Re: Kaménka
Posted: 17:40 28. Mar 2012
Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!!

*mávne rukou s povzdechem* ...nám UMDkařům už odstraněno bylo, teď jste na řadě I VY čáryfukové!xxxMajkyxxx wrote:Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!!![]()
ámenKaTo wrote:*mávne rukou s povzdechem* ...nám UMDkařům už odstraněno bylo, teď jste na řadě I VY čáryfukové!xxxMajkyxxx wrote:Porad doufam ze nam ta konspirace proti kouzlu kamenna kuze vyjde....je to desne nesympaticky kouzlo a musi byt odstraneno!!![]()
![]()
![]()
No to je sice pěkné, ale pořád to nemění nic na tom, že správně by to fungovat mělo a my chceme využívat kaménku a stejně tak imp. invisku!Shaman88 wrote:Doporučuju to vyzkoušet bez vylepšené neviditelnosti!
Možná se dočkáte překvapivého závěru.
...podle toho co kluci meldují, tak pokud u nich opakovaně, cituji: "boost jen spadnul", je pořád něco nehezky špatněJ.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?
On opravdu jen spadnul, ale jen po par vterinach nakouzleni a jen bez jedineho zasahu od tygra......usporadam slezinu a vsichni zajemci se pojdte podivat.....opecem nejaky burty, popijem co kdo raci, zahrajem par sprostejch her a budem se divat jak Eritaiovi omlacuji tygri kamenku.J.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?
Kaménka vydrží strašně dlouho, nevím přesně jak moc, ale i po odlogu jsem ji kolikrát měl, stejně jako třeba ochranu před elementy atp. Tzn.: spadnout jen tak nemohlaJ.F.Payne wrote:Hele, a nemohl ten boost jen spadnout?