Page 3 of 4

Re: Kaménka

Posted: 17:40 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!! :lol: :lol:

Re: Kaménka

Posted: 17:43 28. Mar 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!! :lol: :lol:
*mávne rukou s povzdechem* ...nám UMDkařům už odstraněno bylo, teď jste na řadě I VY čáryfukové! :mrgreen: :lol: :lol:

Re: Kaménka

Posted: 18:36 28. Mar 2012
by Koninho87
KaTo wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!! :lol: :lol:
*mávne rukou s povzdechem* ...nám UMDkařům už odstraněno bylo, teď jste na řadě I VY čáryfukové! :mrgreen: :lol: :lol:
ámen :D

Re: Kaménka

Posted: 18:40 28. Mar 2012
by Shaman88
Doporučuju to vyzkoušet bez vylepšené neviditelnosti!
Možná se dočkáte překvapivého závěru.

Re: Kaménka

Posted: 14:05 05. Apr 2012
by D_E_K_A
Shaman88 wrote:Doporučuju to vyzkoušet bez vylepšené neviditelnosti!
Možná se dočkáte překvapivého závěru.
No to je sice pěkné, ale pořád to nemění nic na tom, že správně by to fungovat mělo a my chceme využívat kaménku a stejně tak imp. invisku! :lol:

Viděli jsme to jako bug a bug to zřejmě je, jestli se s tím nedá nic udělat, tak holt nedá a hotovo. Měl jsem nutkání ohlásit chybu a od toho tento topic je...

Re: Kaménka

Posted: 14:12 05. Apr 2012
by Nalkanar
Dneska jsme chvíli byli ve hvozdu. Na Jarriho jsem hodil kamenku i vylepšený invis a řekl bych, že vše fungovalo normálně a nic nemizelo nijak předčasně. *pokrčí rameny* Ale nepotkali jsme až tolik srážečů atd, takže si nemůžu být jist, zda k něčemu moje funkčnost je.

Re: Kaménka

Posted: 17:43 05. Apr 2012
by D_E_K_A
Vážně to nefunguje jak má, ty poslední screeny to dokazují jasně. Opravdu jen stál na místě, nic nedělal a tygr se ho ani nedotkl, přičemž se ho pokoušel celou dobu srážet a pochvilce kaménka opadla. Ona se prostě kaménka a vylepšená inviska nemají rády, když se je snaží někdo polechtat (viz. srážení atp.) :wall:

Re: Kaménka

Posted: 17:54 05. Apr 2012
by J.F.Payne
Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?

Re: Kaménka

Posted: 17:56 05. Apr 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?
...podle toho co kluci meldují, tak pokud u nich opakovaně, cituji: "boost jen spadnul", je pořád něco nehezky špatně :-D .

Re: Kaménka

Posted: 20:07 05. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
J.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?
On opravdu jen spadnul, ale jen po par vterinach nakouzleni a jen bez jedineho zasahu od tygra......usporadam slezinu a vsichni zajemci se pojdte podivat.....opecem nejaky burty, popijem co kdo raci, zahrajem par sprostejch her a budem se divat jak Eritaiovi omlacuji tygri kamenku.

Re: Kaménka

Posted: 20:20 05. Apr 2012
by DarK_cz
Aaaaaaaaaaaaa hlásim se jako první :D pokud furt někdo nevěří, dokopám se k tomu videu což jasně ukáže kde je problém (Btw: sám těm screenům nevěřím :D:D) a můžem vyzkoušet i bez invisu :)

Re: Kaménka

Posted: 21:01 05. Apr 2012
by D_E_K_A
J.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?
Kaménka vydrží strašně dlouho, nevím přesně jak moc, ale i po odlogu jsem ji kolikrát měl, stejně jako třeba ochranu před elementy atp. Tzn.: spadnout jen tak nemohla :)

Re: Kaménka

Posted: 21:09 05. Apr 2012
by Shaman88
A dělá to jen u těch tygrů?

Re: Kaménka

Posted: 00:53 06. Apr 2012
by D_E_K_A
Právěže ne, u všeho co má nějakou odbornost typu sražení, odzbrojení, cílený zásah.. atd. V prahvozdu es toho najde (medvědi, tygři, krokodýly - sražení / hadi - cílený zásah / ?skřetvědi?, rakshe - odzbrojení).

Re: Kaménka

Posted: 01:08 06. Apr 2012
by Shaman88
A dělá to i když útočí hráč?