Page 3 of 4

Re: Diablo III

Posted: 17:46 25. May 2012
by KaTo
Tak jsem včera načuřen z práce zkusil i poslední povolání - barbara. Zhodnocení by se vešlo to krátké větičky: "Wtf imba char d hr?" :lol:

Barbar si musí "tvořit" zuřivost, aby mohl používat spešl skilly. Do rozjezdu (tj. poměrně brzy) má dva primární skilly na generování Zuřivosti (která časem klesá sama od sebe, jak barbar vychládá). První "single-hit" s bonusovým AoE (něco podobného má mniška, jen s kratším dosahem)" a druhý "zabij vše před očima" (rozsah rozmachu cca 120°). Oba skilly generují zuřivost, která se pak utrácí (na začátek pouze) spešl "omračujícím" skillem.
Osobně jsem byl na rozpacích - nejefektivnější taktika bylo vše vybít 120°skillem, který vybije houfy potvor tak rychle, že jednak spešl skillu není potřeba...a jednak se ani nestačí vytvořit dost Zuřivosti :lol: :lol: na jeho spuštění a než se dojde k dalšímu houfu nepřátel, tak i ta troška vychladne.
Na druhou stranu používání one-hit skillu sice generuje dost zuřivosti, aby bylo na spešl skill, ale...marně jsem hledal důvod "proč" ho zapínat, když první metoda je efektivnější (rychlejší) :mrgreen: .
Ideální je pak nějaká obouručka v prackách (má vyšší base dmg než jednoručky). Mno a od "vynálezu" skillu Leap (skok kamkoli kam se ukáže myšítkem s AoE v místě dopadu) barbar dosáhl i za houfy potvor, aby kuchnul "oživovací" minibosíky, čímž se stal nezastavitelným.

Až mě zase něco/někdo nase...vytočí, barbar je jasná relaxační postava :lol: :lol: , mozek do ledničky, mačkat "relaxačně" levý tlačítko :lol: :lol: :lol: :lol: a občas zvednout loot.

Re: Diablo III

Posted: 18:41 25. May 2012
by Prasokralik
A co že jsi od barbara čekal? Inteligentní pokec u čaje o páté?

Re: Diablo III

Posted: 18:30 26. May 2012
by Thuereg
Tak dohráno dragon age II. a diablo III jde z příští vejplaty:D

Re: Diablo III

Posted: 15:40 27. May 2012
by mandos
Já se taky snad už konečně zapojim s novou zásilkou do alzy v pondělí :D

Re: Diablo III

Posted: 11:33 29. May 2012
by M4rSX
KaTo wrote:...
lepší než Leap je Ground stopm s druhou runou. Přitáhneš si potvory k sobě zastunuješ je a to se pak seká jedna radost :-)

jinak ostatní chary jsem nezkoušel takže to nemůžu porovnat

Re: Diablo III

Posted: 01:04 03. Jun 2012
by Prasokralik
Lepší je mezi ty moby skočit a pak je zastunovat, to ještě k tomu barbarovi.

Každopádně po dnešku KaTo budu mlátit ty potvory ještě celou noc ve snu, prej dáme dvě hodinky, začli sme v 7 a skončili teď.... Ale ta mniška je hukot, 17 mutlikil rekord.

PS: Strašně se mi líbí jak si tma z toho paladina furt dělaj p*del

Re: Diablo III

Posted: 10:35 03. Jun 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:...PS: Strašně se mi líbí jak si tma z toho paladina furt dělaj p*del
*mrmlá něco o IMBA povolání a nerflých skillech* Heh, tak to si pak po Paladinovi zkus Enchanterku, osobně ji přezdívám na "Mistress of Troll". Každou druhou hláškou tvojí postavu trollí. A jakože krutě trollí! :lol: :lol: :lol:

Re: Diablo III

Posted: 20:35 02. Jul 2012
by johnny98-G
Diablo mrtev, at zije Diablo :twisted:

Re: Diablo III

Posted: 20:36 08. Jul 2012
by johnny98-G
Zacinam byt docela frustrovan dve rany a jsem kaput asi jsem noob a to jsem mel takovou radost kdyz jsem skoncoval s Diablem :twisted: Peklo je vazne peklo :evil:

Re: Diablo III

Posted: 21:38 08. Jul 2012
by Prasokralik
Počkej na nightmare až tam bude ču*** tyrael běhat a healovat vampiric elity

Re: Diablo III

Posted: 22:40 08. Jul 2012
by johnny98-G
Vy jste na nightmare?

Re: Diablo III

Posted: 22:42 08. Jul 2012
by Prasokralik
sry na hell, protočil jsem to zatím dvakrát, kde je kato netuším, ten to hraje non-stop, ale hádám že už je inferno tak se všema postavama x3

Re: Diablo III

Posted: 22:50 08. Jul 2012
by johnny98-G
To ja se nedostanu zatim ani k Black Kingovi no co je treba poradnej equip.

Re: Diablo III

Posted: 22:56 08. Jul 2012
by Prasokralik
zkus aukci

Re: Diablo III

Posted: 23:21 08. Jul 2012
by johnny98-G
Uz jsem koukal,ale na to je treba vydelat. Takze zopaknout nejake Q na nightmare.