľká Noc ;)

to Luthor: ženskej stačí to isté :D mooožno ešte jedno tričko navrch XD a jedna ponožky hh

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:03 12. Feb 2012
by Pajule
blázne :D a postará se mi o ně kdo hm? né neumim jezdit na lehko, vždycky je lepší mít víc věcí než mín ;D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:20 12. Feb 2012
by Miell
Myslím, že Chlébské by si zasloužilo samostatné vlákno :wink:
Jinak pro mě, co není v rozumné vzdálenosti od vlaku je bohužel prostě nedostuné, protože nemám kam odložit potěr. Snad by mi mohla vyjít alespoň ta Praha.. ale kdo ví. :oops:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:25 12. Feb 2012
by jachyra
Tak, Braenn, založ nové vlákno :D a uvidí sa vôbec, kto by šiel a koľko

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:25 12. Feb 2012
by Braenn
Miell wrote:Myslím, že Chlébské by si zasloužilo samostatné vlákno :wink:
Jinak pro mě, co není v rozumné vzdálenosti od vlaku je bohužel prostě nedostuné, protože nemám kam odložit potěr. Snad by mi mohla vyjít alespoň ta Praha.. ale kdo ví. :oops:
Nemá cenu dělat vlákno, když není ani známo, zda je zájem, a zatím to vypadá, že není.
Stejně je to na Rejtym.

S potěrem je to blbý, to nemá co dělat s vlakem, podobně jako Pajulina výmluva ohledně příliš mnoha věcí. Lidí s aut je a bylo vždy dost, taktéž ochotných u vlaku kohokoli vyzvednout. Ale na výlet s dětma to holt není, to je pochopitelné.

Edit - na druhou stranu, pokud zůstane slovenská menšina jedinými nadšenci přírodních výletů, pak se můžem někdy v topicu Pivohraní domluvit na jarní komornější puťák - někam na půl cesty. A nenutit to mešťákům. 8)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:29 12. Feb 2012
by jachyra
:D ja som vždy nadšencom prírody hh ... ale to vlákno fakt založ, nijako to nevadí a tí, čo nepozerajú tento topic by si ten druhý isto mohli pozrieť a vyjadriť sa ... a uvidelo by sa čo a ako.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:56 12. Feb 2012
by Rejty
Srazy v Plzni jsou už taková tradice, plusem je snadná dostupnost, možnost levného přespání nebo přijet jen na otočku. Rád bych je zachoval, ale samozřejmě se nebráním nějakému výletu na víkend do přírody nebo na zmiňovanou chatu. Jen myslím, že tam pojede spíše menší skupinka než tolik lidí, kteří jezdí na pravidelné plzeňské srazy. Udělal bych to jako akci mimo klasický sraz. Jen prosím ne blízko letního srazu, nerad bych dělil komunitu mezi více akcí, protože se nám to už dříve neoplatilo, když byly velké srazy s malým časovým odstupem.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:58 12. Feb 2012
by jachyra
Samozrejme že mimo letného zrazu ;) a samozrejme zanchať aj ten Plzeňský .. ja som mala skôr na mysli aj taký zraz pre tých, ktorýc je do Plzne skutočne ďaleko
Povedme tá chata 30,31 marec a 1. máj od piatka do nedele? :D to je také akurát, len by sa samozrejme, ako Braenn hovorila, muselo nahlásiť dosť ľudí.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 19:59 12. Feb 2012
by Braenn
Oky. Uvidíme co na podzim.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:12 12. Feb 2012
by Shaman88
Tak nahodte nějakej novej termín?

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 20:31 12. Feb 2012
by Czech_Luthor
Bylo nadhozeno na chatu...

Březen (marec) 30-31 a 1. Duben (neděle)

Je to:
30. Pátek
31. sobota
1. Neděle

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 21:50 12. Feb 2012
by Pajule
tak ono přesunuj se s třema hafanama a kupou věci Braenn, to neni výmluva, ale fakt ;)