Page 3 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 15:03 23. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Fryne, já jsem spotřeboval 5x bonus na všech strojích, po jedné ráno se mi ale bonus na strojích opět objevil a po vyhrané bitvě to připočetlo znova 5x xp

. POzději cca 8:30?? To už bylo vše v normálu

.
Další bonusy můžeš zkoušet o víkendu
http://worldoftanks.eu/news/1365-4th-february-special/
Re: World of Tanks
Posted: 18:53 23. Feb 2012
by Fryn
Molly23 wrote:Fryne, já jsem spotřeboval 5x bonus na všech strojích, po jedné ráno se mi ale bonus na strojích opět objevil a po vyhrané bitvě to připočetlo znova 5x xp

. POzději cca 8:30?? To už bylo vše v normálu

.
Tak to jo, mě napadlo, že jsi to měl s nově koupeným strojem, pokud to ale fungovalo tak jak píšeš, tak to byl doopravdy neplánovaný "bonus" adminů

.
Re: World of Tanks
Posted: 19:37 23. Feb 2012
by Garett
bych si tý akce ani nevšim kdybych po dlouhý době nezabloudil na fórum, díky za info

Re: World of Tanks
Posted: 14:23 24. Feb 2012
by G14
Garett wrote:bych si tý akce ani nevšim kdybych po dlouhý době nezabloudil na fórum, díky za info

už sem dneska Maňáskovi udělala radost a koupila mu ten prémiák, takže se připrav, bude se tančiiit

Re: World of Tanks
Posted: 14:41 24. Feb 2012
by Molly23
Héééj jaké máte ACC?

si vás přidám. Já jsem Missak2312
Re: World of Tanks
Posted: 15:00 24. Feb 2012
by G14
Molly23 wrote:Héééj jaké máte ACC?

si vás přidám. Já jsem Missak2312
no Maňas má M4n4s jako tady a já to nehraju, to je hra pro pořádný chlapy

Já jen kupuju premiáky a fandím

Re: World of Tanks
Posted: 15:39 24. Feb 2012
by -RoF-
G14 wrote:Molly23 wrote:Héééj jaké máte ACC?

si vás přidám. Já jsem Missak2312
no Maňas má M4n4s jako tady a já to nehraju, to je hra pro pořádný chlapy

Já jen kupuju premiáky a fandím

Fajn, se mu ozvu

Re: World of Tanks
Posted: 17:51 24. Feb 2012
by Fryn
Vida, kolik lidí se tu postupně "přiznává" k hraní WoTu

.
Re: World of Tanks
Posted: 10:08 01. Mar 2012
by -RoF-
Si tak hraju tanky a pak mrknu na forum a jen hledím

. Oni tam někteří šílí z toho jak ve hře používají program, který na tanku ukáže, kde jsou slabé místa

.
Jsem si říkal vcelku nuda, pak tak hrát, ale at si hrají.
Já si prošel kde jaké tanky mají slabé místa a beztak je to vždy na těch samých místech. Tak na co bych to měl, aby se mi to ještě ukazovalo ve hře
Lepší než instalovat program je mrknout sem.
http://www.wotdb.info/
Re: World of Tanks
Posted: 11:01 01. Mar 2012
by Braenn
Teď jsme pořídili nový tank, střední ruský, název z hlavy nevím - těšila jsem se, jak budu naráz na vrcholcích seznamu síly, a puk - prsklo mě to do nové mapy, kde byly tanky s s čísly VII a můj mediumek se krčil kdesi vzadu. A opět, opět nastalo to, co nesnáším nejvíc - já mu dám tři rány do pásů nebo kabinky, ze 100% klesne na 70%, on otočí čumák, pěkně beze spěchu, a sejme mě jednou ranou!
Musím říct, že u žádné hry nenadávám tak, jako u tohohle

Re: World of Tanks
Posted: 11:44 01. Mar 2012
by -RoF-
Fíha ty taky hraješ? Acc máš Braenn nebo jiný?
Ten střední sovětský bude asi T-28.
Jinak s tím hraním na konci tabulky. Já si už zvykl. Mám tank 5. třídy a hraju s 8. třídou. Koupím lepší 6.třídy a jsem mezi 9. a ted mám 7. třídu a občas narazím aj na 10.

Ale tak 1x z 5 her jsem i ve vrchní části tabulky.
S lehčíma tankama je to holt o taktice a víc se schovávat a nebo to chce hodně pohybu. S lehkým tankem díky rychlému pohybu utaháš ty pomalé obrněnce, ale je to holt těžší.
Já hrávám spíš tank destroyera, takže jsem zalezený a ostřeluju.
Re: World of Tanks
Posted: 12:55 01. Mar 2012
by Braenn
Destroyer mě tak nebaví, vadí mi, jak pomalu otáčí hlavní. Docela mě baví vrátit se ke klasické T26ce, doufám že to nepletu, zkrátka druhý nejhorší tančík. Himmelsdorf už mám proježděnej a baví mě tam různý taktiky.
A účet, no, hraju na USA pod účtem muže, takže se asi nepotkáme. Na Evropským jsem taky založila, ale nebaví mě to jet od znova.
A je fakt, že light tank mě baví asi víc než těžkej. Průzkumničení a tak...
jen se zeptám, za co všechno jsou body?
vítězství, fragy, objevené tanky?
Re: World of Tanks
Posted: 13:08 01. Mar 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Destroyer mě tak nebaví, vadí mi, jak pomalu otáčí hlavní. Docela mě baví vrátit se ke klasické T26ce, doufám že to nepletu, zkrátka druhý nejhorší tančík. Himmelsdorf už mám proježděnej a baví mě tam různý taktiky.
A účet, no, hraju na USA pod účtem muže, takže se asi nepotkáme. Na Evropským jsem taky založila, ale nebaví mě to jet od znova.
A je fakt, že light tank mě baví asi víc než těžkej. Průzkumničení a tak...
jen se zeptám, za co všechno jsou body?
vítězství, fragy, objevené tanky?
Aha to je škoda, tak odznova se to dá na tu T26 se dostaneš rychle, já s ní pořád hraju, páč je s tím malým tankem dost sranda. Šak můžeme dát někdy na evropském aj s mollymišákem
Body a nebo teda expy a peníze, jsou za fragy jak píšeš, ale i za zranění tanku, takže není nutné tank zničit. Myslím, že jsou body i za kritické zásahy.
Za objevené tanky jsou taky body. Což se pro průzkumníka hodí, ale většinou je to pro něj rychlá smrt.
Body jsou ikdyž zajímáš cizí území (ale to už je vcelkumálo). A nebo když zraníš tank, který chce zajmout vaše území (tady sem četl, že když střelíš tank, který zajímá tvé území a snížiš tak třeba 3 procenta captured, tak se to prý rovná počtu bodů jako za zničený tank)
K tomu Destroyerovi, on se spíš hodí na otevřené plochy no. Ale dá se s ním aj v městě, ale je to těžké.
Re: World of Tanks
Posted: 13:14 01. Mar 2012
by -darkvision-
Já to taky zkoušel, ale vůbec mě tam nebavilo, jako jako to naloadovalo hru. Pak se hrálo, když to člověk dostal brzo, tak čekal na konec. Pak se objevil v té své "dílně" a pak musel vyhledat další hru, čekal na loadnuti a pak zas hrani - se mi zdálo že tam jsou strašny prodlevy.
Re: World of Tanks
Posted: 13:18 01. Mar 2012
by -RoF-
-darkvision- wrote:Já to taky zkoušel, ale vůbec mě tam nebavilo, jako jako to naloadovalo hru. Pak se hrálo, když to člověk dostal brzo, tak čekal na konec. Pak se objevil v té své "dílně" a pak musel vyhledat další hru, čekal na loadnuti a pak zas hrani - se mi zdálo že tam jsou strašny prodlevy.
Tož proto je taky třeba mět víc tanků, víc tanků víc vydělává. Prachy použiješ na kupování nových tanků v jedné větvi. Já třeba hraju s více tankama a prachy investuju ted hlavně do větve sovětských tank destroyerů nebo teda stíhačů tanků.
Prostě umřeš s jedním tankem, tak opustíš bitvu a vezmeš druhý tank a tak dále

. Expy a prachy ti to dá až ta danná bitva skončí.