Page 3 of 17
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 17:47 16. Apr 2012
by slencak
Myšlenka bezva, co bych za to dal když sem začínal.
Jedna výtka
http://thalie.pilsfree.cz/hrani-podle-v ... avy-41.htm nedělej z toho další PB servr viz Démona
PS: moje hraní DD v partě : záměrně snižuju AC=> funguju jako ,,tank" nemlátí do střelců atd. Kompenzuje to regen (díky DD postoji mi zbývá slot na pásek regenu) a hodně HP!
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 18:33 16. Apr 2012
by Shaman88
Právě naopak... Hrát na Thalii je výrazně obtížnější než na demoně. Prostě nesmíš umírat. Na demoně ti to nevadí tak moc, tady je to naprosto stěžejní.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 18:36 16. Apr 2012
by Nalkanar
Ale jsme na RP serveru, nikoliv na "zabij co vidíš" serveru... to byla asi připomínka

Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 18:40 16. Apr 2012
by Shaman88
Já taky nikoho nenávádím k tomu aby zabíjel co vidí....
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 19:32 16. Apr 2012
by Prasokralik
V tomhle se šamanem souhlasím, argument - mám silnou postavu = zabíjím co vidím je chybný. Je sice fajn, že postavičky co jsou slabé si můžou říct nikam nepůjdu, stejně bych umřel, tak budu radši jenom sedět ve městě.
Správný přístup ale je - postavím silnou postavu abych, když už jdu něco zabít, přežil.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 19:35 16. Apr 2012
by J.F.Payne
Podle mě je správnej přístup "postavím to, jak se mi to líbí, a pokud něco přežiju, tím lépe"

) Ale je to slovíčkaření.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 19:38 16. Apr 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:V tomhle se šamanem souhlasím, argument - mám silnou postavu = zabíjím co vidím je chybný. Je sice fajn, že postavičky co jsou slabé si můžou říct nikam nepůjdu, stejně bych umřel, tak budu radši jenom sedět ve městě.
Správný přístup ale je - postavím silnou postavu abych, když už jdu něco zabít, přežil.
Nejsme zásadně proti, jen ty buildy jsou někdy dost vyhrocené, jak to tak sleduju. Ale což, pořád lepší než nic (asi).
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 19:46 16. Apr 2012
by Krysak
Mně přijdou akorát, je vidět¨, že šefkuchař neukazaltajnou přísadu, aby byly ještě lepší. To je správné.
Rozhodně ty buildynejsou nijak přesílené... to přijde až s návodem na jakékoliv RDD

Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 20:29 16. Apr 2012
by slencak
Nevadí mi ždímání mechaniky ,jen mít všechno s moudrostí 8-1 a char 6-2

(pokud teda nechtějí hrát zrůdičku) Kapiš?
Prásík mě naučil zabij dřív než zabijou tebe ( co nejvyšší útok a dmg je určitě základ),ale sám sem si třeba nacpal štěstí hrdinů, +2 vůli atd. Na to by se taky, dle mě nemělo zapomínat. Na takové ty normální expící lokace pak nejsou třeba ani imky.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:12 16. Apr 2012
by Shaman88
Krysak wrote:Mně přijdou akorát, je vidět¨, že šefkuchař neukazaltajnou přísadu, aby byly ještě lepší. To je správné.
Rozhodně ty buildynejsou nijak přesílené... to přijde až s návodem na jakékoliv RDD

Co bys chtěl za tajnou přísadu?

Ten zaklínač / torm patří třeba do mého "zlatého fondu".
Co potřebuješ za návod na RDD, v zásadě pokud jej někdo postaví tak nikdy nic neskazí. Takže tam moc velký problém nebude.
To Slencak: Souhlasím s tím že je to vyhrocené, navrhuju to aby to svou sílu mělo nejpozději na úrovni 27 což je strop pro velkou část hráčů, a pokud chceš do té doby mít třeba devast tak to většinou ani jinak udělat nejde....
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 22:44 16. Apr 2012
by Shaman88
Přidán text od Bahnaka k trpasličímu obránci.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 00:03 17. Apr 2012
by Shaman88
Jaké povolání dál?
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 00:08 17. Apr 2012
by Molly23
Co třeba barbar? By mě zajímal
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 00:08 17. Apr 2012
by Nalkanar
Zloděj je celkem častý a oblíbený, řekl bych.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 00:39 17. Apr 2012
by Shaman88
Hmm barbar... tam to bude zajimavý.... ted si nevybavuju nic schopného.... musím zalovit v knihovničce.
Na zloděje budu potřebovat celkem hodně času... protože se dá zkombinovat s obrovským počtem povolání.
S bojovníkem, BG, tormem, hraničářem, SD a WM a u každého v několika variantách podle hlavní vlastnosti....