Page 3 of 5

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 11:47 16. Jul 2012
by Miell
Rejty wrote:
Rejty wrote:Jedou:

- Rejty, Fredy, Molly, Berserk +1, Igor, Awadar, Theogil, Kucik +1, Fox, Groll, Sobik, Sváča +1, Rudi +1, Miell, Melvik
Platí tahle sestava na sraz?
Za mě a KaTa zatím taktéž.. plus dva přítelíčci.. jak tam budeme dlouho upřesníme asi v týdnu předem u dětí totiž nikdy člověk neví jak to bude :ewink:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 12:44 16. Jul 2012
by kucik
Za mě ano.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 14:15 16. Jul 2012
by Molly23
platí! Jen musím poslat ještě ty penízky nějako...

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 13:27 17. Jul 2012
by Rejty
kucik wrote:Za mě ano.
Jak to vypadá s odvozem stanu? Domluvíš se se Sváčou?

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 14:22 17. Jul 2012
by kucik
Jasně, napíšu mu.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 10:20 19. Jul 2012
by Rejty
Upozorňuji, že platby, které nepřijdou do zítřka, nebudu moci vyzvednout, protože budu mimo a nezkontroluji, kdo platil a kdo ne, takže bude třeba zaplatit až na místě. Běda tomu, kdo se přihlásil, nezaplatil a nepřijede!
Jedou:
- Rejty, Fredy, Molly, Berserk +1, Igor, Awadar, Theogil, Kucik +1, Fox, Groll, Sobik, Sváča +1, Rudi +1, Miell + KaTo, Melvik, Theureg
S jídlem na sobotní večer počítám u všech zmíněných, kdyby to u někoho neplatilo, tak mi napište co nejdříve! Pokud by někdo chtěl dorazit a není přihlášený, tak ať se ozve.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 10:34 19. Jul 2012
by Molly23
Peníze jsem odesílal včera, snad dorazí včas.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 10:35 19. Jul 2012
by Rejty
OK. Jinak plánuje někdo přijet dřív?

A nezapomeňte kostýmy... :viking:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 11:56 19. Jul 2012
by Miell
Se mnou a dětma s jídlem nepočítat.. jestli tam budeme spát, tak nevím co KaTo. Ten ať napíše sám.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 12:13 19. Jul 2012
by Molly23
Kostým už skoro mám, arzenálu mám také požehnaně, ale dřív to nevidím :). Už tak kvůli srazu přerušuji skautský tábor!

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 22:08 20. Jul 2012
by Rejty
Ještě prosím všechny účastníky, aby si vyrobili hadrové koule (ponožka vycpaná novinami, zavázaná, ve tvaru koule, alespoň tři) a vzali si šátek. Využijete to při programu.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 22:50 20. Jul 2012
by Miell
Takže my přijedeme určitě jen na otočku na sobotu.. jaký je na ten den program, aby nám to časově dobře vycházelo? (Nepotřebuju popis.. jen jestli není v plánu výlet přes den.. nebo tak)

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 23:01 20. Jul 2012
by Rejty
V sobotu budeme na tábořišti nebo poblíž skoro celý den, cca. v šest se jde ke Krkovičkovi.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 15:35 24. Jul 2012
by Thuereg
Ačkoliv mě to mrzí tak to vypadá, že nejspíš nepojedu. Určitě to budu vědět zejtra. Kvuli věčnejm dovolenejm nám naplánovali pracovní sobotu...:/

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 12:31 29. Jul 2012
by Rejty
Díky všem za účast na srazu!

Fotky jsou zde:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/LS_Thalie_2012/