Page 3 of 3
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 22:30 15. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:To asi nevieš o tom, že ja mám už pradávno vyrobený KoraKill

KoraKill? To jako kliknes a Kora umre?

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 22:36 15. Feb 2012
by jachyra
To ako kliknem a Sinae umrie

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 22:49 15. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:To ako kliknem a Sinae umrie

Hmhm....ee, tomu neverim....takovy tlacitko ma jen Bahnak

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 23:23 15. Feb 2012
by jachyra
Skúsime v aréne?

ver, že jedno tlačítko hh
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 23:33 15. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:Skúsime v aréne?

ver, že jedno tlačítko hh
Jedno tlacitko mozna...ale s tou smrti bych to tak zhave nevidel hehe
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 03:01 16. Feb 2012
by J.F.Payne
Správně sepsaná inkviziční žaloba a potvrzení invkizičního soudce a kuriálního invkizitora zamete s každým i kdyby kohokoliv killnul na stisknutí půltlačítka.
Kromě Azhaela
// Jo Nalku, dík žes mě naučil používat tyhle texty malým písmem!
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 09:56 16. Feb 2012
by davidsoft
wmgfs_m_021.mdl, jen bych ji upravil odstín té žluté textury na růžovo, na azurovo nebo na zeleno a trochu ji zvětšil.
Pro laiky: Světlý deštník.
Ale hlasoval jsem pro hůl.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 11:32 17. Feb 2012
by -RoF-
jachyra wrote:Skúsime v aréne?

ver, že jedno tlačítko hh
Tak přijd na brzký turnaj, který se bude konat. Budeš tam mít možnost to ukázat. A já budu rád za další účastníky.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:17 18. Feb 2012
by jachyra

Kora sa nepotrebuje vyťahovať, na to je už dosť stará hh
Naj súboje boli, kým bol ešte platný devast .. a keď sme sa tak 3ja stretli v aréne

to bolo fakt len o tom, komu skôr padne kritik
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:42 18. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
jachyra wrote:
Kora sa nepotrebuje vyťahovať, na to je už dosť stará hh
Naj súboje boli, kým bol ešte platný devast .. a keď sme sa tak 3ja stretli v aréne

to bolo fakt len o tom, komu skôr padne kritik
To muselo byt opravdu zabavny

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:12 18. Feb 2012
by Radim
Taky něco přidám.Nemůžu říct přímo svou oblíbenou zbraň,protože každá moje postava hraje s jinou.Líbila se mi kosa,kterou sem si vyerpil,ale není to moc použitelná zbraň,spíš to potěší pokud se povede nějaký libový kritik.
Jistě vyhrává bastard co se týče dmg,ale momentálně preferuji rapír.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 19:30 18. Feb 2012
by Molly23
V reálu jsou moje oblíbené zbraně luk a šavle!
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:37 29. Dec 2012
by sendys
kde je Atomovka
